Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarsko drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3516260 | Odgovora: 15758 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kamerman

Član broj: 47513
Poruke: 534
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 16:33 - pre 94 meseci
Citat:
Serb.ch:
Kamerman, jel ti se promenio status ?

Nije druže.Šta da kažem osim da ćutim i čekam.Niih dvojica su brojevi posle mene, ali eto dobili pre.Zato uvek kažem da tamo očigledno nema pravila ko je kad predao i kad će dobiti.Nek im je sa srećom još jednom.
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 16:34 - pre 94 meseci
I da muckalice zbog tebe se povlacim samo citam .... ako neko zeli nek mi pise ono sto znam recicu ....
ja necu da cestitam ... kad dobijete pasose to cu da uradim i zelim vam sto pre da pobegnete odavde
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 16:38 - pre 94 meseci
Citat:
kamerman:
Citat:
Serb.ch:
Kamerman, jel ti se promenio status ?

Nije druže.Šta da kažem osim da ćutim i čekam.Niih dvojica su brojevi posle mene, ali eto dobili pre.Zato uvek kažem da tamo očigledno nema pravila ko je kad predao i kad će dobiti.Nek im je sa srećom još jednom.

Karmen dobijaju ljudi prvo koji imaju validna i stavrna uverenja ne kazem da ti nemas mozda si jos na proveri ....
eto moj slucaj ja dokumenta sam skupio za 3 dana u ambasadi sam reko kakva je situacija i rekli su danemam st ada se brinem dobijam u najkracem mogucem roku a slikacu i postavicu ovde .
Oni koji nemaju direkne pretke ne samo da treba da se boje nego nece da dobiju ,, odnosi se na one koji nisu BUGARI ,,REKO GOSPODIN U AMBASADU ako hoce neko broj ambasade nek pita i u ambasadi se brze i jeftinjije zavrsava bez odlaska u Sofiju ... usofiju ides ako hoces pasos
I da netreba veza nikom ko ima babu ili dedu ma zaltni su mi hahahhahah da ih nisam iskopao ne znam sta bi radio hahah


[Ovu poruku je menjao pekan0001 dana 16.08.2016. u 17:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mucko030
Srbija

Član broj: 244361
Poruke: 145
*.mbb.telenor.rs.



+13 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 17:34 - pre 94 meseci
Sta ima dalje ja da pisem, sam o sebi pises...ma provaljen si i caaaooo, caaaooo, mozes ti da lupas ovde koliko te volja nema te vise CAAAOOOO, CAAAOOO !!!!!
Eto necu vise ni ja da obracam paznju, nebih ti ni pisao nego obracas mi se i pritom me jos vredjas sta da ti kazem aj sta ZALOSNO , vredjas kamermana (nazivas coveka karmen), idiotski zar ne, koliko god se mi trudili da budemo pristojni ti si nepristojan.
 
Odgovor na temu

kamerman

Član broj: 47513
Poruke: 534
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 17:35 - pre 94 meseci
Imam ja 4 stara dokumenta iz 1928.god i baba mi je rodjena u Bugarskoj.Ne brinem ja zbog toga već kažem da predmete ne gledaju po rednim brojevima već po nekoj njihovoj logici.
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 17:44 - pre 94 meseci
nema logike veruj mi barem tako kazu u ambasadi ... predak direkna linjija .... sve ostalo se dovodi u sumnju
ne znam staceti 4 dokumenta baba - deda vencani list .... moji dokumenti su iz 1882 crkvene kjnige i vencanica narodnost ali samo crkvene knjige resavaju svAKI bugarski dokument ,,najace da jace ne moze biti,,
Muckalo lupas glupsoti pa nemogu o tebi pisati valjda ono sto se mene tice i drugi citaju ja ne znam tvoj problrm vezan za pasos koji je ...
Samo muckalice vidim da slaba vajda ti ako dobijes pasos ja cu da lajem AV,AV,AV
 
Odgovor na temu

mucko030
Srbija

Član broj: 244361
Poruke: 145
*.mbb.telenor.rs.



+13 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 17:48 - pre 94 meseci
ti vec lajes hahahaha
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 17:55 - pre 94 meseci
Citat:
mucko030:
Sta ima dalje ja da pisem, sam o sebi pises...ma provaljen si i caaaooo, caaaooo, mozes ti da lupas ovde koliko te volja nema te vise CAAAOOOO, CAAAOOO !!!!!
Eto necu vise ni ja da obracam paznju, nebih ti ni pisao nego obracas mi se i pritom me jos vredjas sta da ti kazem aj sta ZALOSNO , vredjas kamermana (nazivas coveka karmen), idiotski zar ne, koliko god se mi trudili da budemo pristojni ti si nepristojan.



Dobi pasos pa se hvali ...
a ja tvrdim da cu imati pasos pre tebe evo .... po 100 evra opklada
 
Odgovor na temu

mucko030
Srbija

Član broj: 244361
Poruke: 145
*.mbb.telenor.rs.



+13 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 18:01 - pre 94 meseci
Mislim verujte coveku sta vam kaze, on zna hahahaha, tako mu se javlja povremeno a i stalno, covek ima veze u ambasadi nema vise cekanje godinama javite mu se, tj. bolje nemojte jer on ima veze i vidi ko moze a ko ne moze i laje po forumu ...sam bez da ga neko tera. A da vam kazem zanimljivo je ovo bar malo ubija se monotonija cekanja, nego dobro ajde ovako nas uvazeni drug clan je otvorio TEMU evo slike i lovi hoce da razbuca ovo ovde i da mu se javljaju potencijalne zrtve tamo!!! OPREZ
Slika, http://prntscr.com/c6hm8u
ja dal cu da dobijem ili necu to je moja stvar i uopste me to ne pogadja , imao sam interviju u 30.marta dokumenta validna i prava od babe i dede pa pocni polako da ucis da lajes!!!!!
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 18:19 - pre 94 meseci
Citat:
pekan0001:
Citat:
mucko030:
Ljudi zar ne videte da su se registrovali ovde na forum samo da bi nas zavitlavali i nervirali prosto da kazem ,,podjebavali,, , kao sto bih ja otisao na nekom forumu i pisao svakojake gluposti ne vezano za stanje , zato vas molim samo IGNORE na njihove provokacije, nije lepo od njih sto to rade ali eto ima i takvih maloumnika verovatno hoce da budu u centru paznje jer su ovako odbaceni od drustva.
Mi nastavljamo nasu diskisuju kao i ranije, sa novim informacijama.
Budu li i dalje ometali ovo naprvicemo peticuju moderatorima da ih iskljuce sa ovog dela foruma.
Zato samo opusteno, bez nervoze i kazem samo ih ignorisite nema ih i caaoooo, bre caaaoooo, !!!!



Ovako vidim muckalica opet nesto mucka ..... i stvarno si mucko
Pitanje je bilo ... Gde se nalaze knjige za jugoistocnu Srbiju......... mislim da je to mnogo vaznije od nekog statusa ljudii
jos jednom vam pisem i zdravo ako necete informacije briga me oni koji su se javili posebno cu odgovoriti na pp

1. prvo u Bozici ,, divan gospodin moram da pohvalim coveka nalaze se knjige od 1946 pa madalje
2. drugo u gornjoj lisini ,, super gospodja jagoda nalaze se knjige od1890 pa nadalje
3. bosilegrad knjige od 1890 pa nadalje maticar .......


4. ispod 1890 se nalaze u crkvenim bugarskim knjigama najvalidniji dokumen MUCKO MUCKAVI 30 u Bosilegradu crkva
VENCANE LISTOVE TRAZITE vranje , selo krija feja tada druge mesne zajednice nije bilo MUCKO MUCKAVI 30 NA TOM PODRUCJU
cisto da se nisam registrovao na forum da bi se ovde sprdao MUCKALICE 30
E sad da se malo pozabavim i Posrednicima .... aj ovako
nemam nist aprotiv ako hocete da dajete pare tim lopovim daj te ..... ni jedan NI JEDAN PASOS NECETE MOCI DA SREDITE AKO NEMATE POREKLO
i nemoj da vas neki cika laze .... Posrednici su lopurde ,lopurde
E sad gospodo moderatori iskljucite me sa ovog dela foruma ako mislite da sam doso ovde da se zezam .... Doso sam da rasklinkam posrednike i da va,m predocim kako vas varaju i uzimaju pare ..... MUCKALICE NA TEBE SE ODNOSI .... u svakoj demokratskoj zemlji imam prava na svpoj stav i miljenjen tako da mucko .... ovo vazi za mene. I nenamecem stav trecem licu tako da mozes svirati GAJDE ....


MUcko zatrpao temu da se vidi
 
Odgovor na temu

bbane
Branimir
nis

Član broj: 310544
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 18:42 - pre 94 meseci
A bre pekane samo tvoji postovi pa ti malo to nego jos i sam sebe citiras, ajde oladi malo.
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 18:57 - pre 94 meseci
bbane uredu necu vise da se javlajm .
 
Odgovor na temu

bbane
Branimir
nis

Član broj: 310544
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 20:32 - pre 94 meseci
Citat:
pekan0001: bbane uredu necu vise da se javlajm .

Ma javljaj se ti, nema tu nista lose, ali bre razumnije malo i drugi imaju misljenje nije tvoje jedino na svetu.
 
Odgovor na temu

bugarce87
kragujevac

Član broj: 304257
Poruke: 25
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 20:46 - pre 94 meseci
Evo ljudi i ja da se pohvalim. Posle tacno 1 god i 1 mesec promenio mi se status
Molbata vi e razgledana ot Sъveta po graždanstvo s položitelno stanoviщe
Predstoi izdavaneto na ukaz na Viceprezidenta na R Bъlgariя
Od predhodnog statusa do ovog novog proslo je tacno 3 meseca. Broj sa intervjua je bio 4073/2015.
Zelim Vam svima promenu statusa u sto kracem roku. Pozdrav
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 20:51 - pre 94 meseci
Ja bane ne kalkulisem misljenjima
vec cinjenicama da je to tako sto i dokazujem ..... ovde nema misljenje moramo da postujemo zakon Bugarske jel zelimo da budemo njeni drzavaljni.
mislim da je to jasno da li se nekom svidjalo to ili ne stavri su takve kave su .
Zastoj 2013-2014 napravljen zbog falsa papira nako uzeo pare i sad taj neko soli pamet nama kako svi papiri koji su validni nece da dobiju drzavaljanstvo sto nije tacno .
Ima i tacne stvari ali vecinom je rekla kazala i kome kako odgovara ... ovaj dodao malo ..ovaj dodao malo i sta onda nema veze sa mozgom .
Ogdovor se svodi neki posrednik reko cak se i on cudi kako je to moguce hahah .... a ja kazem da to nije tacno i dokazujem .Pa vi verujet onda tom posredniku nek vam uzima pare meni nece .I sto bi ja objasnjavao nekom ako taj neko nezeli da procita kako jeste
cutim i jos jednom ako treba nekom pomoc imate moj pp.
 
Odgovor na temu

kamerman

Član broj: 47513
Poruke: 534
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 20:55 - pre 94 meseci
Citat:
pekan0001: nema logike veruj mi barem tako kazu u ambasadi ... predak direkna linjija .... sve ostalo se dovodi u sumnju
ne znam staceti 4 dokumenta baba - deda vencani list .... moji dokumenti su iz 1882 crkvene kjnige i vencanica narodnost ali samo crkvene knjige resavaju svAKI bugarski dokument ,,najace da jace ne moze biti,,
Muckalo lupas glupsoti pa nemogu o tebi pisati valjda ono sto se mene tice i drugi citaju ja ne znam tvoj problrm vezan za pasos koji je ...
Samo muckalice vidim da slaba vajda ti ako dobijes pasos ja cu da lajem AV,AV,AV

Medju ta četiri papira je i venčani list.

Citat:
bugarce87: Evo ljudi i ja da se pohvalim. Posle tacno 1 god i 1 mesec promenio mi se status
Molbata vi e razgledana ot Sъveta po graždanstvo s položitelno stanoviщe
Predstoi izdavaneto na ukaz na Viceprezidenta na R Bъlgariя
Od predhodnog statusa do ovog novog proslo je tacno 3 meseca. Broj sa intervjua je bio 4073/2015.
Zelim Vam svima promenu statusa u sto kracem roku. Pozdrav

Čestitam i tebi druže.I tvoj broj je posle mog i to za hiljadu xaxaxa.Od kog meseca si bio na finalnu proveru ?
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 21:03 - pre 94 meseci
Super onda bolje nema dobices nema sta da se plasis
 
Odgovor na temu

Serb.ch
Dogodine u Cirihu

Član broj: 327329
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+34 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 21:04 - pre 94 meseci
Kamerman, ja i ti najaktivniji od pocetka na forumu, a zadnji da dobijemo pasose :-) . Cestitam bugarce, go west :D
serb.ch
 
Odgovor na temu

DM84
Nezaposlen
Nezaposlen

Član broj: 334131
Poruke: 20
*.dsl.sta.abo.bbox.fr.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 21:11 - pre 94 meseci
Zdravo čitam da su neki prošli finalni sa brojevima većim od tri hiljade moj broj je 23** i još sam na finalnom na interviju sam bio u maju 2015 jesam li sam ili nas ima još sa sličnim brojevima koji još nisu prošli finalni? Čestitam svima koji su prošli finalni
 
Odgovor na temu

kamerman

Član broj: 47513
Poruke: 534
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2016. u 21:24 - pre 94 meseci
Ja sam isto bio u maju 2015 na intervju.Nisi sam.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3516260 | Odgovora: 15758 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.