Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarsko drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3501389 | Odgovora: 15726 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gjoko43

Član broj: 333566
Poruke: 9
*.ip101.fastwebnet.it.



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2016. u 16:03 - pre 96 meseci
fala kamerman na odgovara pa ja sam ti brate od 2014 bio na intervju,u dekemvri e pisalo status vrateno e na dopolnitelna proverska, posle pet meseci dopolnitelna proverka e ovoj status finalen pregled,inaku sum makedonec,pozdrav svima
 
Odgovor na temu

kamerman

Član broj: 47513
Poruke: 534
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2016. u 16:07 - pre 96 meseci
Srećno !!!
 
Odgovor na temu

gjoko43

Član broj: 333566
Poruke: 9
*.ip101.fastwebnet.it.



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2016. u 16:11 - pre 96 meseci
hvala...koliko sada se ceka ?
 
Odgovor na temu

kamerman

Član broj: 47513
Poruke: 534
212.200.65.*



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2016. u 16:42 - pre 96 meseci
To niko ne zna.Nekoliko meseci sigurno.
 
Odgovor na temu

gjoko43

Član broj: 333566
Poruke: 9
*.ip101.fastwebnet.it.



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2016. u 16:53 - pre 96 meseci
hvala
 
Odgovor na temu

MilosLosmi87
Milos Pijetlovic
Sef maloprodajnog objekta
Telenor
Zemun

Član broj: 333568
Poruke: 1
*.handybg.com.



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2016. u 18:24 - pre 96 meseci
Imam jedno pitanje, posto sam video da je dosta vas apliciralo za bugarsko drzavljanstvo. intervju sam zavrsio u novembru 2013, trazili su mi dopolnitelnu proverku i prosle godine sam im preko posrednika poslao kopiju lk i pasosa od brata od tetke,koji ima bugarski pasos vec oko 5 godina, takodje sam povezao sebe sa bratom preko izvoda, tako da to je u redu, predato je u ministarstvo ali od tad pa do danas se nista nije promenilo, skoro 3 godine je proslo od intervjua i dalje stoji *Prepiskata e izvadena za dopъlnitelna proverka MP* kad odem na sajt. Da li neko ima bilo kakvu informaciju, posrednika kome mogu da se obratim da mi to proveri, da mi kaze sta se desava, da malo pokrene celu tu pricu jer mislim da je 3 godine stvarno mnogo. Idem preko makedonske linije jer mi je majka makedonka.

Hvala drugari i veliki pozdrav.
 
Odgovor na temu

jasmina2d
sluzbenik
iiii

Član broj: 331066
Poruke: 22
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo20.05.2016. u 06:57 - pre 96 meseci
Zdravo,
do danas mi je a sajtu pisalo samo - obrazuvana prepiska i datum, od danas su na to dodali jos - Prepiskata se namira v procedura po zadъlžitelno sъglasuvane. Jel zna neko sta to znaci?
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Skipper77

Član broj: 331993
Poruke: 184
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+18 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo20.05.2016. u 08:01 - pre 96 meseci
Citat:
bbane:
Citat:
Skipper77: Posle otprilike 12-14 meseci mi se promenio status iz "Prepiskata e izvadena za dopъlnitelna proverka MP" u "Po prepiskata Vi predstoi da bъde izvъršen finalen eksperten pregled predi da bъde razgledana ot Sъveta po graždanstvo". Dodatno sam slao dokumenta kojim dokazujem poreklo. Broj je 14.../2013.
Da li neko moze da mi kaze sta se radi u ovoj fazi, sta to proveravaju ovi eksperti? Da li moze da se desi da me odbiju ili da mi traze opet neku dopunu?
Svaka informacija je dobrodosla, a ja cu se vratiti unazad, mozda je neko vec pisao na ovu temu.
Hvala.

Celoj 2013-oj su danas promenili u finalni status i ko je odneo dopunu i ko nije pa kom sta bude, izgleda.Verovatno moraju da ociste tu godinu tako da ces uskoro da znas rezultat kakav god on da bude. I, da, mogu da te odbiju.


Bane, pazi sad ove novosti u vezi sa mojim statusom. Nakon samo jednog dana pod statusom "Po prepiskata Vi predstoi da bъde izvъršen finalen eksperten pregled predi da bъde razgledana ot Sъveta po graždanstvo", danas je opet status "Prepiskata e izvadena za dopъlnitelna proverka MP".
Da li neko zna o cemu je rec?
 
Odgovor na temu

bbane
Branimir
nis

Član broj: 310544
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo20.05.2016. u 10:50 - pre 96 meseci
Izgleda Skiper da oni teraju zajebanciju s'nas.
 
Odgovor na temu

Tratoc
Niš

Član broj: 333582
Poruke: 56
37.220.77.*



+7 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo21.05.2016. u 00:45 - pre 96 meseci
Citat:
kamerman:
Citat:
bbane:
Citat:
Igi79: Upozorenje na bakicu po imenu Violeta iz Dimitrovgrada, prevarant je... Meni je naplatila 350 € i ostavila me na pola procedure...

Da da, klonite se Violete, znam je vrlo je losa osoba.


Ajde da se ja javim jer se osećam pomalo prozvanim za Violetu.Mnog ljudima koji su me pitali sam davao njen kontakt jer sam ja išo preko nje.Za sebe ne mogu da kažem da sam u svemu do sad prošo loše sa njom.Ja sam završio komplet papirologiju i čekam ishod.Da li je uradila lepo sve ću saznati nadam se uskoro.Što se tiče prvog dela procedure je sve bilo uredu.Platio sam joj i ja nakon završenog intervjua ali ja smatram da se tu njen deo oko posredovanja i završava.Ostaje čekanje da li ću dobiti ili ne državljanstvo. To nije na njoj. Postoji onaj drugi deo ako se ide na dopunu i mislim da bi i tu pomogla.Dogovor je bio poslednji put nakon intervjua da pomogne i oko ukaza i pasoša. Verovatno çe za to tražiti neku nadoknadu.To je moje iskustvo sa njom.Da ne ispadne samo sa je branim ili tako nešto.Ženu mi je našla sestra koja živi u Dimitrovgradu.Raspitala se malo tamo i prvo preporučila nekog Emila koji mi se nakon slanja papira nikad više nije ni javio kad sam ga zvao. Nakon toga mi je preporučila Violetu.Ne kažem da je ona dobra i da nije neki prevarant.Vreme će pokazati. Svako neka sam prosudi i donese odluku.


I ja sam celokupnu proceduru završio sa Violetom, meni je takođe poreklo selo Slavinja i sad čekam ishod, čudi me da se to desilo jer je dokumentacija koju mi je pripremila bila ažurna i pedantno sređena tako da nigde nisam imao problema. Čak mi je pomogla da posle roka za predaju, što je bila moja krivica jer sam promašio datum, predam u DABČ-u. Novac je dobila na kraju tj. nakon intervjua i ponudila se da je ukoliko imam problem kasnije kontaktiram. To je bilo 2015 e sad ljudi se menjaju pa nikad ne reci nikad.Pozdrav za sve.
 
Odgovor na temu

Olyx
SCC

Član broj: 330270
Poruke: 24
185.69.144.*



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo21.05.2016. u 12:22 - pre 96 meseci
Citat:
Skipper77:
Citat:
bbane:
Citat:
Skipper77: Posle otprilike 12-14 meseci mi se promenio status iz "Prepiskata e izvadena za dopъlnitelna proverka MP" u "Po prepiskata Vi predstoi da bъde izvъršen finalen eksperten pregled predi da bъde razgledana ot Sъveta po graždanstvo". Dodatno sam slao dokumenta kojim dokazujem poreklo. Broj je 14.../2013.
Da li neko moze da mi kaze sta se radi u ovoj fazi, sta to proveravaju ovi eksperti? Da li moze da se desi da me odbiju ili da mi traze opet neku dopunu?
Svaka informacija je dobrodosla, a ja cu se vratiti unazad, mozda je neko vec pisao na ovu temu.
Hvala.

Celoj 2013-oj su danas promenili u finalni status i ko je odneo dopunu i ko nije pa kom sta bude, izgleda.Verovatno moraju da ociste tu godinu tako da ces uskoro da znas rezultat kakav god on da bude. I, da, mogu da te odbiju.


Bane, pazi sad ove novosti u vezi sa mojim statusom. Nakon samo jednog dana pod statusom "Po prepiskata Vi predstoi da bъde izvъršen finalen eksperten pregled predi da bъde razgledana ot Sъveta po graždanstvo", danas je opet status "Prepiskata e izvadena za dopъlnitelna proverka MP".
Da li neko zna o cemu je rec?


Potpuno ista situacija kod mene. Ni meni nista nije jasno.
Olivera
 
Odgovor na temu

paki87
bugi men
operater
kragujevac, srbija

Član broj: 333572
Poruke: 30
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo21.05.2016. u 19:49 - pre 96 meseci
intervju sam zavrsio u aprilu 2014, i jos uvek cekam. Nakon samo jednog dana pod statusom "Po prepiskata Vi predstoi da bъde izvъršen finalen eksperten pregled predi da bъde razgledana ot Sъveta po graždanstvo", danas je opet status "Prepiskata e izvadena za dopъlnitelna proverka MP".
Da li neko zna o cemu je rec?
moma
 
Odgovor na temu

dobrivoje85
Kragujevac

Član broj: 331099
Poruke: 178
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo21.05.2016. u 21:39 - pre 96 meseci
Jesu li te slali vec jedanput na dopunitelno ili je ovo prvi put?Izgleda da ti ponovo traze dopunska dokumenta.
 
Odgovor na temu

paki87
bugi men
operater
kragujevac, srbija

Član broj: 333572
Poruke: 30
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo21.05.2016. u 22:45 - pre 96 meseci
nosio dokumenta za dopuno. 4.avgusta 2015
moma
 
Odgovor na temu

Mika1979
pekar
ne radim trenutno
Rekovac

Član broj: 333298
Poruke: 89
*.mbb.telenor.rs.



+7 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo22.05.2016. u 20:45 - pre 96 meseci
Drugari jel treba overena zdravstvena knjizica za lekarski pregled ako se placa 2400 din?
 
Odgovor na temu

bbane
Branimir
nis

Član broj: 310544
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo23.05.2016. u 00:43 - pre 96 meseci
Ma jok, treba ti samo licna karta.
 
Odgovor na temu

Spartakus83

Član broj: 333610
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo23.05.2016. u 10:10 - pre 96 meseci
Cao svima ovde sam i imam jedno pitnaje dalii moze neko da mi kaze sta znaci ovo Obrazuvana prepiska
Prepiskata se namira v procedura po zadъlžitelno sъglasuvane. Dali posle ovog se ceka jos neka promena statusa?
 
Odgovor na temu

Zapro

Član broj: 332469
Poruke: 370
*.mbb.telenor.rs.



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo23.05.2016. u 10:59 - pre 96 meseci
I ja imam jedno pitanje sto se tice statusa.. moj ujak je jedan od onih koji su predali 2013. I njemu se pre neki dan promenio status kao i svima koji su predali te godine njegov trenutni status je ,,Prepiskata e izvadena za dopъlnitelna proverka MP,, Da li neko zna sta ovo znaci i koliko jos statusa ima do finalnog ? Hvala
 
Odgovor na temu

mucko030
Srbija

Član broj: 244361
Poruke: 145
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo23.05.2016. u 11:07 - pre 96 meseci
Drugari po mo Muci, jer se se zna dokle se stiglo sa pregledima po mesecima u 2015, da izuzmemo one od ranije sto su isli na dopune.
Nesto mi nije jasno, juce smo nesto gledali dokumenta koja su nam vracena- ona dokumenta sa kojima trazis poreklo (kopije ostavljaju kod njih u DABC a vracaju ti orginal) i samim tim ne mozes ista predati prilikom zakazivanja intervija,Pa ti ih naknadno traze kao dopunska, eto to je situacija kod mene. I sigurno ce da traze dopolnitelstvo jer uverenje orginal o kome smo dobili proizhod nam je vraceno, a sve to znam zbog dokumentacije za maloletnog sina koji nisi hteli da prime - jer kad majka dobije on ide po skracenom postupku i njegova su dokumenta slozena onako kako smo ih preuzeli u DABC sa sve proizhodom, sve ima samo nema kopije uverenja.
ZAto trebaju svi ostali ubuduce da naprave jos neku overenu i prevedenu kopiju dokumenta po kom su dobili PROIZHOD da imaju kod sebe prilikom predaje u MP za intervju, to malo kosta a moze puno da znaci.
 
Odgovor na temu

Kreuz

Član broj: 331687
Poruke: 101



+10 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo23.05.2016. u 12:08 - pre 96 meseci
Meni, recimo, decembra 2015 u MP nisu želeli da uzmu dokumenta kojima sam dokazivao poreklo. Na šalteru su mi rekli da nema potrebe da se predaju ponovo ta dokumenta.

Verovatno je stvar u tome da meni na uverenju o poreklu piše na osnovu čega je izdato, a to se ranije nije radilo i bilo je izdavanja uverenja o poreklu bez odgovarajućih papira.

Da li ima nekog kome su tražili dodatna dokumenta ili originale dokumenta kojima su dokazali poreklo, a da mu na proizhodu piše na osnovu čega je izdat?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3501389 | Odgovora: 15726 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.