Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Poslic oko pravljenja internet sajta

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Poslic oko pravljenja internet sajta
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1307 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maliPrinc
Marko Milic

Član broj: 68250
Poruke: 1
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Poslic oko pravljenja internet sajta16.06.2007. u 14:05 - pre 205 meseci
Evo ovako. Treba mi za seminarski da napravim sajt. Kako je ispitni rok u punom jeku necu imati vremena ovo da zavrsim, a bas mi je potrebno. Pa ako ima neko ko se bavi time a zeli da zaradi neki dinar, i pri tome pomogne meni , neka mi posalje PM ili neka se javi na mejl: [email protected]

Osnovni zahtevi koje mora da ispuni web aplikacija su:

1. da poseduje bazu podataka
2. da poseduje sistem web stranica putem kojih se mogu videti podaci iz pomenute baze
podataka
3. da izmedju ostalih web stranica poseduje i stranice koje omogucavaju funkcionalnosti
elektronske prodavnice i to:
- narucivanje proizvoda iz kataloga proizvoda,
- izracunavanje ukupne cene narucenih proizvoda,
- omogucavanje unosa elemenata neophodnih za identifikaciju osobe i pripadajuceg
novcanog racuna u banci
- proveru stanja na racunu i uporedjivanje sa ukupnim iznosom narucenih proizvoda
- omogucavanje izvrsavanja kupovine - prodaje (transakcije) ukoliko na racunu ima dovoljno
novca
- onemogucava transakciju ukoliko na racunu nema dovoljno novca i o tome obavestava
narucioca - potrosaca

Realizaciju funkcionalnosti je potrebno realizovati primenom sledeceih alata: C#, XML.NET
ili PHP

p.s. Hica mi je za ovo, pa ako ima zainteresovanih neka se jave sto pre.
Hvala.
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Poslic oko pravljenja internet sajta
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1307 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.