Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako koristiti tudje rezultate pretrage i prikazati ih u prozoru svog sajta koristeci nas CSS stil

[es] :: Web aplikacije :: Kako koristiti tudje rezultate pretrage i prikazati ih u prozoru svog sajta koristeci nas CSS stil

[ Pregleda: 2613 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

power-boy
danijel djordjevic
Nedodjija

Član broj: 131977
Poruke: 24
*.smin.itsisp.net.

Sajt: www.super-bre.co.nr


Profil

icon Kako koristiti tudje rezultate pretrage i prikazati ih u prozoru svog sajta koristeci nas CSS stil11.06.2007. u 23:04 - pre 205 meseci
Sve je vec dato u naslovu. Hteo bih da koristim rezulate pretrazivanje drugih sajtova na bilo koji nacin samo da se rezultati prikazuju u prozoru mog sajta i sa CSS stilom koji im ja odredim.
Da li je to ikako moguce i na koji nacin?
*ko drugome jamu kopa fizicki je radnik
*ko rano rani ceo dan zeva
*bolje je biti 10000000-ti u gradu nego 1. u selu
*... :P
 
Odgovor na temu

Zmaj
Predrag Krstić
web developer
Zrenjanin

Član broj: 1035
Poruke: 382

Sajt: https://pkrstic.wordpress..


+4 Profil

icon Re: Kako koristiti tudje rezultate pretrage i prikazati ih u prozoru svog sajta koristeci nas CSS st14.06.2007. u 12:46 - pre 205 meseci
moguce je, a sa kojeg sajta vuces podatke, mozda imaju mogucnost da ti pruze te uslugu, u vidu xml-a, recimo imaju neki public api
 
Odgovor na temu

power-boy
danijel djordjevic
Nedodjija

Član broj: 131977
Poruke: 24
*.smin.itsisp.net.

Sajt: www.super-bre.co.nr


Profil

icon Re: Kako koristiti tudje rezultate pretrage i prikazati ih u prozoru svog sajta koristeci nas CSS stil15.06.2007. u 09:40 - pre 205 meseci
Nije mi vazno koji je pretrazivac u pitanju, niti da li se njegov logo vidi u rezultatima pretrage ili ne, vazno mi je samo da mogu na svom sajtu da imam pretragu, ali ne u vidu klasicnog ifrejma ciji src ima vrednost google ili yahoo, sa njihovim stilom. guglam vec duze vremena i ne nalazim nikakve korisne informacije. Ako neko zna za servis koji omogucuje pretragu sa odredjenim stilovima, ma koji god to bio, voleo bih da postuje, jer bi to, ukoliko je moguce, bilo korisno svim veb-developerima.
Hvala unapred.
*ko drugome jamu kopa fizicki je radnik
*ko rano rani ceo dan zeva
*bolje je biti 10000000-ti u gradu nego 1. u selu
*... :P
 
Odgovor na temu

Zmaj
Predrag Krstić
web developer
Zrenjanin

Član broj: 1035
Poruke: 382

Sajt: https://pkrstic.wordpress..


+4 Profil

icon Re: Kako koristiti tudje rezultate pretrage i prikazati ih u prozoru svog sajta koristeci nas CSS st15.06.2007. u 11:10 - pre 205 meseci
Nemoras biti tajnovit, ja imam sajt koji nema svoje podatke nego ih vucem sa drugog sajta, tj koristim njihov search, i vraca mi rezultate u obliku xml-a, a ti uvek mozes u php-u da napravis url i da otvoris stranicu, isparsiras je, izvadis deo strane koji tebi treba i prezentujes ih na nacin na koji hoces
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Kako koristiti tudje rezultate pretrage i prikazati ih u prozoru svog sajta koristeci nas CSS stil

[ Pregleda: 2613 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.