Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li ima neki program poput NetStumbler-a za Sparklan WL-360F?

[es] :: Wireless :: Da li ima neki program poput NetStumbler-a za Sparklan WL-360F?

[ Pregleda: 4456 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

raco
Serbia

Član broj: 2734
Poruke: 200
*.ptt.yu

Sajt: www.neobit.rs


+1 Profil

icon Da li ima neki program poput NetStumbler-a za Sparklan WL-360F? 23.07.2003. u 14:51 - pre 252 meseci
Da li ima neki program poput NetStumbler-a za karticu Sparklan WL-360F sa Intersil Prism 2.5 cipom? Potrebno mi je ppri izradi spoljnih antena da vidim jacinu i kvalitet signala!


Hvala!
 
Odgovor na temu

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.absolutok.com

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: Da li ima neki program poput NetStumbler-a za Sparklan WL-360F? 24.07.2003. u 12:21 - pre 252 meseci
Probaj ovo
http://www.mikrotik.com/download/usb_a_drivers.zip

javi ako radi!

 
Odgovor na temu

raco
Serbia

Član broj: 2734
Poruke: 200
*.ptt.yu

Sajt: www.neobit.rs


+1 Profil

icon Re: Da li ima neki program poput NetStumbler-a za Sparklan WL-360F? 25.07.2003. u 13:04 - pre 252 meseci
Neradi nikako jer to je namenjeno za PCMCI varijantu kartice sa pomenutim cipom. Medjutim, softwer koji je isporucen uz Sparklan WL-360F karticu ima mogucnost za merenje kvaliteta i jacine signala ali ne radi u AD-HOC modu vec samo u infrastrukturi u komunikaciji sa AP-om. Ova mogucnost merenja signala mi treba jer hocu da napravim spoljne antene i sto bolje da ih podesim. Na internetu sam pronasao nekih projekata uz pomocu Linux-a, racunara i pomenute kartice moguce je napraviti AP, ali meni je to dosta strano zbog Linux-a. Da li ima neki jednostavan projekat samo da nateram jedan racunar da "glumi" AP, dok ne zavrsim testove?
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Da li ima neki program poput NetStumbler-a za Sparklan WL-360F?

[ Pregleda: 4456 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.