Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomagajte ljudi razbi me MSN (Windows Live messenger konkretno)

[es] :: Instant Messaging :: Pomagajte ljudi razbi me MSN (Windows Live messenger konkretno)

[ Pregleda: 1973 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

chupko

Član broj: 68948
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Pomagajte ljudi razbi me MSN (Windows Live messenger konkretno)24.04.2007. u 20:52 - pre 207 meseci
Imam WLM 8.1 najnoviji i imam problem.. cim mi neko posalje poruku otvara mi se iexporer i loguje se na hotmail da doticnom saljem mail .. isto je tako i kad hocu da posaljem poruku preko msna cim kliknem bilo gde na prozoru u kom se pise poruka odmah izbaci internet explorer i opet se loguje na hotmail .... brisao sam instalirao ponovo ali .. opet isto .. skenirao sam sa raznim antispy programima i nista .. pomagajte ... a da... i loguje se stalno kao offline iako promenim status .. kad se rekonektujem opet se loguje kao offline..
 
Odgovor na temu

ColdKeyboard
Sasa Karanovic
Hardware and Firmware Engineer
Toronto, Canada

Moderator
Član broj: 31924
Poruke: 868
*.teol.net.

Jabber: ColdKeyboard
Sajt: www.SasaKaranovic.com


+11 Profil

icon Re: Pomagajte ljudi razbi me MSN (Windows Live messenger konkretno)25.04.2007. u 09:51 - pre 207 meseci
Moj savjet ti je da instaliras windowse ponovo. Zasto ?

Vjerovatno si negdje pokupio neki virus ili trojan koji ti pravi te probleme sa MSN-om
a sanse da ga ti sam otkrijes i izbrises a da pri tome ne ostetis nijedan sistemski fajl
ili da ti ne padne win su jako male...
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: Pomagajte ljudi razbi me MSN (Windows Live messenger konkretno)

[ Pregleda: 1973 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.