Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PHPBB slanje emaila problem na free hostingu

[es] :: Web aplikacije :: PHPBB slanje emaila problem na free hostingu

[ Pregleda: 1355 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

amko77
Amko Nuki
Sarajevo

Član broj: 45285
Poruke: 27
*.PPPoE-5239.sa.bih.net.ba.



Profil

icon PHPBB slanje emaila problem na free hostingu11.04.2007. u 09:38 - pre 207 meseci
Podigao sam phpbb2.0.22 forum na free hosting my-place.us a prije toga na jos mnogo drugih.Sve radi ispravno osim slanja emaila prilikom registracije ljudi na forum gdje im javlja gresku >>

Failed sending email :: PHP ::
DEBUG MODE
Line : 234
File : emailer.php

ili ako podesim neki smtp npr google ili svoj od internet providera

DEBUG MODE
Line : 112
File : smtp.php

Pitanje je dali postoji mogucnost izmjene smtp.php da bi ovo proradilo ili bilo koje drugo rjesenje.predpostavljam da je glavni problem u free hostingu ali moze li se ista uraditi da ovo proradi i na njemu.Ako neko ima prijedlog nekog free hostinga na kojem ovo radi bio bi mu pravo zahvalan jer sam ih ja isprobao jako mnogo i nijedan to ne nudi.Pozdrav
 
Odgovor na temu

amko77
Amko Nuki
Sarajevo

Član broj: 45285
Poruke: 27
*.PPPoE-1784.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: PHPBB slanje emaila problem na free hostingu12.04.2007. u 10:11 - pre 207 meseci
Konacno sam uspio i mogu vam reci da poslije silne patnje sam presretan.Ako neko hoce da besplatno postavi forum phpbb i da sve besprijekorno funkcionise preporucujem astralwebhost.com.Najbolji su upload radi fantasticno sve se zavrsi za 15 minuta
 
Odgovor na temu

madmaxsrb
Darko Maksimovic
PCSHOP

Član broj: 98860
Poruke: 15
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: PHPBB slanje emaila problem na free hostingu15.04.2007. u 21:48 - pre 207 meseci
i ja imam isti problem samo sto ja koristim SMF forum, ako mozes da das krace upstvo kako si to resi kod tebe mozda uspem da podesim i u SMF kod mene. pozz
dodjoh, vidoh, i ne poverovah
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: PHPBB slanje emaila problem na free hostingu

[ Pregleda: 1355 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.