Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Treba da formatiran disk, kako da sačuvam MSN kontakte i poruke od brisanja?

[es] :: Instant Messaging :: Treba da formatiran disk, kako da sačuvam MSN kontakte i poruke od brisanja?

[ Pregleda: 2948 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
91.150.101.*



+4 Profil

icon Treba da formatiran disk, kako da sačuvam MSN kontakte i poruke od brisanja?07.04.2007. u 15:56 - pre 207 meseci
Tj, ja sam već stavio MSN kontakte i poruke u direktorijum F:\Messanger i tamo sada MSN drži podatke za sve kontakte i tamo skladišti poruke.

Međutim, imam bojazan da neće sve proteći tako glatko kada po formatiranju hard diska budem ponovo instalirao MSN Live Messanger 8.1, da li je onda dovoljno da mu za putanju dam isti direktorijum F:\Messanger, ili je potrebno još nešto da se uradi kako bi MSN video stare kontakte i poruke?
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Treba da formatiran disk, kako da sačuvam MSN kontakte i poruke od brisanja?11.04.2007. u 14:02 - pre 207 meseci
Što se tiče kontakata, čim se uloguješ u MSN (sa bilo kojeg računara uopšte) morao bi da dobiješ svoje kontakte, tako da ne vidim zašto bi ih posebno čuvao. Što se tiče poruka, trebalo da bude dovoljno samo da mu navedeš folder gde su one sačuvane.
 
Odgovor na temu

Igor_AMD
Igor Makrovic
Gradiska

Član broj: 132077
Poruke: 148
87.250.102.*



Profil

icon Re: Treba da formatiran disk, kako da sačuvam MSN kontakte i poruke od brisanja?21.04.2007. u 13:33 - pre 206 meseci
Nema potrebe da skladistih svoje kontakte negdje kada svi podaci o njima pa i oni sami ostaju zapisani na hotmail-ovoj bazi podataka.
Ako nevjerujes probaj se ulogovati na svoj account sa drugog kompa i vidjeces ovo o cemu ti pricam.

All the world's a stage,and all the man and woman is merely player
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: Treba da formatiran disk, kako da sačuvam MSN kontakte i poruke od brisanja?

[ Pregleda: 2948 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.