Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tigra TreeMenu - kako da postavim cookie?

[es] :: Javascript i AJAX :: Tigra TreeMenu - kako da postavim cookie?

[ Pregleda: 2617 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bmanj

Član broj: 50315
Poruke: 89
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Tigra TreeMenu - kako da postavim cookie?06.04.2007. u 09:02 - pre 207 meseci
Da li neko ima iskustva sa omogucavanjem cookie-ja koji pamti stanje menija, u Tigra TreeMenu-ju (www.softcomplex.com/products/tigra_tree_menu)?


Hvala u napred!
 
Odgovor na temu

Miroslav Ćurčić
ex mVeliki
Novi Sad

Član broj: 19034
Poruke: 1118
*.dynamic.sbb.co.yu.



+19 Profil

icon Re: Tigra TreeMenu - kako da postavim cookie?07.04.2007. u 11:09 - pre 207 meseci
Radio sam s Tigrom i nije bilo problema.

Osim naravno onih koje sam ja izazvao, a to je da sam iz PHPa hteo da postavim cookie umesto Tigre,
pa se pokazalo da u imenu cookie-a ima nekih specijalnih znakova (zaboravio sam kojih) koji smetaju PHPu,
pojednostavio sam te nazive (editovao Tigru) takve ih upotrebio iz PHPa i sve je proradilo.
"The quieter you become, the more you are able to hear."
Blog | PowerCMS
 
Odgovor na temu

bmanj

Član broj: 50315
Poruke: 89
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Tigra TreeMenu - kako da postavim cookie?08.04.2007. u 10:08 - pre 207 meseci
Budi drug, pa reci kako si postavio cookie koji pamti stanje menija. Nisam 100% siguran da li se moze postaviti samo u Pro verziji, ili moze i u free.


Hvala u napred!
 
Odgovor na temu

Miroslav Ćurčić
ex mVeliki
Novi Sad

Član broj: 19034
Poruke: 1118
*.dynamic.sbb.co.yu.



+19 Profil

icon Re: Tigra TreeMenu - kako da postavim cookie?08.04.2007. u 22:04 - pre 207 meseci
Nisam ništa dodavao, samo promenio karaktere koji se koriste za generisanje cookie-a ostavivši samo slova.
Nemoj da kopam po starim kodovoma, trivijalno je, samo sa Find prođeš kroz JS da nađeš gde se sve koristi i koriguješ spec.karaktere.
Možda si mislio da sam dodavao sistem pamćenja stanja ?
Ne, Tigra već ima sistem pamćenja stanja preko cookie-a, bar je imala, a sad vidim na linku koji si dao takođe piše da se pamte stanja.
"The quieter you become, the more you are able to hear."
Blog | PowerCMS
 
Odgovor na temu

[es] :: Javascript i AJAX :: Tigra TreeMenu - kako da postavim cookie?

[ Pregleda: 2617 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.