Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!

[es] :: VoIP :: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 31534 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!20.08.2007. u 08:36 - pre 203 meseci
Ne znam zasto ti ne radi. Ja osobno nisam probao, ali stvar radi sigurno. Ekipa je probala i zaista se ne nalacuje slanje SMSa. Mozda je problem u setiranju telefona?

 
Odgovor na temu

sevastokrator
Beograd

Član broj: 46578
Poruke: 33
91.185.102.*



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!20.08.2007. u 15:40 - pre 203 meseci
kaze mi da je pogresan username/password,a nije sigurno jer sam ukucavao nekoliko puta


evo probao sam opet i uspeo sam ovoga puta...ali me obavestava da mi je skinut 1 cent
broj na koji je sms poslat je iz srbije,da li to ima veze
da li je besplatno samo za odredjene zemlje?

[Ovu poruku je menjao sevastokrator dana 20.08.2007. u 23:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!21.08.2007. u 18:53 - pre 203 meseci
Pise da je besplatno i nigdje ne spominju ogranicenja. Ne znam... Taj jedan cent ti je skinuo zato sto je na neki nacin to tretirao kao obican SMS, a za Srbiju je to 1 ct/min.

 
Odgovor na temu

brankos
Beograd

Član broj: 1847
Poruke: 299
..01.cust.bredbandsbolaget.se.



+4 Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!22.08.2007. u 22:40 - pre 203 meseci
E, ovo je uzas! Kao da su cekali da bas meni legne uplata od 12 EUR i posle jednog razgovora za Srbijom imam sta da vidim. CENA SKOCILA NA 0.7 centi (sa taksom). Znaci manje konkurentna i od nekih provajdera za fiksnu telefoniju ovde iz Svedske. Ova uplata nek ode tako kako mora, a kome cu da uplatim sledecu - videcemo.

Da li ste svi primetili NOV CENOVNIK?!?
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!22.08.2007. u 23:04 - pre 203 meseci
Da primjetili...vec se isplakali :(
Jednom davno je VoipDiscount imao Free za HR i ja sam odlucio to koristiti po svaku cijenu. Uveo ADSL napravio karticu da mogu uplatiti, i ponosno izvrsio prvu uplatu ... i ono, RADI...sve besplatno. I kako je bilo kasno, odlucim ja da to moje silno pricanje odgodim za sutra....
Normalno, sutra dan uletim pun volje na posao, palim kompjuter, normalno, odmah slusalice na glavu... pozovem....a na ekranu pise u stilu, ovaj poziv kosta 1 cnt.

:(
Koji bed. Ko da su mene cekali da poskupe.
Dakle, potpuno te razumjem.


Cini mi se da 12voip ima 4 ct/min sa Srbijom, a VoipBuster 4,5 ct/min

Ma pojeftini ce ponovo.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!23.08.2007. u 16:52 - pre 203 meseci
... May the force be with you Kazo1 Skywalker, that is your destiny!
Dripčine u roku od 2 meseca poskupeli sa 0,01 na 0,06...
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Vladimir Petrovic
Beograd

Član broj: 46572
Poruke: 74
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!24.08.2007. u 08:36 - pre 202 meseci
Citat:
Jedno pitanje. Koliko vidim, sa "bednih" 64Kb uploada savršeno radi preko SIPa, ali me interesuje sledeće:

Naime, koristim Justvoip i to naravno iz one fensi aplikacije što se može skinuti sa njihovog sajta i to savršeno radi, ali ja imam 128Kb uploada.

Mene zanima kako radi na ADSLu iz te aplikacije sa 64Kb uploada?

Hvala unapred.


Na žalost sa ADSLom kod koga je upload 64kbps najverovatnije neće raditi dobro. Imao sam nekoliko korisnika sa ADSLom 256/64kbps koji su se žalili na kvalitet veze. Problem je to što tih 64kbps, nije stvarno 64, već je bliže 56.
 
Odgovor na temu

zoran13
Zoran Radojevic
Kragujevac

Član broj: 124434
Poruke: 74
*.008.c76.petrotel.pl.

ICQ: 237925431


Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!28.08.2007. u 13:51 - pre 202 meseci
Sa voipstunt-a je poziv do Srbije 0,045...
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!28.08.2007. u 14:11 - pre 202 meseci
Na DialNow je 3 ct/min :)
....samo moras zvati preko pristupnog broja i ukucavati pin.... ali radi :)
Nekako mi se cini jednostavnije, pa makar i skuplje neka od oprobanih klasicnih metoda ( poivy, 12voip,voipbuster,...)
Pozdrav

 
Odgovor na temu

Jozika
Jozef Kurucic
Graficki dizajner
Dubai, UAE

Član broj: 29219
Poruke: 53
80.227.143.*

Sajt: www.rushmagazine.org


Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!30.08.2007. u 07:54 - pre 202 meseci
Mene taj DialNow zbunjuje jer mi nije jasno da li mozes zvati iz bilo koje drzave. Tamo je navedeno da mozes koristiti DialNow samo iz drzava koje su navedene na spisku. A ja tamo vidim samo 11 drzava, medju kojima nema ni Srbije ni Hrvatske niti bilo koje druge "nase".
A ja sad zivim u Dubaiju, u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Tako da mi u vezi UAE tek nista nije jasno
Jedino sto mi je jasno je da su stvarno najjeftiniji.
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!30.08.2007. u 09:45 - pre 202 meseci
Da upravu si. Nema ni jedne nase drzave na spisku, ali ako imas vec instaliran neki Betamaxov voip program, kao mnogi koji kao ja imaju u funkciji po nekoliko programa, mozes sa nekog od njih nazvati besplatno , recimo Njemacki pristupni broj Dial now-a i preko njega pozvati broj koji zelis.
Ne znam jedino naplacuju li konekciju, ali nadam se da ce neko probati i staviti na forum :)
Dakle to sa Dialnow-om ima smisla jedino ako imas vec neki program sa kojim mozes nazvati besplatno Njemacku, a ako ne, onda Dialnow nije neko rijesenje. :)


Pozdrav
 
Odgovor na temu

Jozika
Jozef Kurucic
Graficki dizajner
Dubai, UAE

Član broj: 29219
Poruke: 53
80.227.143.*

Sajt: www.rushmagazine.org


Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!30.08.2007. u 14:16 - pre 202 meseci
Ja sam do sada probao samo justvoip. On je takodje Betamaxov, ako se ne varam.
Znaci to je shema a?
Nisam se jos registrovao na taj DialNow. Mozda probam ovih dana. Videcu.
Mozda bi bilo dobro kad bi neko probao, ako vec ima i jedno i drugo u funkciji, pa da javi ovde da ne bih dzabe placao ako ne radi.
Ali nisu ni oni bas tako naivni cini mi se.
Svakako da znaju za sve te moguce varijante i sheme. Vredi pokusati. Da sam u nekoj od tih drzava sa spiska probao bih nazvati neki pristupni broj iz druge drzave sa spiska pa videti sta se dogadja. Ali nisam ni blizu bilo koje od njih
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!30.08.2007. u 14:46 - pre 202 meseci
Nista se ne dogadja....javi se automatska sekretarica i trazi da upises pin i onda ti kaze da je tvoj account 0,00 ct i da moras platiti ako zelis telefonirati :)
Tako je bar kod mene jer mi je na accountu 0,00ct :)
Inace mislim da bi normalno radilo.
Pa probaj nazvati sa Justvoipa.



 
Odgovor na temu

zrvanj2003
Novi Sad

Član broj: 34364
Poruke: 15
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!02.09.2007. u 23:14 - pre 202 meseci
Instalirao sam JustVoip, dobio user, uplatio kredit od 10 EUR preko reseilera, ali kada hocu da telefoniram imam samo opciju *Phone to phone*. Nisam siguran da je to ispravan nacin, plasim se da ce racun teretiti moj telefon, jer mi ne treba mikrofon vec se razgovor obavlja preko obicnog telefona (prvo zvoni moj telefon pa onda zeljeni broj). A skida mi sa kredita. Inace sam iz Srbije i odatle pokusavam da zovem Bosnu. Da li je to ispravan nacin ili negde gresim?
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!02.09.2007. u 23:27 - pre 202 meseci
Koliko znam sa Justvoipom nije nikad bilo problema. Nece teretiti tvoj kucni racun. Sve se obracunava sa tvog voip accounta. Znaci 5 ct. konekcija + cijena prema Bosni + cijena prema Srbiji.
Prvi put cujem da neko ima samo mogucnost phone to phone.
Probaj reinstalirati Justvoip.

Ako hoces posalji mi password i account name da to pogledam, (naravno ne putem foruma :) ) ali svakako bi na tvom mjestu pokusao sa ponovnom instalacijom.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

zrvanj2003
Novi Sad

Član broj: 34364
Poruke: 15
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!03.09.2007. u 00:08 - pre 202 meseci
nisam dobro video sve opcije. Promakla mi je opcija Dialpad. sad je sve u redu. Zahvaljujem.
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!03.09.2007. u 00:13 - pre 202 meseci
Ok.
Ako bude problema, javi.
Pozdrav i LN
 
Odgovor na temu

vesvo
Split

Član broj: 156448
Poruke: 3
41.208.71.*



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!10.09.2007. u 12:21 - pre 202 meseci
Cao svima,
Poziv za Srbiju je definitivno najjeftiniji preko "12 Viop".
Hrvatska (landline) ide free na "Low rate Voip" (Betamax).
Zanima me preko kojeg Voip-a je najjeftinija Bosna ?
Veoma koristan link je http://www.myvoipprovider.com/, mada nekad nisam previse sigurna da su Updated.


 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!10.09.2007. u 12:39 - pre 202 meseci
Ja sam siguran..NISU! :))

Bosna lose stoji po cijenama. U glavnom je to 9 ct za fixnu liniju i mislim da www.nonoh.net ima nesto jeftiniju mobilnu 14 ct inace kod drugih je 20 ct.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

bogi

Član broj: 4656
Poruke: 103
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!12.09.2007. u 19:17 - pre 202 meseci
Ma obicni su prevaranti - jedna firma otvara tuce firmi koje prodaju jednu te istu stvar, onda kao ponude povoljne cene, pa preko noci ih povecavaju. Od 1 cent porasla je cena poziva za Srbiju na 7 centi - [B]7 PUTA![/B].
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: Novi VoIP klijent - JustVoip (najjeftinije sa Srbijom)!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 31534 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.