Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Macromedia Dreamweaver FTP - slanje stranica na server

[es] :: FTP :: Macromedia Dreamweaver FTP - slanje stranica na server

[ Pregleda: 4933 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ITNitko

Član broj: 139356
Poruke: 1
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Macromedia Dreamweaver FTP - slanje stranica na server21.03.2007. u 18:57 - pre 207 meseci
Pozdrav svim forumašima na ovom super forumu. Novi sam pa ne kužim neke stvari.
Radio sam web stranice u FrontPage-u i kod njegovog FTP-a sve je bilo OK. Ubaciš web adresu, password i lozinku i on u 5 minuta provjeri datoteke i mape na serveru i pošalje nove.
Prešao sam na Dreamweaver, ali njegov FTP sa sinkronizacijom gleda datoteke i mape na serveru oko pola sata, a uploada oko 20 minuta s istom brzinom kao i kod FrontPage-a. Prije sinkronizacije sam kliknio na Put, ali tada samo šalje sve datoteke i mape na server, znači i one koje su uploadane, tu ne obavlja sinkronizaciju.

Sad me zanima:
Kako narediti Dreamweaver da bude jednako brz kao i FrontPageu slanju stranice na server ili kakve postavke imate vi naređene u Dreamweaveru?

Zahvaljujem.
 
Odgovor na temu

nino1987
nino1987
Optima Telekom, Hrvatska

Član broj: 24638
Poruke: 381
*.adsl.net.t-com.hr.



+14 Profil

icon Re: Macromedia Dreamweaver FTP - slanje stranica na server26.04.2007. u 17:35 - pre 206 meseci
Zašto uopće šalješ preko toga??? skini program FileZilla najjednostavniji za korištenje...ako budeš imao još problema javi......

[Ovu poruku je menjao nino1987 dana 26.04.2007. u 19:59 GMT+1]
ROCK"n"Roll
 
Odgovor na temu

Chronoleon
Mare Milojković
Kg

Član broj: 156264
Poruke: 39
*.donet.co.yu.

Sajt: www.markomilojkovic.com


+1 Profil

icon Re: Macromedia Dreamweaver FTP - slanje stranica na server06.04.2008. u 10:21 - pre 195 meseci
To nije bilo pitanje... >.<

Kako da podesim DW da ne uploaduje dependancy fajlove, vec samo onaj na koji kliknem?
 
Odgovor na temu

[es] :: FTP :: Macromedia Dreamweaver FTP - slanje stranica na server

[ Pregleda: 4933 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.