Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers..

[es] :: Web aplikacije :: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers..

[ Pregleda: 6830 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dados.p

Član broj: 66376
Poruke: 616
212.200.102.*

Sajt: medkaolek.com


+14 Profil

icon Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers..16.03.2007. u 15:33 - pre 207 meseci
Postovani forumasi, imam jedan problem, nemogu nikako da nadjem neki sms servis koji bi mi dozvolio da postavim na sajt sms naplatu u vidu sms donacija, da li to neko radi u Srbiji, da li moram biti pravno lice ili mogu i fizicka,i da li moram direktno u telekom ili telenor, i podrebno mi je da se uradi naplata iz inostranstva da se postavi na sajt www.srpskikosmet.com, gledao sam e-velecom ( domaci ), paypal neisplacuje u Srbiju, zar ne? Za egold ili moneybookers nisam siguran, pa ako ima neko savet ili predlog ili objasnjenje neka odgovori bio bih vam veoma zahvalan...
 
Odgovor na temu

dados.p

Član broj: 66376
Poruke: 616
212.200.102.*

Sajt: medkaolek.com


+14 Profil

icon Re: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers18.03.2007. u 17:10 - pre 207 meseci
Cinimi se da sms servis vise neradi kod nas u srbiji odnosno nevredi, a ni naplate nerade jednostavno smo slepo crevo!!!
 
Odgovor na temu

zlatko-kg
Zlatko Stojanovic
Kragujevac

Član broj: 75437
Poruke: 51
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.123rf.com/src_zlatko/..


Profil

icon Re: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers19.03.2007. u 19:58 - pre 207 meseci
Citat:
dados.p: Postovani forumasi, imam jedan problem, nemogu nikako da nadjem neki sms servis koji bi mi dozvolio da postavim na sajt sms naplatu u vidu sms donacija,


Probaj na
http://www.balkan-cash.com/
http://www.smsnaplata.com/
http://www.host011.com/support/sms/

a ima ih jos
Royalty Free - Stock Image and Photo WWW.SHUTTERSTOCK.COM - WWW.123RF.COM - WWW.DREAMSTIME.COM
 
Odgovor na temu

MikiX
Foral Mihael
MobiBil.com
Vienna

Član broj: 139454
Poruke: 14
86.59.121.*

Sajt: www.mobibil.com


Profil

icon Re: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers22.03.2007. u 12:18 - pre 207 meseci
mogu ti dati jedan predlog http://www.mobibil.com

MobiBil.com
Mobile Billing
Mobile Applikation
Mobile Sollution
 
Odgovor na temu

dados.p

Član broj: 66376
Poruke: 616
212.200.102.*

Sajt: medkaolek.com


+14 Profil

icon Re: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers22.03.2007. u 17:44 - pre 207 meseci
Hvala vam na odgovorima, a za placanje iz inostranstva, jel ima nesto slicno kao paypal, posto njega nemogu da koristim iz srbije, moneybookers ili egold...
 
Odgovor na temu

MikiX
Foral Mihael
MobiBil.com
Vienna

Član broj: 139454
Poruke: 14
86.59.121.*

Sajt: www.mobibil.com


Profil

icon Re: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers22.03.2007. u 18:29 - pre 207 meseci
j bih rekao Balkan Cash

Jedino sto mi pada na pamet posto mi jos radimo na naplatni sistem da se poveze telefoni
Kreditna Kartica i takodje ostali servisi u jedan projekat ??
MobiBil.com
Mobile Billing
Mobile Applikation
Mobile Sollution
 
Odgovor na temu

RAZZLEDAZZLER
Tora Bora

Član broj: 27
Poruke: 543
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers26.03.2007. u 10:02 - pre 207 meseci
jel moze neko da razjasni jel radi sms naplata sada kod nas ili ne?

skoro je pochela ta pricha da je telekom ukinuo tu uslugu, a opet ljudi i dalje spominju balkan-cash, host011 i sl, a na tim sajtovima nema nikakvih vesti o bilo chemu, a poslednje vesti su jako davno menjane
 
Odgovor na temu

MikiX
Foral Mihael
MobiBil.com
Vienna

Član broj: 139454
Poruke: 14
86.59.121.*

Sajt: www.mobibil.com


Profil

icon Re: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers26.03.2007. u 17:58 - pre 207 meseci
Citat:
RAZZLEDAZZLER: jel moze neko da razjasni jel radi sms naplata sada kod nas ili ne?

skoro je pochela ta pricha da je telekom ukinuo tu uslugu, a opet ljudi i dalje spominju balkan-cash, host011 i sl, a na tim sajtovima nema nikakvih vesti o bilo chemu, a poslednje vesti su jako davno menjane



Postovani gospodine Naravano da radi sms Naplata ali su samo nekoliko stvari izmenuli
morate najaviti zasta se sluzi vas servis i po time takodje i obracunavaju

razlicite isplate su kao na primer:
za Chat
za Radio Stanice
za Mobilne Aplikacije


MobiBil.com
Mobile Billing
Mobile Applikation
Mobile Sollution
 
Odgovor na temu

RAZZLEDAZZLER
Tora Bora

Član broj: 27
Poruke: 543
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers26.03.2007. u 22:26 - pre 207 meseci
web, naplata pristupa sadrzaju
 
Odgovor na temu

MikiX
Foral Mihael
MobiBil.com
Vienna

Član broj: 139454
Poruke: 14
86.59.121.*

Sajt: www.mobibil.com


Profil

icon Re: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers27.03.2007. u 15:36 - pre 207 meseci
Citat:
RAZZLEDAZZLER: web, naplata pristupa sadrzaju


naravno da je i to moguce

samo gde spada je nesto sto se nisam jos informisao

ali moracu i ja posto radimo na jedan sistem za download zastitu.

tako da ce i meni trebati.

naravno da ce biti sve u jednome paketu kod nas
dostupno na MobiBil.com

;-)


ako imas interesa mozes da nam se javis naravno da su tu i druge drzave u pitanju.


MobiBil.com
Mobile Billing
Mobile Applikation
Mobile Sollution
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Pomoc oko sms servisa, i naplate iz inostranstva u Srbiju, paypal, evelocom, egold, moneybookers..

[ Pregleda: 6830 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.