Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da provalim password za mail kod yahooa

[es] :: Security :: Kriptografija i enkripcija :: kako da provalim password za mail kod yahooa

[ Pregleda: 5464 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

englez3000

Član broj: 132557
Poruke: 1
212.200.79.*



Profil

icon kako da provalim password za mail kod yahooa02.02.2007. u 01:42 - pre 209 meseci
ima li neka mogucnost slanja laznog maila na odredjenu yahoo adresu ,pa da taj korisnik nekako odgovarajuci na taj mail ili registrujuci se za npr. neku nagradnu igru otkrije svoj password.dosta mi je vazno.unapred hvala
 
Odgovor na temu

osmania83
Wien

Član broj: 130055
Poruke: 93
*.20.11.vie.surfer.at.



Profil

icon Re: kako da provalim password za mail kod yahooa03.02.2007. u 08:20 - pre 209 meseci
ne kontam te sta ti hoces pojasni malo?
ludilo
 
Odgovor na temu

skijash
Nikola Petrović
Software engineer, Vast.com
BG

Član broj: 8511
Poruke: 344
*.wireless.org.yu.

Sajt: www.mafiamotorsport.org


+2 Profil

icon Re: kako da provalim password za mail kod yahooa03.02.2007. u 11:34 - pre 209 meseci
Ima, napises lazni mail u kome se predstavis kao neko iz menadzmenta yahoo-a i objasnis mu kako je neophodno da ti posalje password u odgovoru.
...:::|skijash|:::...
www.beoprint.rs ::: www.mafiamotorsport.org
 
Odgovor na temu

Seslak
Sinisa Seslak
Doboj, Republika Srpska

Član broj: 19885
Poruke: 223

Sajt: www.seslak.tk


Profil

icon Re: kako da provalim password za mail kod yahooa19.02.2007. u 10:16 - pre 208 meseci
Ovo zaista nije crypto pitanje. Bilo je to popularno nekad pre. Cesto su ljudi slali mailove i predstavljali se kao da su iz neke banke gde doticni ima racun. Cak bi postojao i identican sajt samo sto bi se url adresa razlikovala za jedno slovo. Npr. umesto www.erstedeutschebank.com bi bilo www.erstedeutchebank.com. Ljudi to i ne primete pa odu na sajt is sve podatke ukucaju a posle se hvataju za glavu. Dobijao sam ja jedan takav. Probacu da ga izbunarim u starom inboxu. Isto je bilo i sa mail accountima. To je vise domen social inzinjering crackinga.

Edit: Evo, nasao sam. Evo screenshot. Inace click na onu adresu je vodio na url http://www.bankofamreirica.com/ koji danas naravno vise ne postoji. Evo screenshot:

[Ovu poruku je menjao Seslak dana 19.02.2007. u 12:07 GMT+1]
Parental Advisory
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: Kriptografija i enkripcija :: kako da provalim password za mail kod yahooa

[ Pregleda: 5464 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.