Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?

[es] :: Vodič za emigraciju :: Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?

[ Pregleda: 30123 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nada u bolje sutra
Marko Markovic

Član broj: 128055
Poruke: 1
*.absolutok.net.



Profil

icon Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?03.01.2007. u 12:44 - pre 209 meseci
Zelja mi je da sa porodicom odem iz Srbije,voleo bih u Novi Zeland!Pitanje kao i kod vecine sto bi htela sto pre da pobegne iz Srbije,je KAKO OTICI ZA NOVI ZELAND?
Voleo bih kad bih mogao da saznam ima li mogucnosti?
Dali mi moze neko reci,bilo sta?

[Ovu poruku je menjao Nada u bolje sutra dana 03.01.2007. u 14:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elektros
Bač

Član broj: 84580
Poruke: 428
212.200.30.*



+4 Profil

icon Re: Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?26.02.2007. u 11:55 - pre 208 meseci
najlakse je avionom
Nije važno učestvovati, važno je pobediti !!!
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.vdial.verat.net.



+165 Profil

icon Re: Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?26.02.2007. u 13:42 - pre 208 meseci
Što bre da begaš...
Na nekim temama ovog foruma lepo je opisano kako ovde ljudi lepo žive,i kako se fino troškari:kupuju se Auti na kredit,mobilni telefoni od 500eur,garderoba sva fensi,čak neki vozaju i jahte/avione !!!
I kakva je ovo u stvari jedna idealna zemlja za; posao brak,širenje porodice...ma sve.
Još ako se prisetimo one kafanske doskočice da; "Ima bre švabe da rade kod nas"...
Postoje oni koji su snalažljivi,vešti,srećni da rade i zarade više nego li neko u EU.
(Ali nemoj ih pitati za formulu uspeha to ti je u svakoj tranzicionoj zemlji strogo-pov. tema...)
Jbg. što ti nisi se "snašao" tvoj problem..a sad hoćeš u bežaniju...to već nije lepo.
Samo nemoj previše čitati te stvari, da te ne odvrate od puta..
srećno u NZ...(i ja bi tamo išao)

 
Odgovor na temu

elektros
Bač

Član broj: 84580
Poruke: 428
*.nspoint.net.



+4 Profil

icon Re: Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?04.03.2007. u 20:48 - pre 207 meseci
http://www.elitesecurity.org/t...graciju-Australija-Novi-Zeland
Nije važno učestvovati, važno je pobediti !!!
 
Odgovor na temu

Chobicus
Pancevo

Član broj: 28286
Poruke: 135
82.117.206.*

ICQ: 31049018


+12 Profil

icon Re: Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?05.03.2007. u 08:59 - pre 207 meseci
http://megame.spaces.live.com/blog/

Čitaj blog od početka.
 
Odgovor na temu

dragancewow
Bgd

Član broj: 185823
Poruke: 60
95.180.79.*



+1 Profil

icon Re: Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?12.01.2010. u 18:15 - pre 172 meseci
Pogledajte moju temu

http://www.elitesecurity.org/t...-traze-posao-AUS-USA-CAN-NZ-UK

Zavisno gde hocete da idete ima agencija koje traze i manje novca (NZ oko 500 E). Mogu Vam pomoci i oko ostalog za NZ, kontaktirajte me.

Pozdrav.
Ko drugome jamu kopa sam u New York
 
Odgovor na temu

Scandinavian guy
Mr Srba Srbic
chief
Peab Kiruna
Kiruna,Sweden

Član broj: 327382
Poruke: 1
*.harnosand.se.



Profil

icon Re: Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?21.01.2015. u 16:02 - pre 111 meseci
Zdravo,uskoro cu se preseliti na NZ,uskoro dolazim tamo jer je to druga najudaljenija zemlja na svetu a najudaljenija zemlja od svih zapadnih zemalja,moj zivotni san, pa ako ima neko ko je zaista kiwi a ne turista ili kucka sa balkana da mi odgovori: 1) Koliko kosta mesecna kirija za 1/2 soban stan na juznom ostrvu u Dunedinu,Invercargillu,Christchurchu pod 2) Koliko kosta 1kg govedjeg,jagnjeceg i svinjskog mesa u najvecim supermarketima poput New World,Four square i najeftinijeg Pak'N Save i pod 3) Kakvi su ljudi na NZ to jes kakvi su englezi a kakvi maori,dal su isti ko ostatak sveta ili su drugaciji . Bio bih zahvalan da me zaobidju turisti i studentarija sa balkana vec da mi odgovore samo pravi imigranti,razumemo se,pozz od srbina iz hladne Skandinavije.
 
Odgovor na temu

mrgasa
Programer
TARS

Član broj: 323264
Poruke: 6



+4 Profil

icon Re: Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?22.01.2015. u 14:40 - pre 111 meseci
@Scandinavian guy

Odgovore na neka od vasih pitanja mozete naci na temi Vodic za emigraciju - Australija, Novi Zeland na vrhu ovog foruma, i tamo imate nekoliko nasih emigranata koji mogu da vam odgovore na sva vasa pitanja.

Sto se tice stanarine, najbolje da vidite sami na njihovim sajtovima, najpopularniji sajt sa malim oglasima je trademe.co.nz
 
Odgovor na temu

svetla
razlicito kako preveduvac so germanski i
laboratorija

Član broj: 297263
Poruke: 79
92.55.71.*



+2 Profil

icon Re: Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?22.01.2015. u 15:01 - pre 111 meseci
Moze kontakt Molim vas zaintersovana sam da odem u novi zeland molim vas dajte mi svee informacije Svetlana
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Kako otici sa porodicom na Novi Zeland?Zna li neko odgovor?

[ Pregleda: 30123 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.