Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.tutoriali.org

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.tutoriali.org

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 25913 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
77.243.20.*



+303 Profil

icon Re: www.tutoriali.org28.11.2011. u 17:10 - pre 151 meseci
Citat:
m4rk0
- Nisam te razumeo u vezi sa preview tutorijala. Zar svaki browser nema tu mogucnost ? Ili mislis na nesto tipa Scribd ?
Nisam koristio scribd, evo sajt potpuno druge tematike kao primer. Dole ima "Pretprikaz titla", tako da mogu da vidim da li je to ono sto trazim pre nego sto skinem. Mogao bi tako nesto da odradis. Da se vidi mali isecak iz tutorijala pre skidanja... Mada, sa brojem tekstova koje imas na sajtu, to bi bio ogroman posao...

Aj kad vec obracas paznju na ono sto se pise ovde, da kazem sta mi jos bode oci :)

novembar 28, 2011 = 28 novembar 2011. Valjda je tako kod nas, ali mozda gresim?
Prijava ili Registruj se = Registracija, Registrujte se, ne znam...


"TUTORIALI / TUTORIJALI NA NAŠEM JEZIKU" Ovo (i tekst u tom pravougaoniku) mozda da bacis u header?
"Bitne dodatne informacije - OBAVEZNO PROCITATI !" Ovo isto pripada negde drugo. Nisam ni obratio paznju na to dok nisam bas pazljivo zagledao. Prvo nisam mogao da se snadjem gde je sta, pa sam otisao levo na kategorije pa dole na tabelu. Tek kad sam drugi put dosao na sajt sam obratio paznju na to...

Mogao bi negde da dodas listu tutorijala koji se najvise skidaju.

Mnogo ti zaebano ono za donacije, ne znam ima li neko da ga ne mrzi da ide u postu i uplacuje :) Bilo bi kul kad bi moglo preko sms-a, ali ne verujem da je isplativo...
 
Odgovor na temu

jonny_sd
inzenjer elektrotehnike
HBIS HESTIL
Smederevo

Član broj: 339290
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: www.tutoriali.org05.11.2018. u 16:33 - pre 66 meseci
Poštovani,
Moje ime je Nikola i dugo godina sam se sluzio sajtom tutoriali.org, koji mi je u velikoj meri pomogao sa osnovama programiranja. U poslednje vreme nazalost ne mogu da pristupim sajtu, pa bih zeleo da vas zamolim za informaciju hoce li sajt mozda uskoro biti ponovo dostupan, ako slucajno znate i zelite da podelite?!
Unapred zahvalan,
Nikola

[email protected]
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.tutoriali.org

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 25913 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.