Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SanDisk Sansa c150-na prvi pogled

[es] :: Portable Players :: SanDisk Sansa c150-na prvi pogled

[ Pregleda: 3143 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

garcia_kg
Petar Pantovic
Kragujevac

Član broj: 88815
Poruke: 33
212.200.29.*



Profil

icon SanDisk Sansa c150-na prvi pogled15.12.2006. u 17:02 - pre 211 meseci
Pa evo ovako, posle nedelju dana lutanja po raznim forumima i dvoumljenja koji dobar mp3 player da kupim za "male pare" ja sam se odlučio za Sandisk Sansa c150. Pa da počnem!!! Samo kućište je izradjeno od solidne plastike mada navigacioni tasteri su dosta loše izrade pa ne znam koliko mogu da istraju. Doduše dosta su dobro rasporodjeni i lako se upravlja (ovo važi za desnoruke dok će levoruki imati poteškoća:)Karatkteristike: mp3,wma, diktafon, FM nema u fabričkom firmware-u ali sa novim čiji link se može naći na forumu dobijaš i radio, mogu se gledati sličice mada je to na ovako minijaturnom displeju po meni iluzorno i da mu je osnovna funkcija reprodukcija muzičkih fajlova.....Sama reprodukcija mp3-a je osrednja sa sluškama koje idu uz njega u odnosu na npr telefon SonyEricsson W800 koji sam furao pre ovog mp3 playera. Razlika je ogromna i što se tiče jasnoće zvuka a i izlazne snage koja je opet osrednjeg nivoa i po meni nedovoljna za prosečnu gradsku buku!! Baterija je AAA i to mu je jedna od dobrih strana, tako da na dužim putovanjima dolazi do izražaja( uvek možeš da je zameniš;) Kapacitet memorije je 2Gb, po meni zadovoljavajuće za te pare! Evo šta ima još od funkcija;
u MUSIC meniju možete slušati sve pesme odjednom, zatim po albumima, žanrovima i preko play liste. U VOICE meniju možete kao što sam gore naveo da snimate. U FOTO meniju-možete naravno da pregledate fotke po raznim upitima: slideshow, random itd. I u SETTINGS meniju imate ekvilajzer, zatim autopower opciju paljenja i gašenja playera, i to možete da podešavate za koliko želite sa se startuje ili ugasi isti(po meni veoma korisna funkcija) i možete da podešavate kontrast displeja....Ima još nekih funkcija ali drugom prlikom..... Solidno je brz pri pretrazi. Sve u svemu za 85e+15e(punjiva baterija i punjač) mislim da za tu kintu nema konkurenciju, ponajviše jer posle Apple-a u Americi je najprodavanija marka playera pa iole uzimaš poznatu marku sa zvaničnim sajtom gde možeš da ga upgrade-ješ za razliku od brda kineskih brand-ova koji nemaju ni sajt. Samo da ga ne ureknem pa da rikne za neki dan;-) Toliko od mene-nadam se da će nekome ovaj tekst biti od koristi.pozz
 
Odgovor na temu

mizantrop
beograd

Član broj: 125818
Poruke: 72
*.yubc.net.



Profil

icon Re: SanDisk Sansa c150-na prvi pogled13.01.2007. u 15:32 - pre 210 meseci
Mozes li da mi kazes da li moze da se napravi vise playlist-a i kako , ili postoji samo ona "to go playlist" (valjda se tako zove?)???
Ovo te pitam posto sam na nekim stranim forumima video komentare da moze samo ova lista da se napravi?
Bolje ziveti tisucu godina kao milijunas nego tijedan dana kao bijednik.....
 
Odgovor na temu

garcia_kg
Petar Pantovic
Kragujevac

Član broj: 88815
Poruke: 33
*.netpro.co.yu.



Profil

icon Re: SanDisk Sansa c150-na prvi pogled26.02.2007. u 00:27 - pre 208 meseci
Naravno da moze vise playlist-a da podrzi. I toplo bih ti preporucio momentalno update-ovanje sistema jer time dobijas za bar jedno 40% jacu izlaznu snagu + radio!!! Sa ova dva dodatka je mnogo potpuniji player!!! poz
 
Odgovor na temu

mizantrop
beograd

Član broj: 125818
Poruke: 72
*.vektor.net.



Profil

icon Re: SanDisk Sansa c150-na prvi pogled14.03.2009. u 22:23 - pre 183 meseci
Posto sam ostao bez plejera sansa c250 a ostala mi baterijai kabl , ako nekog zanima neka mi pusti pp... Mozda nekom zatreba....

Pozz!!!
Bolje ziveti tisucu godina kao milijunas nego tijedan dana kao bijednik.....
 
Odgovor na temu

[es] :: Portable Players :: SanDisk Sansa c150-na prvi pogled

[ Pregleda: 3143 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.