Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net

[es] :: Hosting :: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 44083 | Odgovora: 198 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dados.p

Član broj: 66376
Poruke: 616
212.200.102.*

Sajt: medkaolek.com


+14 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net01.04.2007. u 14:15 - pre 207 meseci
Citat:
DJ_IGGY: Evo jedan mali info od mene! Cuo sam se skoro sa ostalim adminima powercthosta! Servere ce preuzeti jedna druga firma i isplatice dugove firmi od kojih su uzeti serveri i nastaviti dalje sa radom, ali ni cene ni uslovi nece biti isti! Cene ce biti drugacije kao i kvalitet usluga! Mislim da nece biti problema i da ce dosadasnji korisnici ostati na tim serverima! Po isteku mogu da nastave dalje ili da predju na drugi hosting! Ali otom potom!


Ovo mi je malo sumnjivo sobzirom da smo vecina nas imali kontakta sa Tonijem lazovom i znamo da je po sto puta receno " od sada nova i bolja hosting ponuda, bolja podrska " da bi posle nedelju dana sve bilo po starom!!! A i kako vidim admini ostaju znaci ostaje po starom, ko zna mozda ostaje i Toni samo po drugim nazivom u svakom slucaju ja sam pobegao odatle i vise nikada se nevracam, nije prvi put receno kako ce se sve promeniti i na kraju nista, ljudi nemojte nasesti ponovo na laz, nadam se da ste naucili na ovim greskama.
 
Odgovor na temu

DJ_IGGY

Član broj: 74850
Poruke: 121
80.93.242.*

Sajt: www.hitzona.com


Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net01.04.2007. u 18:49 - pre 207 meseci
Da, da... to je sve tacno! I ja bih sumnjao, ali mislim da ce ovo da bude stvarno tako! Bolje, kvalitetnije, ali ne po onim cenama naravno! To je 99% tacno! Fazon je sto je Toni prevario i direktora ciji su serveri, i njega je lagao i zavlacio kao i sve nas! Servere uopste nije placao!!!! Javilo je se nekoliko firmi da otplati taj dug i preuzme servere! Stari korisnici ce ostati, a novi koji dodju bice druge ponude! Cene neci biti iste, nece biti neogranicenog protoka, sto je i normalno!
Serveri su vec preuzeti, Toniju je banovan IP, tako da ne moze da pristupi serverima!Ceka se samo 15.April da istekne ugovor sa Tonijem, pa da se napravi novi, a za to vreme se radi na sredjivanju servera! Posto se Toni ne javlja, ostao je problem samo sa domenima, ali i tu smo na putu dogovora sa firmom kod koje je registrovano!
Pokusavamo svim silama da ublazimo stetu koju je napravio Toni Jovanovic i da pomognemo svim korisnicima koji su u nezgodnim situacijama! Iskreno se nadamo da cemo ako ne do 15. Aprila, bar do kraja meseca dovesti sve u normalu!
Sve sto saznam i uradimo, ja cu vam javiti!
 
Odgovor na temu

NenadS
Nenad Strainovic
Beograd

Član broj: 857
Poruke: 910
195.252.72.*

Sajt: www.strainovic.com


+7 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net01.04.2007. u 18:55 - pre 207 meseci
Pa tesko da bi bilo koja firma sklopila bilo kakav Ugovor i pustila servere u rad, a da joj se to ne plati (placa)... jer oni na to placaju porez itd... nije im to Srbija pa da mogu sta i kako hoce... a to sto je banovan IP, to zvuci i vise nego smesno :)

Ajde da vidimo sta ce biti jer sam i ja jedan 'prevareni' korisnik koji je takodje par puta telefon razgovarao sa Tonijem i koji je pricao o nekim kulama i gradovima pa sam resio da kupim hosting da to i proverim... naravno nisam ga ni upotrebio niti se bilo sta nalazi na njemu, cisto proveravam da li i kako radi povremeno :)
Pozdrav, NenadS!
 
Odgovor na temu

DJ_IGGY

Član broj: 74850
Poruke: 121
80.93.242.*

Sajt: www.hitzona.com


Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net01.04.2007. u 22:14 - pre 207 meseci
Druze, znas kako kazu: "Koga zmija ujede, taj se i gustera plasi"!
Meni je samo krivo sto sam dosta drugara i svojih klijenata prebacio kod Tonija, a sto je mene izjebao to neka mu je na cast!
I mene je zvao i pricao bajke, dok nisam poceo da radim, a onda....
Ostajemo da sacekamo jos malo pa da vidimo!
 
Odgovor na temu

kebic
Novi Sad

Član broj: 69732
Poruke: 453
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net01.04.2007. u 22:58 - pre 207 meseci
Ako je to tako ozbiljno onda napisi o kojoj se firmi radi da svi znaju.


Pozz
 
Odgovor na temu

DJ_IGGY

Član broj: 74850
Poruke: 121
80.93.242.*

Sajt: www.hitzona.com


Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net01.04.2007. u 23:29 - pre 207 meseci
Stvarno ne znam! Covek se javio da je zainteresovan, znam da se zove Dragan! Ima jos neki koji su se raspitivali,ali.... ovaj je najvise zagrejan! Cim saznam nesto vise, javljam ovde!
 
Odgovor na temu

LiveForSpeed

Član broj: 129085
Poruke: 17
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net02.04.2007. u 00:16 - pre 207 meseci
@DJ_IGGY
Sad mi nije nista jasno ?? Da li ti radis za tonija ili powercthost ili bilo sta sto ima veze sa tim lopovima ?

Kazes da ste na putu da sa firmom sredite stvari oko domena ? Mozes li ovo da pojasnis malo posto mene samo domen koci da predjem na drugi server....

I gde se javljaju svi ti zainteresovani za preuzimanje servera ? Jel ti radis u frimi koja je iznajmila toniju servere ili sta vec.... mozes li tu nesto malo vise da kazes, bas slabo kapiram ko sta gde kako kada :)

Poz
 
Odgovor na temu

inodius

Član broj: 87812
Poruke: 156
89.216.196.*



Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net02.04.2007. u 07:12 - pre 207 meseci
Ma, ocigledno je da je i on potpuno isto umesan kao i Toni, kakve su ovo glupe price, to ce ista ekipa sada pokrenuti nesto "novo" pod nekim drugim imenom i sa drugim cenama... "Toniju je banovan IP" lol, dakle, toliko izmisljas, da ne mogu da verujem...
 
Odgovor na temu

connectingn

Član broj: 104994
Poruke: 44
195.252.79.*



Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net02.04.2007. u 08:38 - pre 207 meseci
Ni jeda ozbiljna kuca ne sme da dozvoli da neko preuzme servere bez Tonijevog odobrenja, i kad istekne ugovor oni ne smeju da daju servere sa vec klienima na njima. Otkud oni znaju, mozda Toni seli kliente kod drugog datacentra, oni ne smeju da daju servere sa klientima, i posle isteka ugovora. Isto vazi i za domene.
 
Odgovor na temu

dados.p

Član broj: 66376
Poruke: 616
212.200.102.*

Sajt: medkaolek.com


+14 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net02.04.2007. u 14:30 - pre 207 meseci
Citat:
DJ_IGGY: Da, da... to je sve tacno! I ja bih sumnjao, ali mislim da ce ovo da bude stvarno tako! Bolje, kvalitetnije, ali ne po onim cenama naravno! To je 99% tacno! Fazon je sto je Toni prevario i direktora ciji su serveri, i njega je lagao i zavlacio kao i sve nas! Servere uopste nije placao!!!! Javilo je se nekoliko firmi da otplati taj dug i preuzme servere! Stari korisnici ce ostati, a novi koji dodju bice druge ponude! Cene neci biti iste, nece biti neogranicenog protoka, sto je i normalno!
Serveri su vec preuzeti, Toniju je banovan IP, tako da ne moze da pristupi serverima!Ceka se samo 15.April da istekne ugovor sa Tonijem, pa da se napravi novi, a za to vreme se radi na sredjivanju servera! Posto se Toni ne javlja, ostao je problem samo sa domenima, ali i tu smo na putu dogovora sa firmom kod koje je registrovano!
Pokusavamo svim silama da ublazimo stetu koju je napravio Toni Jovanovic i da pomognemo svim korisnicima koji su u nezgodnim situacijama! Iskreno se nadamo da cemo ako ne do 15. Aprila, bar do kraja meseca dovesti sve u normalu!
Sve sto saznam i uradimo, ja cu vam javiti!


Ma da kao sto sam i mislio sada hoce da admini uzmu Tonijeve usere i da zarade na njima tako sto ce preuzeti njegove servere, mada i ja mislim da je to nemoguce. A predpostavljam da DJ_IGGY ima tu i svoje prste zar ne prijatelju, procitan si Ali ok ako imas pare i uslove, sto da ne kako kazu ko prvi devojci njegova devojka, samo to mi sve nesluti na dobro, a i dobro si se izreklamirao, moji su svi postovi obrisani sto i malo zvuci na reklamu, a ovo je cela reklamna kampanja.
 
Odgovor na temu

kebic
Novi Sad

Član broj: 69732
Poruke: 453
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net02.04.2007. u 14:35 - pre 207 meseci
Pa dobro eto mozda ljudi rese domen pa ce svi korisnici moci da biraju jel ostaju ili menjaju provajdera.


Pozz
 
Odgovor na temu

dados.p

Član broj: 66376
Poruke: 616
212.200.102.*

Sajt: medkaolek.com


+14 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net02.04.2007. u 15:13 - pre 207 meseci
Mislim da su svi sada dovoljno pametni da zaobidju powercthost u sirokom luku, i pregledavajuci forum naisao sam na ovaj tako smesan post koji mozete procitati ispod ovog teksta, koji je postavio clan sa samo jednim topicom, a ovde u ovoj temi DJ_IGGY pise kako treba da se preuzmu serveri, i da radi nova podrska, i da je sve to vec u toku, i verovatno je on taj koji zeli da preuzme sve to ma ljudi prestanite lagati narod i recite istinu, sta vam je vise, na kojim ste vi drogama.
Napali ste coveka iz www.conexhost.org koji je izasao u susret svim korisnicima powercthosta da resi domene i hosting, a tu sada sami lazete i krijete se od naroda i ponovo pokusavate da nas prevarite.


Citat:
Ja sam licno otvorio dva domena na powercthost.net i oba danas rade savrseno. Malo sam se uplasio kada sam video da je sajt www.powercthost.net preuzet i sada je na nemackom, ali ispalo je da moji domeni rade. U medjuvremenu sam im se obratio vezano za transfer treceg domena i pozvao sam izvesni mobilni koji mi je bio obezbedjen i tada mi je receno da im se izvesni gospodin iz Svajcarske koji im zavrsava domene ne javlja vec, u tom treutku, 15 dana te ne mogu da mi zavrse nista sto se tice domena, ali zato hosting i dalje radi. Koliko je sve to tacno ili ne, ne znam, ali sto se tice prica o prevari, evo mojih iskustva.

www.kvadratic.com i www.radionicabor.com su otvoreni i hostuju se kod njih. Sajtovi sa nase strane su jos uvek u "under construction", ali to sve radi. Za sada jos uvek rade bez problema. U jednom trenutku su nesto zeznuli i prebacili kvadratic.com sa jednog na drugi server pri cemu su u znak izvinjenja povecali paket na sledeci po velicini. Sto se tice cekanja za domen, moje iskustvo je da od onog trenutka kada sam uplatio novac, domeni su proradili u roku od 24 sata.

Ja sam siguran da tu nije bilo nikakve namerne prevare, vec prosto neozbiljnosti u poslovanju. Licno mi je zao sto je tako. Ja sam cak, povucen pozitivnim iskustvom sa njima, ih preporucio mnogima.

 
Odgovor na temu

DJ_IGGY

Član broj: 74850
Poruke: 121
80.93.242.*

Sajt: www.hitzona.com


Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net02.04.2007. u 23:54 - pre 207 meseci
Citat:
dados.p: Ma da kao sto sam i mislio sada hoce da admini uzmu Tonijeve usere i da zarade na njima tako sto ce preuzeti njegove servere, mada i ja mislim da je to nemoguce. A predpostavljam da DJ_IGGY ima tu i svoje prste zar ne prijatelju, procitan si :-) Ali ok ako imas pare i uslove, sto da ne kako kazu ko prvi devojci njegova devojka, samo to mi sve nesluti na dobro, a i dobro si se izreklamirao, moji su svi postovi obrisani sto i malo zvuci na reklamu, a ovo je cela reklamna kampanja.


Prvo: Nemam nikakve veze sa Tonije!
Drugo: Radio sam za njega 2 nedelje kao admin i napusto, jer sam provalio o cemu se radi!
Trece: Jedino sto me veze sa ovim su moji drugari i kolege kojima sam ja preporucio PowerCTHost!
Cetvrto: Posto su server prepusteni da "propadnu" i napusteni, neko mora da ih odrzava, bez obira na situaciju!
Peto: Ako neko bude preuzeo servere posle 15. i platio dug od 280 za prvi i 180 za drugi server, onda ce on raditi sa tim serverima sta mu je volja, ali ne sme dirati ni jedan hosting paket dok ne istekne, to je dogovor! Onda klijent moze preci na drugi hosting (ukoliko to nije do sada ucinio) ili nastaviti dalje na istom serveru i platiti onoliko koliko novi vlasnik bude odredio!
Sesto: Ukoliko niko ne bude preuzeo servere, oni se gase 15. sa sve nalozima!

Daleko od toga da je ovo "reklamna kampanja"! Da sam hteo da se reklamiram, platio bih reklamu!

Citat:
Napali ste coveka iz www.conexhost.org koji je izasao u susret svim korisnicima powercthosta da resi domene i hosting, a tu sada sami lazete i krijete se od naroda i ponovo pokusavate da nas prevarite.
Toliko od mene! Molio bih Vas samo da me ne uvodite u pricu sa Tonijem, jer stvarno nemam veze sa njim! Ostao sam samo zbog klijenata, da njima pomognem koliko mogu!

Niko nije napao coveka! Vidim da nisi obavesten! Problem su i domeni,i to je jedan od razloga zbog koga zelimo da spasemo servere! Toni je registorovao sve domene, tako da do toga cisto sumnjam da moze da se dodje!

Citat:
inodius: Ma, ocigledno je da je i on potpuno isto umesan kao i Toni, kakve su ovo glupe price, to ce ista ekipa sada pokrenuti nesto "novo" pod nekim drugim imenom i sa drugim cenama... "Toniju je banovan IP" lol, dakle, toliko izmisljas, da ne mogu da verujem...


Tebe bih zamolio da me ne vredjas! Iskreno pricam o cemu se radi! "Stara ekipa" nije postojala, sve je Toni vodio i bio je glavni admin! Bila su 4 admina koja su odrzavala servere, skoro sam se i ja prikljucio, ali kao sto rekoh odustao sam. Sve sto se radilo, Toni je morao da potvrdi! Posto smo ogorceni na Tonijevu prevaru,kao i direktor kod kojih je zakupljen server, odlucili smo da mu zabranimo pristup serveru i on vise nece imati pristu tim serverima!!!! Ceka se samo da istekne ugovor sa Tonijem!
MI SAMO CINIMO DA SE TI SERVERI NE UGASEEEEE!!!! - Ovo uopste ne moramo da radimo, ali hocemo zbog klijenata koji su prevareni isto kao i mi!

Iskreno su me uvredili poslednjih nekoliko postova, ali.... ovo je Srbija!

Pretrazite malo ovaj forum pa pogledajte sta sam pisao u vezi PowerCTHosta kada sam saznao da je "direktor" Toni Jovanovic obicna jajara i prevarant!

[Ovu poruku je menjao DJ_IGGY dana 03.04.2007. u 01:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dados.p

Član broj: 66376
Poruke: 616
212.200.102.*

Sajt: medkaolek.com


+14 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net03.04.2007. u 14:11 - pre 207 meseci
Al smo popizdili, ajde budi iskren i reci da li sam ista lagao, sta bre dizes ton ovde, pa lepo si uhavcen da u pocetku pises kao imas neku informaciju a sada odjednom znas i kada se gasi i koliko dug iznosi i da ce neko da plati dug, pa ocigledno je da si od pocetka u ovome pa nemoras da lazes da bi zeleo da te usere uzmes pod svoje i naravno priznaj da hoces ostaviti usere da bi kasnije zaradio, pa ko nebi! znas sta je 500 usera a ni kur*** nisi mrdnuo, i kao nije reklama pa meni su sve i jedan post koji je bio bar malo priblizno reklama kao ovaj obrisali, i svaka cast ako hoces pomoci ljudima tako i treba, i naravno da ces da gledas da i ti zaradis pa ovo nije samo Srbija, to je i zivot, mora da se zaradi da bi se zivelo :-) I iskreno mislim da ti niko ovde nije zamerio i nemas potrebu da se ljutis, sory ako sam te ikako uvredio ovo je Srbija znas!!! A mi Srbi smo taki volimo svima da uteramo k**** i mnogo smo ljubomorni na tudji uspeh.
 
Odgovor na temu

LiveForSpeed

Član broj: 129085
Poruke: 17
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net03.04.2007. u 15:07 - pre 207 meseci
Dobro sad jel neko preuzeo te servere ???
Pa nece valjda da ih preuzima tog famoznog 15 aprila u 00:00h ?!

Kapiram ja da istice ugovor, ali valjda se unapred zna da li je neko spreman da preuzme servere....
Sta ako se serveri ugase ? Domen je verovatno zarobljen ??
 
Odgovor na temu

dados.p

Član broj: 66376
Poruke: 616
212.200.102.*

Sajt: medkaolek.com


+14 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net03.04.2007. u 15:26 - pre 207 meseci
Da jel neko platio uopste te servere ako budu off to znaci baj baj domenima ili sta vec?
 
Odgovor na temu

kebic
Novi Sad

Član broj: 69732
Poruke: 453
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net03.04.2007. u 16:42 - pre 207 meseci
Ali o kakvom se dugu radi i kako je moguce da neko uzme server bez odobrenja vlasnika ili je neko drugi vlasnik a ne tomi.
Ovo su neka pitanja koja mi nisu jasna pa ako admin (DJ_IGGY) zna neka odgovori cisto da ljudi znaju.

Super za korisnki ako se serveri odrze i ako ih uzme neko normalan.


pozz
 
Odgovor na temu

DJ_IGGY

Član broj: 74850
Poruke: 121
80.93.242.*

Sajt: www.hitzona.com


Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net03.04.2007. u 17:33 - pre 207 meseci
Evo ovako ljudi! Iznervirao sam se jer ste me ubacili u pricu sa Tonijem! Ja niti imam kakve veze sa njim, niti zelim!
Jednostavno nismo znali kome da se obratimo, pa smo pisali ne znam ni ja koliko mailova firmi kod kojih je zakupljen server!
Pitali smo sta se desava sa njima, posto se Toni nije javljao odavno, pretpostavljamo da nije ni platio server.Uopste nismo znali ni do kad su zakupljeni!
Dobili smo odgovor od direktora da je ogorcen, da Toni nije postovao ugovor, da je napravio dug, nije placao nekoliko meseci servere... Pokusali smo na sve nacine da ubedimo direktora te firme da ne gasi servere i da ako mozemo mi da preuzmemo bar dok ne isteknu nalozi! Rekao je da serveri isticu 15. Aprila i ako hocemo da ih zadrzimo da platimo dug i da platimo 3 meseca u napred! Sto znaci, 280 za prvi + 180 za drugi i + tri meseca u napred! Mi te pare nemamo da platimo, zato smo poceli da trazimo ko ce to da plati i da preuzme servere, a mi cemo ih odrzavati! S tim sto taj koji uzme te servere ne sme dirati nista na njima dok ne istekne nalog do poslednjeg korisnika! To je dogovor!
Ja bih vrlo rado preuzeo te servere, jer iskreno sa tim moze lepo da se radi! Ali nazalost, nemam toliko para!
Samo vas molim da me razumete, pokusavam da pomognem svim korisnicima, ne zelim da zaradim na tudjoj nesreci!
Iskreno, Toni nista, bas nista nije placao! Meni je ostao duzan 300 evra, drugim adminima po 500.600 evra...
 
Odgovor na temu

dados.p

Član broj: 66376
Poruke: 616
212.200.102.*

Sajt: medkaolek.com


+14 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net03.04.2007. u 17:49 - pre 207 meseci
E pa vidis trebao si odma tako reci, e sada to bas i nije fer onaj ko kupi servere moze da radi sa njima sta hoce moze i obrisati naloge ali to neide u njegovu korist, ali nemora vas da ostavi da odrzavate servere pa oni nisu vasi, znaci ako ja pljusnem lovu vi cete mi govoriti sta ja da radim i ko ce meni odrzavati server sta ako nezelim vise admine vec da radim sam?
 
Odgovor na temu

dados.p

Član broj: 66376
Poruke: 616
212.200.102.*

Sajt: medkaolek.com


+14 Profil

icon Re: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net03.04.2007. u 17:58 - pre 207 meseci
Ali ok u svakom slucaju bi trebalo pomoci ljudima ali opet su tu troskovi treba otplatiti te servere, znaci otprilike neka onaj ko ulozi kintu zna da ce godinu dana raditi za dzabe ako ne i za minus! Jer u startu treba dati jedno 600evra, i ima 3 meseca placen server sto znaci da ako prodaje hosting po 1000.00 dinara treba ih prodati oko 50 da bi bio na nuli, a da neracunam troskove, e sada ima on i striming korisnike i tu moze da kapne lova, pa sta ja zna meni to bas i nezvuci kao isplativo prodati 50 naloga i nije bas lako pored ovolike konkurencije sto je trenutno u srbiji ima vise hosting provajdera nego korisnika doce do zasicenja ponude i usluga....
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Prevara sa registracijom domena www.powercthost.net

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 44083 | Odgovora: 198 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.