Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Linux Distro - Fedora Core 6

[es] :: Linux :: Linux Distro - Fedora Core 6

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5181 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Body Bag
/dev/null

Član broj: 82460
Poruke: 565
*.beobug.com.



+4 Profil

icon Re: Linux Distro - Fedora Core 604.12.2006. u 20:45 - pre 212 meseci
Citat:
Dishko: Ili sam ja previse Slackovao , Mandrakeovao i Mandrivisao ili meni ova Fedora stvarno smrdi... Ama itsch mi se ne svidja...al ajd, report za par dana, da se pozabavim svime sto je normalno.


Linux distribucije se ne mirisu vec koriste
Sto se tice Mandrive/Mandrake-a-mislim da je to jedan od najgorih linux-a koji sam probao-istina odusevio sam se sa doticnim u pocetku,ali samo nekoliko dana-onda je pocelo kilavljenje aplikacija,seckacnje blokiranje i slicne wu tang vestine...
DRI(koristim ATI drajver u okviru X servera) je znao da da se disable-uje pa ponovo enable-uje iz meni nepoznatih razloga,a kada sam kod druga pokusao instalaciju uvek bi me po prvom podizanju sistema docekao kernel panic,a opet kod drugog druga sam imao grdnih problema da namestim graficku(ATI Radeon 9200)koja na drugim linux-ima radi bez problema...
Istina,preporucujem uvek Mandrivu kao dobar izbor za totalne pocetnike,pre svega zbog lake instalacije i jednostavnog koriscenja,ali sam i misljenja da cim se neko malo uhoda,batali Mandrivu i proba nesto drugo-linux distroa,hvala bogu,ima bar toliko...
Isto tako iz nekog svog iskustva kazem i da su i Fedora i SUSE daleko bolje(citaj:stabilnije)distribucije nego MDK-a....

Power of simplicity - http://www.archlinux.org



 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Linux Distro - Fedora Core 6

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5181 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.