Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

program za auto skolu

[es] :: Access :: program za auto skolu

[ Pregleda: 4975 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

niknen

Član broj: 69798
Poruke: 67
*.beogrid.net.



Profil

icon program za auto skolu03.11.2006. u 13:15 - pre 212 meseci
posmatrao sam forum ali nisam nista nasao vezano za pravljenje programa o auto skoli! da li se neko vec bavio ovim problemom pa ako ima takvih pomogla bi mi svaka ideja vezana za savet. ako neko ima u pdf izgled veza tabela i samih tabela neka stavi hvala unapred!
 
Odgovor na temu

BiloKoje
Beograd

Član broj: 40147
Poruke: 401



+4 Profil

icon Re: program za auto skolu03.11.2006. u 14:16 - pre 212 meseci


Često je teže postaviti programski zahtev nego uraditi program. Auto škola, može da bude jedan instruktor, jedan auto, pet kandidata i recimo rezultat ispita. Auto škola, takođe, firma sa 10 instruktora, 15 vozila, određenim terminima za predavanja, službom koja prati prijavljivanja kandidata, vrši raspored instruktor-kandidat, vrši prijavljivanje ispita, prati uplate školarine. Program može da sadrži i testove, da obrađuje rezultate testova.

Ako potencijalni korisnik programa nezna šta želi, nego krene sa onim: Treba mi programčić za moju firmicu. Mali program, ima nas samo tri zaposlena i vršimo samo dve vrste usluga, i imamo nekoliko desetina korisnika usluga .... i kad već radiš daj i evidenciju uplata-isplata, a dobro bi bilo i poreske prijave, a onda je to u stvari celo knjigovodstvo. I onda mali programčić mnogo poraste.

Nego, Ti nama reci šta program treba da radi, koje elemente koristi i kako Ti misliš da treba da izgleda (tabele, veze, izlazna dokumenta). Onda ćeš, sigurno, dobiti više ideja i saveta da to bude još bolje. Teško da će ti neko započeti program, a pogotovo, da ti da gotovo rešenje.

Ti si na potezu.
 
Odgovor na temu

mkaras
Marko Karas
Beograd

Član broj: 66087
Poruke: 427



+19 Profil

icon Re: program za auto skolu03.11.2006. u 18:32 - pre 212 meseci
Ako si iz Beograda potraži auto školu Jaguar. Trebalo bi da bude negde na Voždovcu ili u Braća Jerković naselju. Program služi kako za obuku kandidata tako i za polaganje ispita. Koristi posebne uređaje kojim se daju odgovori na pitanja. Mislim da program nije toliko komplikovan što se tiče same baze. poseti školu i videćeš kako je lagan i jednostavan a istovremeno sa veoma kvalitetnim slikama uz pitanja ( ništa skenirano)
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: program za auto skolu

[ Pregleda: 4975 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.