Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je moguce zameniti MAC address samog AP-a???

[es] :: Wireless :: Da li je moguce zameniti MAC address samog AP-a???

[ Pregleda: 2402 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djdzo
Serviser racunara i digitalnih aparata
Srbija

Član broj: 30510
Poruke: 30



Profil

icon Da li je moguce zameniti MAC address samog AP-a???29.10.2006. u 15:02 - pre 213 meseci
Moj problem se sastoji u sledecem:
Glavu sam razbijao pokusavajuci da provalim zbog cega ne mogu da pristupim mrezi, DHCP ne moze da mi dodeli IP, menjao mesto anteni, reinstalirao sistem itd. Stvar je bila u sledecem: moj wireless provajder mi je zabranio AP (dlink AP2000+)?! Tek sa mojom intervencijom,a to sam radio 3-4 puta, kada mu kazem koja je moja MAC address-a AP-a, administrator me pusti u mrezu
Moje pitanje je da li mogu da zamenim MAC samog uredjaja, tako da ne bih morao da zovem admina, nego samo zamenim MAC sve dok je ne zabrani sledeci put


P.S.
nadam se da pitanje nije glupo :)

POZ
 
Odgovor na temu

sdurut
Mašinski šloser

Član broj: 76787
Poruke: 673



+66 Profil

icon Re: Da li je moguce zameniti MAC address samog AP-a???29.10.2006. u 16:11 - pre 213 meseci
Kad se kacis na mrezu sa AP-om kao klijent na drugoj strani u filter listu mora da se stave dve MAC adrese. 1. od AP-a tvog a druga od tvoje lan kartice od racunara.
 
Odgovor na temu

djdzo
Serviser racunara i digitalnih aparata
Srbija

Član broj: 30510
Poruke: 30



Profil

icon Re: Da li je moguce zameniti MAC address samog AP-a???29.10.2006. u 17:04 - pre 213 meseci
Probao sam da zamenim MAC lan kartice ali ne pomaze
 
Odgovor na temu

dejan_osipaonica

Član broj: 117677
Poruke: 438
195.252.78.*

Sajt: s3.bitefight.rs/user/bite..


+6 Profil

icon Re: Da li je moguce zameniti MAC address samog AP-a???29.10.2006. u 19:50 - pre 213 meseci
na planet ap-u moze a trebalo bi da moze na svakom prelistaj uputstvo a ako ne?A zasto bi ti uopste menjao mac adresu neka ti ukljuce uredjaj koji imas sta im je to problem sem akko nezelis da koristis tudj nalog
amiga je dve godine zaredom dobila gremi nagradu,a ostali?
http://s3.bitefight.rs/user/bite/88097
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Da li je moguce zameniti MAC address samog AP-a???

[ Pregleda: 2402 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.