Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Studiranje na elektronskom u Nisu

[es] :: Vodič za učenje :: Studiranje na elektronskom u Nisu

[ Pregleda: 7080 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bug killer
Nikola Nikolic
Inž. u pripremi, GP Planum AD
Krusevac

Član broj: 792
Poruke: 119
*.tehnicom.net

ICQ: 114432323


Profil

icon Studiranje na elektronskom u Nisu25.08.2001. u 00:49 - pre 274 meseci
Kakav je ef u nisu
i koje smerove ima
koji mi preporucujete
ma pisi sta stignes al vezano za ovo

[Ovu poruku je menjao bug killer dana 08-26-2001 u 03:59 PM GMT]
Sto oci vide
Sto usi cuju
To mozak misli.
Teorija iluzije Hudini
 
Odgovor na temu

karlo
Karlo Milutinovic

Član broj: 10069
Poruke: 15
*.telekom.yu



Profil

icon Re: Studiranje na elektronskom u Nisu22.10.2003. u 13:19 - pre 248 meseci
informacije imaš čini mi se na www.elfak.ni.ac.yu a čuo sam da je malo lakši od ovog u BG imaš sve smerove iste osim energetike
 
Odgovor na temu

Lord Storm

Član broj: 853
Poruke: 291
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Studiranje na elektronskom u Nisu25.10.2003. u 19:39 - pre 248 meseci

EF u Nisu je TEZI od beogradskog, bas zato sto je kao beogradski bolji. Zbog toga, profesori u Nisu su ljubomorni na svoje kolege iz Beograda, pa imaju strozi kriterijum. Medjutim, u Beogradu je veca guzva!

 
Odgovor na temu

karlo
Karlo Milutinovic

Član broj: 10069
Poruke: 15
*.dial.InfoSky.Net



Profil

icon Re: Studiranje na elektronskom u Nisu26.10.2003. u 13:28 - pre 248 meseci
Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio time što sam rekao da je ovaj u Nišu lakši, u principu nije bitno gde studiraš, već volja i rad.
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.rcub.bg.ac.yu

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Studiranje na elektronskom u Nisu26.10.2003. u 16:55 - pre 248 meseci
Citat:
karlo:
informacije imaš čini mi se na www.elfak.ni.ac.yu a čuo sam da je malo lakši od ovog u BG imaš sve smerove iste osim energetike

Nije lepo da dajes neproverene informacije!! Rekao si da nema energetika a da si site od elfak-a. Pa sto makar nisi otisao i pogledao koji smerovi imaju!!
ETF ima vise smerova, to stoji, ali i mi imamo energetiku.
A savet za one koji bi da upisu elektronski fakultet u Nisu. Bezte od njega sto dalje. Nije vredan gubljenja vremena. Idite u NS ili Bg. Em nista nema da naucite, em ako nesto naucite naucice te pogresno:
Jedan asistent sa programskih jezika, je cak izjavio na racunskim vezbama: Ovaj kod sto vam pokazujem nece da prodje ni na jednom C kompajleru, ali tako morate da naucite!!!
Poz
 
Odgovor na temu

karlo
Karlo Milutinovic

Član broj: 10069
Poruke: 15
*.dial.InfoSky.Net



Profil

icon Re: Studiranje na elektronskom u Nisu26.10.2003. u 23:00 - pre 248 meseci
Koristim još jednu priliku da se izvinim. Prevideo sam energetiku. Koji je sajt elektrotehničkog u NS i jel istina da se tamo ne polaže fizika?
 
Odgovor na temu

daxx

Član broj: 12395
Poruke: 50
*.verat.net

ICQ: 167771596


Profil

icon Re: Studiranje na elektronskom u Nisu29.10.2003. u 00:12 - pre 248 meseci
Mislim da se u NS ne polaze, sto je po mom misljenju smesno. Fizika je osnov cele te elektro price bwe...
 
Odgovor na temu

pirgos_madden
Pirgos Madden
Pirot

Član broj: 16752
Poruke: 322
195.252.107.*

Jabber: Programing
Sajt: www.pirot-mafia.co.sr


Profil

icon Re: Studiranje na elektronskom u Nisu14.07.2004. u 23:18 - pre 239 meseci
Citat:
Lord Storm: EF u Nisu je TEZI od beogradskog, bas zato sto je kao beogradski bolji. Zbog toga, profesori u Nisu su ljubomorni na svoje kolege iz Beograda, pa imaju strozi kriterijum. Medjutim, u Beogradu je veca guzva!


Pomalo me nervira kad se studiranje (pa i srednje skole :) u Beogradu u vecini slucajeva uvek stavljaju na prvo mesto dok se npr. fakulteti u gradovima kao sto je Nis predstavljaju kao laksi, gori , i tako dalje redom. Mislim da ne mora da znaci da ako je nesto iz "provincije" uvek mora biti gore od onog iz Bg-a. Cini mi se da se bas nesto i ne gleda gde je student zavrsio fax kad to kasnije zatreba.
-I srusise se nasi divni snovi !!!
-NATO is bombing Serbia, a Yugoslavian republic, to stop the Serbs from forcing ethnic Albanians from Kosovo. Serb supporters sock it to NATO, U.S. Web sites. Magis says NATO headquarters won't launch an electronic counterstrike. "We want to show we're more civilized," he says. "We believe in freedom of speech." NATO is even discussing the possibility of hosting Serbian information on the Web so the Serbs can share their views.
 
Odgovor na temu

0x01
Ivan Jovanovic
Niš

Član broj: 14906
Poruke: 48
*.vdial.verat.net

Jabber: zerobrain@elitesecurity.org
ICQ: 159704800
Sajt: javakitchen.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: Studiranje na elektronskom u Nisu10.08.2004. u 00:33 - pre 238 meseci
Pa nekako mu dodje da se sve desava u BG tako da ljudi misle da je sve tamo bolje, brze, lepse ....

Strasno je to sto je stvarno tako. Elfak izbegavati pod obavezno. Za poslednje 2-3 godine toliko je degradirao na visim godinama studija ( na nizim se to i ne primecuje ) da je to strasno. I ako se mora obavezno upisivati racunarski smer nikako bilo sta drugo.
RTI smer je dobio i novu opremu i radi Tempus projekat i ostalo dok drugi smerovi totalno propadaju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Studiranje na elektronskom u Nisu

[ Pregleda: 7080 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.