Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aiwa ht-dv90 problem

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Aiwa ht-dv90 problem

[ Pregleda: 2519 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

raven_sk
Srecko Uzelac
Sisak

Član broj: 114548
Poruke: 17
*.adsl.net.t-com.hr.

ICQ: 7257348


Profil

icon Aiwa ht-dv90 problem16.10.2006. u 20:45 - pre 213 meseci
Pozdrav, dakle kako sam se vec predstavio na podforumu tv aparati duze vrijeme pratim ove forume i vidim da je ekipa super, uglavnom se na sva pitanja odgovara i svi dobiju zadovoljavajuce odgovore, pa eto i mene s jednim pitanjem nadam se da ce ti mi uspjeti pomoci. Dakle kolega iz firme mi je donio na popravak kucno kino Aiwa ht-dv90 koje je bilo skroz mrtvo, nakon promjenje greatz-a u ispravljackom sklopu uredjaj je proradio ali mi na displayu samo pise protected. Nasao sam kompletni servisni manual od uredjaja ali nista nepise o tome, postoje samo elektronicke sheme u manualu. Pa ako je netko imao iskustva i zna o cem se radi molio bih da podjeli znanje.

Unaprijed mnogo zahvaljujem

Pozdrav
 
Odgovor na temu

ciggo69
Damir Ciganovic
Bjelovar

Član broj: 127624
Poruke: 1
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Aiwa ht-dv90 problem29.12.2006. u 20:18 - pre 210 meseci
Pozdrav!! Pročitao sam tvoju poruku i primjetio da imamo sličan problem.
Kod mene se isto pojavio protected na displeju, ali malo na drugačiji naćin nego kod tebe. U radu uredjaj je samo odjednom pokazao protected i ugasio se. Nakon ponovnog uključenja uredjaj je radio oko dvije minute i ponovo se ugasio.
Opet sam ga uključio i ugasio se nakon par sekundi i vise nije htjeo startati.
Pri svakom ponovnom uključenju bi se pojavio protected i ugasio bi se. Isključio sam ga iz struje i ostavio ga tako par dana isključenog. Ponovo sam ga uključio i proradio je ali je trajalo oko 5 minuta i sve ponovo kao i prvi puta, svaki put sve kraće i na kraju vise ništa samo protected i ugasi se. Primjetio sam da mi ne uključuje napon 5V na dvd napajanje, imam samo 12V. Pojačala su ispravna.
Znam da protected znaci da zaštita reagira ako je u kvaru pojačalo ili laserska elektronika ili neka slična jača povlačenja struje, ali nisam našao točno u čemu je problem. Sad mi se radi a sad ne radi ili je možda na godišnjem :)
Ako imas neku ideju molim te javi. [email protected]
hvala...
damir
 
Odgovor na temu

raven_sk
Srecko Uzelac
Sisak

Član broj: 114548
Poruke: 17
*.adsl.net.t-com.hr.

ICQ: 7257348


Profil

icon Re: Aiwa ht-dv90 problem29.12.2006. u 20:49 - pre 210 meseci
ha gle, to je inace od kolege s posla uredjaj, donio ga je meni da vidim sta je, a ja mu vratio i prosurfao po forumima da vidim dali se sta rjesiti, nazalost ostalo je na ovom postu ovdje i nisam nis uspio napraviti

pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Aiwa ht-dv90 problem

[ Pregleda: 2519 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.