Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

POMOC radio signal na PC zvucnicima!

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: POMOC radio signal na PC zvucnicima!

[ Pregleda: 2372 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

japanska_kultura
Novi Sad

Član broj: 98816
Poruke: 4
*.nsfair.co.yu.



+1 Profil

icon POMOC radio signal na PC zvucnicima!30.09.2006. u 14:01 - pre 213 meseci
Nedavno sam kupio Blueberry 2.1 sistem, koji u principu i nije tako los - u odnosu cena/kvalitet...ALI ima 1 manu koja me izludjuje!
Konstanto se cuje neka muzika, tj. prima neku radio stanicu.
Pretrazio sam teme ovde, ali ni jedna nema neko konkretno resenje sta uraditi sa njima da PRESTANU! Sve sam pokusao da ih premestam po celom stanu, da zamenim kabel do racunara(stavi sam kraci)...ma nema sta nisam pokusao...ljudi su mi cak predlagali da ih stavim u kavez za papagaja (satro da napravim faradejev kavez :)
Dok nisam otkrio da oni u stvari primaju signal na 2 audio in chincha nazad. E sada da li neko zna sta bih eventualno mogao da uradim da ih onesposobim ili izolujem da ne hvataju taj signal. Mislio sam da ih odlemim sa ploce...ali su ulepljeni(prilicno) nekom smolom....

STA DA IM RADIM??!?!

HVALA :)
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
62.108.124.*



+5 Profil

icon Re: POMOC radio signal na PC zvucnicima!30.09.2006. u 15:17 - pre 213 meseci
Ako sam te dobro razumeo, to su SLOBODNI ulazi na zadnjoj strani zvucnika.Ako je tako, resenje je da ih zatvoris tj. u njih ubacis kratkospojene RCA (Chinch) konektore.
 
Odgovor na temu

japanska_kultura
Novi Sad

Član broj: 98816
Poruke: 4
*.nsfair.co.yu.



+1 Profil

icon Re: POMOC radio signal na PC zvucnicima!01.10.2006. u 09:27 - pre 213 meseci
Da, da, nisam napisao slobodni su chincevi...
Hvala na pomoci pokusacu sa tim!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: POMOC radio signal na PC zvucnicima!

[ Pregleda: 2372 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.