Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mali CMS za stranicu

[es] :: Web aplikacije :: mali CMS za stranicu

[ Pregleda: 1924 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon75319
freelancer
Varazdin(Hrvatska)

Član broj: 75319
Poruke: 239
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon mali CMS za stranicu26.09.2006. u 18:41 - pre 213 meseci
Odlucio sam napraviti stranicu za svoj razred. Vec sam ga jednom napravio i onda ga je "pogonio" CuteNews ugradjen u moj dizajn. Sad me zanima dali postoji CMS sistem koj se vrlo lagano da modificirati?
I dali postoji takav CMS sa kojim bi mogao dodavati novosti po kategorijama? npr. sajt bi imao 3 kategorije u koje bi trebao dodavati sadrzaj sa CMSom i da ja pri pisanju novosti mogu odabrati u koju kategoriju bi se novost spremila.
Bilo bi dobro da se CMS moze lagano ugraditi u moj dizajn kao sto je to slucaj za cutenewsom. tj. da samo includam kod u dio stranice gdje zelim da mi se prikaze taj dio.
Znam dosta dobro PHP+MySQL pa ako ce nesto trebati modificirati mogu to odraditi.
Bilo bi dobro da CMS ima ugradjen sistem za pravljenje ankete. A ja sam mislio isprogramirati download i ucenici sekcije jer pretpostavljam da to nijedan CMS nema. Zbog toga mi je vazno da njegov kod nebude prekompliciran za shvatiti.
Nemojte preporucivati jomla, e107 i slicne velike CMSove jer od njih nemam velike koristi jer su prekomplicirani za veca modificiranja.

 
Odgovor na temu

anon75319
freelancer
Varazdin(Hrvatska)

Član broj: 75319
Poruke: 239
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: mali CMS za stranicu27.09.2006. u 11:09 - pre 213 meseci
Nasao sam jedan zgodan CMS koj upotpunjuje sve što sam gore naveo! To je sNews i zbijla je dobar i lak za modificiranje
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: mali CMS za stranicu

[ Pregleda: 1924 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.