Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wireless problem

[es] :: Wireless :: wireless problem

[ Pregleda: 4338 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Skeneropulos
Dragan Markovic
Earth

Član broj: 65414
Poruke: 93
87.250.119.*



Profil

icon wireless problem18.09.2006. u 16:34 - pre 213 meseci
Imam problem sa wireless konekcijom. Kad god se konektujem mogu da budem od 10-30 min i kasnije ne mogu otvoriti nijednu stranicu niti mogu nekim programom izaci na internet.
znaci ne pokazuje mi da je diskonektovano ili da je konekcija nemoguca jednostavno ne mogu da otvorim nijednu stranicu
dok mi dole pokazuje da je sve ok.
Da li je to problem sa mojom masinom ili sta li bi to moglo biti da mi neko malo objasniti ili
ako vec kroz ovaj tekst zna gjde problem da mi pomogne da ga rijesim.
>>VERBA VOLANT SCRIPTA MANENT<<
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: wireless problem18.09.2006. u 16:40 - pre 213 meseci
Jesi li pitao provajdera.
 
Odgovor na temu

Skeneropulos
Dragan Markovic
Earth

Član broj: 65414
Poruke: 93
87.250.119.*



Profil

icon Re: wireless problem18.09.2006. u 16:50 - pre 213 meseci
Pitao sam ali oni kazu da ce da rese problem ali nista od toga evo razvuklo se pola mjeseca...
evo u ovom trenutku mogu da otvorim samo elitesecurity i nijednu vise stranicu.
to ne razumem da jedno radi a drugo ne?
evo msn i dc++ mi rade bez problema hocu da otvorim google nece?

>>VERBA VOLANT SCRIPTA MANENT<<
 
Odgovor na temu

Skeneropulos
Dragan Markovic
Earth

Član broj: 65414
Poruke: 93
87.250.119.*



Profil

icon Re: wireless problem18.09.2006. u 17:18 - pre 213 meseci
I jos je interesantno da kad mi se to desi samo restartujem racunar i sve radi kako treba sledecih pola sata ili nekad i manje...

>>VERBA VOLANT SCRIPTA MANENT<<
 
Odgovor na temu

stojkemon
Igor Stojkovic
Indjija

Član broj: 90436
Poruke: 76
217.169.219.*



+1 Profil

icon Re: wireless problem18.09.2006. u 19:20 - pre 213 meseci
Citat:
Skeneropulos: I jos je interesantno da kad mi se to desi samo restartujem racunar i sve radi kako treba sledecih pola sata ili nekad i manje...


Evo resenja:

format C:
 
Odgovor na temu

sdurut
Mašinski šloser

Član broj: 76787
Poruke: 673



+66 Profil

icon Re: wireless problem18.09.2006. u 20:51 - pre 213 meseci
Sto se tice WindowsaXP ovakvi simptomi su mi poznati i video sam ih na vise masina. Verovatno driver za WLAN karticu pravi probleme. Jedino ruter te spasava.
 
Odgovor na temu

Skeneropulos
Dragan Markovic
Earth

Član broj: 65414
Poruke: 93
87.250.119.*



Profil

icon Re: wireless problem18.09.2006. u 21:11 - pre 213 meseci
Citat:
sdurut: Sto se tice WindowsaXP ovakvi simptomi su mi poznati i video sam ih na vise masina. Verovatno driver za WLAN karticu pravi probleme. Jedino ruter te spasava.

Mozes li mi malo bolje objasniti ako ti nije prob
Citat:
stojkemon: Evo resenja:

format C:


Radio sam ga pre 5 dana i cim sam instalirao wlan odma je pocelo sa problemima koje sam gore naveo...

>>VERBA VOLANT SCRIPTA MANENT<<
 
Odgovor na temu

MirkoDamnjanovic

Član broj: 55147
Poruke: 49
80.93.242.*



Profil

icon Re: wireless problem02.10.2006. u 12:54 - pre 213 meseci
Probaj da setujes neki proxy. Meni se slicna stvar desavala jer je u pretrazivacima setovano da je racunar direktno povezan na internet. Pomoglo mi je kada sam stavio automatsku detekciju konekcije ili setovanjem proxy-ja. Mada ti je sigurnija stvar sa proxy-jem.
 
Odgovor na temu

sevo

Član broj: 114056
Poruke: 44
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: wireless problem23.10.2007. u 18:37 - pre 200 meseci
imam d-link dwl 520+ karticu i dobar signal, sajtove dobro otvara ali se javlja problem kada hocu da se ulogujem na yahoo, gmail i hotmail, takodje ne radi ni messenger, ne mogu da uploadujem slike a ni na vas sajt nisam mogao da oggovorim na temu vec sam se konektovao sa dial up-a. molim za pomoc
 
Odgovor na temu

pile_naucnik
NS

Član broj: 70493
Poruke: 67
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: wireless problem08.10.2008. u 07:21 - pre 188 meseci
Vidim da je stara tema, ali trazeci resenje za moj problem naisao sam na ovu teme, pa ko velim verovatno je neko od vas resio problem.

Na internet idem preko ADSL-a (PTT) i sve radi savrsene, ali kada povezem ADSL modem sa Wireless ruterom (Tenda W541R) onda ne mogu da da se ulogujem na gmail, elitesecurity i sve druge sajtove koji traze user i password (npr. elitesecurity otvaram i sve mogu da vidim, ali ne mogu da se ulogujem.)
Takodje, desava mi se da otvorim sajt i nakon nekog vremena mogu da pristupam samo tom sajtu, a drugim sajtovima ne, mada mi pokazuje da je konekcija dobra. Tada uradim samo "repair" konekcije i onda bude sve ok. Svi ovi problemi se desavaju kada na internet idem preko wireless rutera.

Cak sam i formatirao racunar i isao na internet bez ijednog programa instaliranog (cak ni antivirus i firewall), ali problem je bio isti.

Da li je neko uspeo da resi ovaj problem.

Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

aldinnaa

Član broj: 196894
Poruke: 1
213.196.73.*



Profil

icon Re: wireless problem10.10.2008. u 12:04 - pre 188 meseci
Problem!!!!!!aaaaaaaa

Do prije 7 dana mogla sma otvarati svaku stanicu,a sad ako imam srece da otvorim i 10. Nemogu jednostavno da uđem na stanicu hotmaila i sve sto je u vezi sa njom a i da ne pricam za stanicu fakulteta preko koje pratim online nastavu. A kada se konektujem preko dial-up-a sve je uredu samo puno sporije al idem preko Mozille jer nece da otvori preko Internet Explorer i pise mi samo error code 403. Pa me zanima u cemu je problem? Kontaktirala sam i ZONU al nista, kazu da je do racunara. Samo mi pokaze ovu poruku Cannot find server or DNS Error kad idem preko Internet Explorer, a kad idem preko Mozille :
Failed to Connect


Firefox can't establish a connection to the server at www.efsa.unsa.ba.


Though the site seems valid, the browser was unable to establish a connection.

* Could the site be temporarily unavailable? Try again later.
* Are you unable to browse other sites? Check the computer's network connection.
* Is your computer or network protected by a firewall or proxy? Incorrect settings can interfere with Web browsing.


Ostale stanice se otvaraju... Iskljucila sam i antivirusni program i firewall al opet nista. Cak i sistem bila oborila....
:(

help me...................





[img][/img]
 
Odgovor na temu

linux_wlan
Aleksandar Nikolic
Loznica

Član broj: 10867
Poruke: 355
*.inffo.net.

ICQ: 250378697


+9 Profil

icon Re: wireless problem28.10.2008. u 16:18 - pre 188 meseci
Proveri MTU sa provajderom
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: wireless problem

[ Pregleda: 4338 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.