Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?

[es] :: Vodič za posao :: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 86707 | Odgovora: 60 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Uzun
Bgd

Član broj: 95475
Poruke: 61
*.119.eunet.yu.



+16 Profil

icon Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?05.09.2006. u 19:23 - pre 213 meseci
Konkurisao sam na oglas za posao, ispostavilo se da se radi o prodaji "Kirby" usisivaca.
Bio sam na razgovoru, sutra treba da idem na trodnevnu obuku, a od nedelje da pocnem da radim.
Receno mi je da probni rad traje 30 dana i da za to dobijam fixnu platu od 22000 din., a ako nesto prodam i % od toga.
Ima li neko iskustva sa ovim, bojim se da me ne prevare za platu, da li se potpisuje neki ugovor ?
Molim vas da mi javite ako neko ima iskustva sa ovim i to sto pre, da ne bi dzaba isao.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16334



+2920 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?05.09.2006. u 23:15 - pre 213 meseci
xexexe, i mene su zvali i bio sam kod njih na razgovoru...
Ne brini ti za platu, vec vodi racuna da ti ne isperu mozak, pa da ti kupis kirby od njih...
U tome je finta, kao trebaju im radnici, i satro oni tebe zaposle, da bi te uvukli u celu pricu, ti si im kao radnik, a u stvari si siguran kupac, jer ces stalno slusati predavanja...

Sve je to zavijeno u dobar celofan...

Javi sta je bilo obavezno...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Uzun
Bgd

Član broj: 95475
Poruke: 61
*.3.eunet.yu.



+16 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 06:32 - pre 213 meseci
Hvala ti.
Nameravam da radim samo mesec dana i uzmem lovu. Nadam se da je to premalo da mi isperu mozak ;-).
U svakom slucaju javicu se !
 
Odgovor na temu

Go(R)@N

Član broj: 67508
Poruke: 239
213.244.220.*



Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 07:18 - pre 213 meseci
A sto je meni extra riba dosla na vrata i ponudila taj usisivac uhh...
Morao sam joj reci "neka hvala" ipak je cena velika a ne znam i gde bih ga koristio.
 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 08:08 - pre 213 meseci
svaki posao je zlatan.ali ako mozes probaj nesto drugo.kod mene je upao neki mrsavi lik da prodaje spravu oko 2000E i u startu nije bilo dileme da li cu kupiti:).predlozio sam mu da mu potpisem da je bio pa nek ide dalje da ne gubi vreme ali on je insistirao.pristao sam,naso ortaka i krenulo je:) ispostavilo se da je smesan ko cirkus.ocigledno se vidi da je ono sto on prica vec neko napisao na papiru pa on naucio napamet.ortaka je vec bilo sramota pa je otisao kuci da se ne smeje coveku u lice.drugi problem je sto je tog istog lika moj komsija skoro hteo tuci jer mu je ovaj ponudio prezentaciju.malo je zajebano prodavati tako skupu stvar narodu koji jedva prezivljava i zato lako izgubi zivce:( jos jednom ponavljam svaki posao je dobar ako nema bolji;)

srecno ti bilo!!!
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 08:31 - pre 213 meseci
Mrzim prodavce usisivaca....
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16334



+2920 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 08:53 - pre 213 meseci
Citat:
Uzun: Hvala ti.
Nameravam da radim samo mesec dana i uzmem lovu. Nadam se da je to premalo da mi isperu mozak ;-).
U svakom slucaju javicu se !

Ja nesto sumnjam da ces uzeti lovu, a i siguran sam da ti sada ja ovo nisam rekao da bi ti za jedno 2 nedelje kuci mao usisivac koji bi otplacivao na rate.
Ali i dalje nije iskljuceno da ga neces kupiti, utrapice ti ga svakako, jer sa necim moras da radis, razumes?
Skoro je jedan moj drugar isao na prezentaciju jednog drugog usisivaca, i pitao me za misljenje, rekao sam mu isto sto i tebi, on rekao ovo sto i ti....
I sada je “ponosni” vlasnik skupog usisivaca....jos radi za njih i otplacuje ga....



OT:
Taj cirby je kao americki, a ja sumnjam da u americi daje neko za njega 2000$, to samo budale placaju toliko....
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

tune

Član broj: 1213
Poruke: 402



+87 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 09:21 - pre 213 meseci
http://www.elitemadzone.org/t147415-0-Moja-baba-usisivac
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.vdial.verat.net.



+165 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 09:31 - pre 213 meseci
Ako želiš da po ceo dan lutaš od vrata do vrata..
Da ti svaki drugi (stanar) j**e kevu...
Ne dobiješ platu..
Još kako kažu, a to sam i ja čuo uvale ti usisivač..
Slobodno...
Citat:
jos jednom ponavljam svaki posao je dobar ako nema bolji;)

Bolje za džaba sedeti..nego za džabe raditi !!!

 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 11:37 - pre 213 meseci
@deki77
bolje umreti od gladi negio imati za hleba?? treba raditi i traziti bolji posao.nisu mi jasni ljudi koji daju otkaz i odu kuci da sede i kukaju na drzavu!!rad,rad i samo rad!
 
Odgovor na temu

Sasa_NS
Ha! Prčkam tu i tamo ponešto...
Novi Sad

Član broj: 61060
Poruke: 311
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 12:19 - pre 213 meseci
I ja sam imao zanimljivo iskustvo sa prodavcima ovakvih uređaja (u pitanju je Rainbow)...

Prvo nas je nazvala jedna poznanica moje supruge i pitala može li nam ih poslati da naprave prezentaciju... Supruga nije mogla da je odbije, pogotovo što je poznanica rekla da nismo obavezni, naravno, na nikakvu kupovinu... Pritom je stalno vrdala da nam kaže koliko to čudo košta, sve okolo naokolo i na kraju - ne saznadosmo cenu...

I tako, jedno veče dođe nam neka gospođa sa tim čudovištem od aparata. Doteglih ga ja bogamu na 5. sprat bez lifta, dok je ona elegantno kaskala iza mene...
Već na prvi pogled videlo se da je to kvalitetno izrađena sprava, ima gomilu dodataka sa kojima ne samo da usisava, već i filtrira vazduh, kreči, farba, drma, trese, masira i ko zna šta još (nisam sve stigao da upamtim). Prvo nas je zamolila da usisamo tepih svojim usisavačem, a onda je ona to ponovila za nama svojim uređajem. Pritom je imala stalno u ruci jedan reflektor da bi nam pokazala koliko prašine leti iza običnog usisivača... Na poseban nastavak stavljala je crnu krpicu na kojoj se hvatalo to što je Rainbow usisao za našim uređejem, tako da se sve video iz aviona..
Ja i supruga pritom umalo nismo propali u zemlju od blama, koliko je prašine i svega ostalog pokupila iza nas. Kao da živimo u pećini. Izgledalo je otprilike kao da stan nismo čistili mesecima (a supruga je ekstra pedantna po tom pitanju). Čak nas je gospođa naterala da odemo u spavaću i prešla je tim usisivačem preko madraca u krevetu... Da ste samo videli šta je sve izašlo napolje. Usisivač ima i neki rastresivač tepiha dole u papučici koji vibrira, bruji i podiže prašinu na površinu, gde se lako usisa...

Dakle, po ovom pitanju nema prevare, uređaj je stvarno vrhunski...

No, i ona je svo vreme izvrdavala da nam kaže cenu usisivača, a saznali smo je tek na kraju prezentacije: oko 3.000 i nešto evra! Da padneš na dupe! Jeste ekstra uređaj, ali brate ekstra paprena cena. Gospođu nije mrzelo ni da nam napravi računicu koliko se love potroši mesečno/godišnje za razne deterdžente, čišćenje i nošenje tepiha u servise i ostalo, da bi dokazala da je to itekako isplativa sprava...
Napravi nam na kraju i gomilu nekih popusta, ako kupimo odmah, ako ovo, ako ono... i cena pade na nekih 2.200 evra. I dalje preskupo. Najsmešnije od svega sto sam ja i pre njenog dolaska imao stav prema kupovini takvih uređaja (znam neke ljude koji prodaju Kirby u NS), čak sam pokušao da joj predočim da ne gubi vreme, ali džabe..
Pokušala je da nam uvali i kreditnu varijantu otplate, ma sve živo ne bi li ga prodala. Ne uspe joj ni to... Da 4 godine otplaćujem jebeni usisivač!!?? Stvarno nisu normalni...

Šlag na tortu bila je molba (više zahtev) da navedemo 5 ljudi kojima bi preporučili kupovinu. Iskamči ona tako ta imena (dadoh, samo da je nekako isteram iz kuće), i reče da ih neće oni zvati, već da mi moramo dobiti njihov pristanak, a onda neko od njih dolazi na prezentaciju. Ako uspemo da im obezbedimo svih 5 prezentacija, na poklon dobijamo jedan nezavisni uređaj koji filtrira vazduh kroz vodu i mirisima osvežava prostoriju... Posebno je naglasila da NE SMEMO DA KAŽEMO CENU UREĐAJA... Zašto? Pa zato što će većina ljudi odmah iz cuga odbiti prezentaciju kada čuju koliko to košta, a ovako imaju šansu da ih ubede/obrlate...

E sad da se vratimo malo na početak... Ona ženina poznanica je izgleda prošla istu torturu pa nam zato nije htela reći cenu, a uspela je i da obezbedi 5 prezentacija (mi smo bili jedna od njih). Štaviše, čak je i kupila taj Rainbow - umesto automobila za koji su godinu i nešto skupljali lovu... Strašno.

Priča još nije gotova. Sledećih dve nedelje svaki dan su nas zvali iz njihovog call centra da pitaju jesmo li im obezbedili prezentaciju kod nekog. Srećom imam identifikaciju dolaznih poziva na fiksnoj liniji pa sam ih jednostavno ignorisao (u početku sam se javio par puta). Nije mi padalo na pamet da se blamiram i uvaljujem ih još nekom...

Mislim, šta reći više... Kad bih imao sve u životu i dovoljno love za bacanje i mazanje po guzici, verovatno bih kupio taj uređaj (dopao mi se, ne kažem). Ovako, još uvek postoji gomila prečih stvari od tamo nekog usisivača, ma koliko da je dobar... Uostalom, uvek mogu da pozovem jednom mesečno ili u dva meseca neki servis za čišćenje koji koristi ovakvu opremu i da za par stotina dinara imam dezinfikovan stan.

Jedina dobra stvar koja je na kraju ispala od cele ove priče je što mi je ta gospođa ipak malo otvorila oči po pitanju nekih stvari. Uskoro sigurno kupujem neki od usisivača sa vodenim filterom (mogu da se nadju za malo više od 100 evrića), a malo ću povesti i računa prilikom izbora onih papučica/nastavaka za usisivače. Oni silni dodaci koji dolaze uz Rainbow i dižu mu cenu do nebesa stvarno mi nisu potrebni.

Ja se raspisah, ali možda će nekom ovo ipak koristiti...

E, da, da ovo ne bude baš totalni offtopic...

Za pokretača teme: prijatelju, to je sigurno do zla Boga težak i nezahvalan posao i ja ga ne bih radio ako baš ne moram. Prodati nešto ovako skupo narodu koji ima katastrofalan standard života, zaista nije lako - ali ne i nemoguće.
Eto, na primer, ženina poznanica koja je kupila taj Rainbow nije zaposlena, kao ni njen muž (radi neke povremene posliće). Žive od inostrane penzije njene mame. I imaju malo dete... I kupiše taj usisivač.
Nema pravila - nikad ne znaš ko ti može biti potencijalni kupac...

[Ovu poruku je menjao Sasa_NS dana 06.09.2006. u 13:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.vdial.verat.net.



+165 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 13:39 - pre 213 meseci
Citat:
time: @deki77
bolje umreti od gladi negio imati za hleba?? treba raditi i traziti bolji posao.nisu mi jasni ljudi koji daju otkaz i odu kuci da sede i kukaju na drzavu!!rad,rad i samo rad!

off topic
Zaista meni nisu jasni ljudi i ovakvo razmišljanje..koji rad...koji posao..???
Prodaja trange-frange po kućama..koja neozbiljnost države,zakona i ljudi..
Pa neka očekuje ono što sam i naveo...
da mu neko razbije njokavce kada zazvoni nekom baji na vrata,ostane posle 2-3meseca bez i tog posla,još bude dužan tom prevarantu od firme..
Nekažem da je bolje sedeti u kući i kukati na svet oko sebe,jednostavno ovom se mora stati na rep.Iskorišćavanje radne snage u svrhu spamovanja,neprijavljivanje radnika,neplaćanje radnika,zloupotreba radnika u svrhu prevara... su jedne od dosta stvari koje takve firme naveliko krše zakon.Već su odavno pune novine i oglasi tipa:"radite u svom stanu" "potrebni terenski komercijalisti" "fixna plata 30000 + %" ....Lako je u ovom vremenu narodu koji je bez posla davati lažnu nadu.Ko je u frci bez novca i posla,i nerazmišlja mnogo lako se primi na tu foru...naravno firme ih jedva čekaju..
Bilo žao jednog čoveka 60tih godina koji je verovatno ostao bez posla,ili otkaz pred penziju...vrbovala ga neka "takva" firma ...zazvonio je kod mene (ustaljeno...sako,kravata...odelo) na vrata nudeći peglu+parfem+knjigu za 4500din.....
porazno stvarno mi je,iskreno bilo žao tog gospodina napolju je bilo 35c...a on luta po soliterima NBG-a!!!
Pomislih, čovek njegove dobi negde u normalnoj državi,sada je na odmoru,ima normalnu redovnu platu,i jedva čeka penziju da se bavi nekim hoby-jem..dosta je radio!!!....jbm ti život

bdw..Pošto sam na prvom spratu mene cimane radi reklame ne zaobilazi
Zato sam uradio jednu stvar..od tad nemam cimanja!!!
Veoma je korisna..pokušajte!!



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16334



+2920 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 14:30 - pre 213 meseci
Citat:
time: @deki77
bolje umreti od gladi negio imati za hleba?? treba raditi i traziti bolji posao.nisu mi jasni ljudi koji daju otkaz i odu kuci da sede i kukaju na drzavu!!rad,rad i samo rad!

Procitaj sta sam gore napisao...
Nece oni njega zaposliti da bi on zaradio, tu se ubijaju 2 muve jednim udarcem, ili ce kupiti on sam usisivac ili ce uspeti da ubedi nekog od svojih prijatelja da ga kupi, uglavnom firma prodaje bar jedan usisivac.
Nema tu niceg vise...niko tu ne ostaje, ti si tu samo kupac, koji moze da dovede jos kupaca.
Nadam se da razumete o cemu govorim.
Ja znam kako to funkcionise, i ovde pisem da bi ste i vi to znali.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.222.*



+4 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 14:46 - pre 213 meseci
Citat:
Prvo nas je nazvala jedna poznanica moje supruge i pitala može li nam ih poslati da naprave prezentaciju... Supruga nije mogla da je odbije, pogotovo što je poznanica rekla da nismo obavezni, naravno, na nikakvu kupovinu... Pritom je stalno vrdala da nam kaže koliko to čudo košta, sve okolo naokolo i na kraju - ne saznadosmo cenu...

I tako, jedno veče dođe nam neka gospođa sa tim čudovištem od aparata. Doteglih ga ja bogamu na 5. sprat bez lifta, dok je ona elegantno kaskala iza mene...
Već na prvi pogled videlo se da je to kvalitetno izrađena sprava, ima gomilu dodataka sa kojima ne samo da usisava, već i filtrira vazduh, kreči, farba, drma, trese, masira i ko zna šta još (nisam sve stigao da upamtim). Prvo nas je zamolila da usisamo tepih svojim usisavačem, a onda je ona to ponovila za nama svojim uređajem. Pritom je imala stalno u ruci jedan reflektor da bi nam pokazala koliko prašine leti iza običnog usisivača... Na poseban nastavak stavljala je crnu krpicu na kojoj se hvatalo to što je Rainbow usisao za našim uređejem, tako da se sve video iz aviona..
Ja i supruga pritom umalo nismo propali u zemlju od blama, koliko je prašine i svega ostalog pokupila iza nas. Kao da živimo u pećini. Izgledalo je otprilike kao da stan nismo čistili mesecima (a supruga je ekstra pedantna po tom pitanju). Čak nas je gospođa naterala da odemo u spavaću i prešla je tim usisivačem preko madraca u krevetu... Da ste samo videli šta je sve izašlo napolje. Usisivač ima i neki rastresivač tepiha dole u papučici koji vibrira, bruji i podiže prašinu na površinu, gde se lako usisa...

Dakle, po ovom pitanju nema prevare, uređaj je stvarno vrhunski...

No, i ona je svo vreme izvrdavala da nam kaže cenu usisivača, a saznali smo je tek na kraju prezentacije: oko 3.000 i nešto evra! Da padneš na dupe! Jeste ekstra uređaj, ali brate ekstra paprena cena. Gospođu nije mrzelo ni da nam napravi računicu koliko se love potroši mesečno/godišnje za razne deterdžente, čišćenje i nošenje tepiha u servise i ostalo, da bi dokazala da je to itekako isplativa sprava...
Napravi nam na kraju i gomilu nekih popusta, ako kupimo odmah, ako ovo, ako ono... i cena pade na nekih 2.200 evra. I dalje preskupo. Najsmešnije od svega sto sam ja i pre njenog dolaska imao stav prema kupovini takvih uređaja (znam neke ljude koji prodaju Kirby u NS), čak sam pokušao da joj predočim da ne gubi vreme, ali džabe..
Pokušala je da nam uvali i kreditnu varijantu otplate, ma sve živo ne bi li ga prodala. Ne uspe joj ni to... Da 4 godine otplaćujem jebeni usisivač!!?? Stvarno nisu normalni...





DO OVOG MESTA JE BUKVALNO KAO DA SAM JA PISAO!!!

(Ipak, Kirbi je ovde issue...)

Odavde, od mene pozovu oni "kao" njihovu šeficu da mi izađe u susret... dođe još jedan lik, pljunuti Čeda Jovanović (dovoljno za omrazu), krenu da me lože, ja kao reagujem... ma, htela žena da me ubije! Ja rekoh, 'ajde da vidim dokle će da idu!? Ja sam kod sebe kući, oni moraju kad-tad napolje! Ili zovem policiju.

Spuste naposletku na 300 evra avansa odmah, priznanica i da bacimo "kosku"! Ja kažem VAŽI, ali šta je sa aparatom, gde je? Oni kažu evo ga! KOJI? Ovaj ovde vaš, demonstracioni, izdrndani, polovan? LAKU NOĆ! MRŠ...

Dugo nisam mogao da zaspim... a i žena me danima (ma, i sada ponekada) zezala.

Mada, skoro i ona uletela u makaze. Neki skotovi (bilo i na TV, opasni lopovi) napalili ljude da daju po 25 evra da sklapaju hiljade igračaka kući, pa 10 centi po igrački! i PIB i bankovni račun i papiri, ugovori, garancije...

Naravno, likovi zapale silan narod... a ova moja šuplja za 25 jevreja! Mast sam joj izvadio! Mada... bolje da smo za te pare negde večerali, ili da sam kupio par novih kertridža za štampač...



Pozdrav!
 
Odgovor na temu

EagleOne
Beograd

Član broj: 4897
Poruke: 239
*.beobug.com.



+2 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 15:01 - pre 213 meseci
hahaha ja sam umro od smeha, kad su mi dva druga otisla prvi dan na posao u kirbi, evo sad se smejem, dosli njih dvojica, kasne. Izlazi lik, kaze nema veze vas smo cekali braco, udjite da pocnemo (sve u nekim top-sikret-organizejsn fazonu) ulaze oni, a unutra kao u maloj protestantskoj crvi. hahah i onda pocinje "sluzba" moli se i sluzi kirbiju heheha, znaci u fazonu o kirbi podari nam uspesan dan, pa onda prave neke pokrete slicne onima kad se ljudi mole, pa klicanje za koga radimo, svi u glas, za kirbija.... i mislim tako ide gradacija sa molitvama, klicanjem, klanjanjem, gotovo religijsko iskustvo. Naravno pevanje himne itd.

okrenuli se ljudi i otisli :)

 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 15:53 - pre 213 meseci
@bakara
@deki77

da se razumemo.ja nisam rekao nista lepo o tom poslu niti ista lepo mislim o njemu.
zato sam i rekao coveku da je ok ako nema nista drugo da radi.ti prodavci su nekako kao mnogo fini ali pri tom latentno vrlo agresivni.oni imaju svoj plan i oni se drze toga po cenu zivota.fraze tipa materijal od koga je napravljeno crevo usisivaca koriste i astronauti su mi se ucinile mnogo smesno.zeleo bi samo da znam o cemu je razmisljao u tim trenutcima dok je to izgovarao:)
najbolje bi bilo da ti savet da neko ko se trenutno time bavi.mada i u njega sumnjam jer da je pametan ne bi se bavio time:)

pozdfrav!!
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.vdial.verat.net.



+165 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 15:57 - pre 213 meseci
Citat:
time: @bakara
@deki77

da se razumemo.ja nisam rekao nista lepo o tom poslu niti ista lepo mislim o njemu.
zato sam i rekao coveku da je ok ako nema nista drugo da radi.ti prodavci su nekako kao mnogo fini ali pri tom latentno vrlo agresivni.oni imaju svoj plan i oni se drze toga po cenu zivota.fraze tipa materijal od koga je napravljeno crevo usisivaca koriste i astronauti su mi se ucinile mnogo smesno.zeleo bi samo da znam o cemu je razmisljao u tim trenutcima dok je to izgovarao:)
najbolje bi bilo da ti savet da neko ko se trenutno time bavi.mada i u njega sumnjam jer da je pametan ne bi se bavio time:)

pozdfrav!!

@bakara
Ma sve je meni jasno..kako to funkcioniše nego pričam uopšteno...
pozdrav
baj d vej e-bay

http://cgi.ebay.com/Kirby-Vacu...goryZ43525QQrdZ1QQcmdZViewItem


[Ovu poruku je menjao deki77 dana 06.09.2006. u 17:22 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 06.09.2006. u 20:23 GMT+1]

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16334



+2920 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 16:07 - pre 213 meseci
Citat:
time:

fraze tipa materijal od koga je napravljeno crevo usisivaca koriste i astronauti su mi se ucinile mnogo smesno.zeleo bi samo da znam o cemu je razmisljao u tim trenutcima dok je to izgovarao


Pa o astronautima koji usisavaju svoju kabinu dok lete u neku drugu galaxiju....sta bi drugo
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

ypow
freelancer
selo Žarkovo

Član broj: 64891
Poruke: 159
*.beobug.com.



Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 20:53 - pre 213 meseci
Citat:
deki77: @bakara
Ma sve je meni jasno..kako to funkcioniše nego pričam uopšteno...
pozdrav
baj d vej e-bay

http://cgi.ebay.com/Kirby-Vacu...goryZ43525QQrdZ1QQcmdZViewItem


[Ovu poruku je menjao deki77 dana 06.09.2006. u 17:22 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 06.09.2006. u 20:23 GMT+1]


Viva la pay-pal!
Viva la e-bay!
I see dead pixels...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16334



+2920 Profil

icon Re: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?06.09.2006. u 21:25 - pre 213 meseci
xexexe evo ga jos jedan dostigao je cenu od 229$

http://cgi.ebay.com/KIRBY-Vacu...goryZ43525QQrdZ1QQcmdZViewItem

Pala cena, pozurite dok se ne razgrabi
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Iskustva sa prodajom Kirby usisivaca ?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 86707 | Odgovora: 60 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.