Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Seminarski iz Softverskog inzenjeringa!!! POmoc!

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Seminarski iz Softverskog inzenjeringa!!! POmoc!

[ Pregleda: 4005 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shevchenko
Nikola Vasiljevski

Član broj: 37756
Poruke: 218
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.vasiljevski.com


+2 Profil

icon Seminarski iz Softverskog inzenjeringa!!! POmoc!26.08.2006. u 18:56 - pre 214 meseci
Ovako, tema je : Kablovska televizija.
Cilj je napraviti usluznu aplikaciju zaposlenima.
Ako neko ima ideju sta sve treba takva aplikacija da sadrzi i koje zahteve da ispunjava bio bi mu vrlo zahvalan da je podeli sa mnom :)

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.
Les Brown
 
Odgovor na temu

djalfirevic

Član broj: 76932
Poruke: 497
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Seminarski iz Softverskog inzenjeringa!!! POmoc!28.08.2006. u 14:25 - pre 214 meseci
Citat:
Shevchenko: Ovako, tema je : Kablovska televizija.
Cilj je napraviti usluznu aplikaciju zaposlenima.
Ako neko ima ideju sta sve treba takva aplikacija da sadrzi i koje zahteve da ispunjava bio bi mu vrlo zahvalan da je podeli sa mnom :)


Cek bre, jer mislis na dokument sa zahtevima, na konceptualni model problema, hijerarhijsku dekompoziciju.... Na sta???

U kom smislu sta treba da poseduje?
 
Odgovor na temu

Shevchenko
Nikola Vasiljevski

Član broj: 37756
Poruke: 218
*.neobee.net.

Sajt: www.vasiljevski.com


+2 Profil

icon Re: Seminarski iz Softverskog inzenjeringa!!! POmoc!29.08.2006. u 01:34 - pre 214 meseci
Na dokument sa zahtevima, i opis posla uopste :) Konceptualni model, aplikaciju, dokumentaciju(za istu) sve to mogu da uradim.
Koristio bi mi i snimak zateknutog stanja, bilo sta samo da imam uvid u to koje zahteve bi jedna takva aplikacija trebala da zadovolji.
Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.
Les Brown
 
Odgovor na temu

Shevchenko
Nikola Vasiljevski

Član broj: 37756
Poruke: 218
*.27.eunet.yu.

Sajt: www.vasiljevski.com


+2 Profil

icon Re: Seminarski iz Softverskog inzenjeringa!!! POmoc!12.09.2006. u 18:35 - pre 214 meseci
Imam sve manje vremena, a ideje ni od kud. A da sve bude jos gore, asistent koji je predavao ovaj predmet vise ga ne predaje, ne znam kome da se obratim
Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.
Les Brown
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Seminarski iz Softverskog inzenjeringa!!! POmoc!

[ Pregleda: 4005 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.