Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta

[ Pregleda: 3582 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dule09
Dusan Damjanovic

Član broj: 106631
Poruke: 90
*.ns.ac.yu.



Profil

icon kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta23.08.2006. u 21:54 - pre 215 meseci
ne znam da li treba nesto da placam posto se prikacim na provajder???!!!unapred hvala
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
212.200.139.*



+122 Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta23.08.2006. u 23:30 - pre 215 meseci
zavisi ,ako si kupio opremu od provajdera moguce je da ti je uracunato prvih mesec dana pristupa u tu cenu.
a ako si opremu uzeo po svom nahodjenju onda ces po svoj prilici morati da platis provajderu za mesecni pristup.

ja sam shvatio da na to mislis...
jedino ako ne mislis mozda da ne treba telefon da placas...


pozdrav
 
Odgovor na temu

Dule09
Dusan Damjanovic

Član broj: 106631
Poruke: 90
*.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta24.08.2006. u 00:31 - pre 215 meseci
ne bih isao na net.koliko to otprilike kosta???da li ja moram placati provajderu da bi mogao videti druge racunare u okruzenju??? unapred hvala
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta24.08.2006. u 00:41 - pre 215 meseci
Cini mi se, da negde drzava pusta wireless u nekom kraju grada, pa moze ko hoce da se sluzi time. Kako bi ti video druge racunare tim putem, meni nije jasno. To mi vise lici da ti sada zamisljas druge racunare kao mrezu sa tobom, mimo Interneta. Verovatno je to moguce, ali treba sve to podesiti bas za tu namenu. Sumnjam da mozes pomocu wireless opreme ici preko provajdera samo da bi video okolne racunare. Provajderu je verovatno svejedno da li ces pristupati racunaru iz susednog stana ili Australije, protok je protok.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta24.08.2006. u 08:19 - pre 215 meseci
Citat:
Dule09: ne bih isao na net.koliko to otprilike kosta???da li ja moram placati provajderu da bi mogao videti druge racunare u okruzenju??? unapred hvala


Zbog čega si uopšte uveo wireless? Šta hoćeš da uradiš?
 
Odgovor na temu

kevo_dobar_ti_pasulj
kloshar
PA

Član broj: 107372
Poruke: 15
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta24.08.2006. u 21:19 - pre 215 meseci
zanimljiva prica, bas me zanima kako ce se zavrsiti
don't happy be worry!
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dialup.neobee.net.



+109 Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta24.08.2006. u 21:39 - pre 215 meseci
Stvarno interesantno !!!
 
Odgovor na temu

elektros
Bač

Član broj: 84580
Poruke: 428
*.metrohive.net.



+4 Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta24.08.2006. u 21:48 - pre 215 meseci
Dule09
bi mogao malo kod doktora...
Nije važno učestvovati, važno je pobediti !!!
 
Odgovor na temu

kevo_dobar_ti_pasulj
kloshar
PA

Član broj: 107372
Poruke: 15
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta24.08.2006. u 21:51 - pre 215 meseci
pa dobro, ne treba ismevati decka, momak je dosao na pravo mesto da se informise... znate onu, niko se naucen nije rodio
don't happy be worry!
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dialup.neobee.net.



+109 Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta25.08.2006. u 00:01 - pre 215 meseci
Dule prvo sto treba da uradis je da koristis pretragu u vezi sa pitanjem koje postavljas onda procitas sve o ovoj temi koja te zanima i naucis puno toga a odgovor na tvoje pitanje ces sigurno naci i nemam nameru da te ismevam !!!
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta25.08.2006. u 14:13 - pre 215 meseci
@elektros
A da li bi ti mogao malo pristojnije da se ponasas i ako znas da pomognes....

Dule ocigleno zeli da se "kaci" na neku wireless mrezu gde Internet nije prioritet....
Postoje mnoge lokalne wireless mreze,a jedna od takvih u NS-u je NSWireless.

@Dule09

Kontaktiraj nekog iz www.nswireless.org tima.
NS je povezan sa BG-om...
www.bgwireless.net
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta25.08.2006. u 17:05 - pre 215 meseci
Citat:
sasa022: @elektros
A da li bi ti mogao malo pristojnije da se ponasas i ako znas da pomognes....

Dule ocigleno zeli da se "kaci" na neku wireless mrezu gde Internet nije prioritet....
Postoje mnoge lokalne wireless mreze,a jedna od takvih u NS-u je NSWireless.


Dule je malo nezgodno postavio pitanje. Vec u nazivu teme je kontradikcija njegovom kasnijem stavu da ne bi ni isao na net. Kako on to zamislja da se "placa Internet" ili "nesto [drugo]" ako namerava da se kaci na neke lokalne, nezavisne mreze, koje nije ni spomenuo? Sta ga je kostalo da kaze: "Kupio sam opremu, jer nameravam da se kacim na lokalne mreze. Kako to da uradim?" ili nesto slicno.

Ovako je napravio zabunu, koja je rezultirala potsmehom i vredjanjem, jer ljudi pretpostavljaju da covek koji je bio u stanju da nabavi opremu za wireless moze da postavi i smisaono pitanje, osim ako mozda nema nameru da zafrkava?

Ja sam mu prvi odgovorio i mislim da ga nisam vredjao, niti mu se potsmevao, pogotovu sto nemam nikakvih iskustava sa tim, samo sam pokusao da zapocnem normalnu diskusiju a on nije nista odgovorio i vec je postavio novu slicnu temu, slicnim stilom i nacinom i opet ga ljudi "salju doktoru":

http://www.elitesecurity.org/p1257218

"mogu li ja da prebacujem filmove,muziku itd a da ne placam provajderu

da li mogu da prebacujem filmove muziku igre itd a da ne placam provajderu? da li uopste mogu da ih vidim na kompijuteru?unapred hvala"
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

kevo_dobar_ti_pasulj
kloshar
PA

Član broj: 107372
Poruke: 15
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta25.08.2006. u 17:23 - pre 215 meseci
Ja kada bih imao "para" i znanja, napravio bih mini wireless mrezu. Korisno je iz razloga sto bi likovi iz te "mini mreze" mogli for free da razmenjuju podatke u neogranicenim kolicinama, a dobar je fazon i za one koji vole da se igraju... Ko zna, mozda jednog dana i uspem da uradim to Verujem da bi Dule rado bio clan takve mrezice


don't happy be worry!
 
Odgovor na temu

Alex_Z
Alexic Nenad
Beograd

Član broj: 53919
Poruke: 66
*.co.uk
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta25.08.2006. u 17:36 - pre 215 meseci
Nije prvi put da se forumasi "prave pametni".



___________________________________________________________
The all-new Yahoo! Mail goes wherever you go - free your email address from your Internet provider. http://uk.docs.yahoo.com/nowyoucan.html
 
Odgovor na temu

kevo_dobar_ti_pasulj
kloshar
PA

Član broj: 107372
Poruke: 15
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta25.08.2006. u 17:42 - pre 215 meseci
slazem se, toga ce uvek i biti.
don't happy be worry!
 
Odgovor na temu

Alex_Z
Alexic Nenad
Beograd

Član broj: 53919
Poruke: 66
*.co.uk
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta25.08.2006. u 19:16 - pre 215 meseci
Naravno, njihove komentare treba zanemariti i odgovoriti pitachima ma koliko
im pitanja bila besmislena. Bruka bi bilo znati a ne reci. Zato je ovaj
forum i osmisljen. Ali ovo je vec receno bezbroj puta...



___________________________________________________________
The all-new Yahoo! Mail goes wherever you go - free your email address from your Internet provider. http://uk.docs.yahoo.com/nowyoucan.html
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta27.08.2006. u 23:38 - pre 215 meseci
Sve zavisi od provajdera. U mom mestu postoje dva provajdera, kod jednog preovladjuju wireless korisnici i tu postoji FTP kao javni serveri sa uploadom i lični serveri korisnika a sam internet se plaća po protoku 1din-1MB pa ako nećeš net nemoraš ga ni koristiti, kod drugog provajdera uglavnom su UTP korisnici i oni se medjusobno vide- kopiraju i šeruju šta žele... međutim wirless korisnici imaju samo net.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: kupio sam svu opremu za wireless i montirao da li se nesto placa osim interneta

[ Pregleda: 3582 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.