Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

E-prodaja (web sajtovi na kojima je to moguce)

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: E-prodaja (web sajtovi na kojima je to moguce)

[ Pregleda: 4809 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BlackPicasso
alexandar Kostic
Belgrade

Član broj: 37040
Poruke: 16
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.beograd.org.yu


Profil

icon E-prodaja (web sajtovi na kojima je to moguce)25.07.2006. u 11:30 - pre 215 meseci
Postovani,
nisam siguran dali sam odabrao pravilno mesto de cu da postavim moj "topic" ali nadam se dacete mi to oprosititi i premestiti je tamo de bi trebala da stoji.

Moje pitanje za Vas jeste sledece :

imam masinu za kucanje nemacke proizvodnje staru preko 100 god. i zeleo bih da he prodam ali posto sumnjam da ovde u Srbiji to nekoga interesuje mislim da je suludo da dajem oglas preko novina pa bih hteo Vas da pitam da mi date neki sajt gde mogu da istaknem sliku proizvoda i cenu.
Ako znate neki aukcijski sajt ili nesto slicno de se prodaju raznorazne stvari pa i antikviteti ... ako ovu masinu mozemo tako nazvati !

Unapred Vam se zahvaljujem i jos jednom izvinjavam ako sam promasio mesto za ovu temu :( .

Hvala
Picasso
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: E-prodaja (web sajtovi na kojima je to moguce)25.07.2006. u 12:22 - pre 215 meseci
probaj na ebay.com, stavi aukcijsku prodaju vidi koliko mozes da izvuces
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: E-prodaja (web sajtovi na kojima je to moguce)25.07.2006. u 16:03 - pre 215 meseci
A jesi li probao da se obratis nekom muzeju i pitas ih da li zele da otkupe to sto imas?
 
Odgovor na temu

aloe23

Član broj: 96697
Poruke: 14
195.252.79.*



Profil

icon Re: E-prodaja (web sajtovi na kojima je to moguce)30.07.2006. u 20:08 - pre 215 meseci
sigurno probaj na ebay.com
 
Odgovor na temu

Vladimir Nikolic
Vladimir Nikolic
Generalni direktor
Limundo d.o.o.
Beograd

Član broj: 81991
Poruke: 148
*.adsl.beocity.net.

Sajt: www.Limundo.com


+4 Profil

icon Re: E-prodaja (web sajtovi na kojima je to moguce)16.08.2006. u 14:22 - pre 215 meseci

Pokušajte preko Limunda (http://ww.Limundo.com).
Aukcijska prodaja za artikle kojima nije lako proceniti vrednost (kao u Vašem slučaju)
je najprikladnije rešenje.

Sa poštovanjem

Vladimir Nikolić
Član Limundo Team-a
Veruj u budućnost!

Limundo
Kupindo
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: E-prodaja (web sajtovi na kojima je to moguce)

[ Pregleda: 4809 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.