Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Attack na Juznu zonu

elitemadzone.org :: MadZone :: Attack na Juznu zonu

[ Pregleda: 3117 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Milan M. Radovic
Član broj: 16959
Poruke: 743
*.vdial.verat.net.



+25 Profil

icon Attack na Juznu zonu13.07.2006. u 00:43 - pre 217 meseci
Ljudi ,braco Pancevci.
Ajde da se lepo dogovorimo sta da radimo sa nasom "kantom za otpatke"
Il cemo kulturno da se dogovorimo za jedan divljacki attack, ili cemo na evropski nacin (manje efikasan),
da se nadju par network genijalaca i da promene strane Vlade Srbije i kulturno zatraze da rese ovaj dugogodisni problem...

Kako broji dete iz Panceva do 100 - Na prste ;(
Dajte ljudi - dobicemo svi rak,zar hocete da gledate kako vam roditelji umiru od raka ili da vasa deca gledaju vas?
Setite se stare bajke o ocu i 7 sinova i 7 prutova....

Ajde ,ne znam...vojlovicu mozda i prelete toxikalije ,a Strela je prva na udaru...a verujem da ni ostalima nije svejedno...
meni se pre neki dan povracalo

Neko ce reci - 50.000 ljudi radi u rafineriji ili petrohemiji - ili - Te fabrike drze ovu zemlju.
A ko drzi nas?!!
Zar ste u stanju da Vas zivot prodate za mesecnu platu od 30.000 i radni staz...ako je da onda vam zavidim na imbecilnosti.

Sistem koji je excellent je : Govnjavu mocugu u ruke i rasteraj smradove!
Ne znam da li neko radi tamo - Ali znate li vi koja kompletno to olupina od fabrike, sve je zardjalo i busno,
Svima nama visi zivot o njihovom koncu!
Vlada nase predivne zemlje ne priznaje nas monitoring, nego njihov - koji pokazuje :
Da,sve je u redu ,nista se vi ne sekirajte ,mirno spavajte (izmedju redova - ko vas *ebe)

Dosta sam s*ao...ajd idem da spavam

I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Attack na Juznu zonu13.07.2006. u 00:59 - pre 217 meseci
Hm, u pravu si i potpuno te podrzavam. Znam kako je, jer i sam zivim na slicnom mestu, Kikinda, na 300m od stana mi je Livnica, na 500m "Toza Markovic", preko puta te dve znaci na nekih 400m je "Hemik" Kikinda, a na 2km mi je cuveni "Metanol" - MSK.

Sta mislis kako mi je?
Nekada da bih udisao svez vazduh moram da ZATVORIM prozor. To nepodnosljivi smrdi i truje....


Ja bih to sve pozatvarao. Ili premestio negde, filteri, preciscivaci, ovo, ono... Ma jok, za male pare podmazu nekog, i voze dalje...

A istina je, sve te fabrike stavljaju nekome hleb na sto, hrane [mizerno] porodicu, ljudi su primorani da rade, jer para nemaju.
Da mogu, svi bi radili negde drugde, gde je cisto i gde nije otrovno... Ali ne moze.....
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.208.236.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Attack na Juznu zonu14.07.2006. u 12:22 - pre 217 meseci
Meni su zanimljive price pancevaca. vrlo malo njih se zali na industrijsku zonu i zivot u "vazdusnoj banji". Dal zbog plate, beneficiranog stazxa il ko zna cega, vecini njih je lepo tamo, lepa im plata, ma to samo malo smrdi al nije opasno ....
u biti ljudi se zrtvuju za lepsu platu lepsi zivot, raniju penziju, a retko ko dozivi da zbilja i zivi u penziji.


"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
194.106.171.*

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Attack na Juznu zonu14.07.2006. u 21:09 - pre 217 meseci
Pančevci su čudna sorta. Meni je potpuno nerazumljiv indiferentan odnos građana prema ekstremnom zagađenju vode, vazduha i zemljišta u gradu.

U Rafineriji radi oko 2.500 ljudi, u Petrohemiji oko 3.000, Azotaru da ne računamo pošto trenutno stoji a i pukla je skroz. Paradoksalno, od tog broja većina ne živi u Pančevu već po okolnim selima ili u Beogradu! Znam pošto mi je čitava familija radila u Južnoj zoni, uključujući i mene. Da su neke pare - i nisu. Ja sam radio godinu dana u Petrohemiji i pobegao glavom bez obzira. Plata, prosek, jeste dobra socijalna zaštita, ali je zagađenje u samoj fabrici veliko. Što je najgore, rukovodstvo i sami radnici imaju, najblaže rečeno, nemaran odnos prema zaštiti životne sredine, pa čak i sopstvenoj zaštiti pri radu. Srećom, pogoni koji su proizvodili najveće zagađenje su uništeni ili teško oštećeni i nadam se, nikada više neće proraditi.

Ako mene pitate - sravniti sve sa zemljom i ukloniti svaki trag da su ikad postojale fabrike!!! Pančevo tavori, pare se odlivaju u Beograd, a nama ostaje zagađenje.

Da je pameti pa da blokiramo saobraćajnice do fabrika dok ih ne zatvore ili presele negde drugde (Dedinje možda)!?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Attack na Juznu zonu

[ Pregleda: 3117 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.