Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sve to ok irc i chat , ali da li ste primetili da su ljudi previshe na tome...

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Sve to ok irc i chat , ali da li ste primetili da su ljudi previshe na tome...

[ Pregleda: 3522 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Sve to ok irc i chat , ali da li ste primetili da su ljudi previshe na tome...10.06.2006. u 14:25 - pre 217 meseci
ZNaci visim na jednom kanalu gde isp drzi velik broj usera oko 800 , a drzi iza nat-a ,zgrce silne pare na jadnu uslugu jer nema konkurencije ,nego ima jedno 20-ak ljudi minimalno ,a broj je verovatno veci ,nisam gledao ,znaci ljudi koji su bre stalno na chat ,stavljaju nickove tipa fade|jede , fade|wc ,to bre bolesno , znaci ceo dan sede za kompom ,koriste one jadne i gsadne reci ,e da ima li neka skripta da ispravim da umesto bwe prishe bre il da uopste nevidim ,mnogo bi mi koristila ,jos kad mi mogo upisivati rechi ,znaci pocinju pisati retardirane rechi ,svaku rech pisati tipa deeeeeee siiiii tiiiiiiiiii ,pa onda oni sugavi lol-ovi i sta sranja ,imal leka i jel svugde ovako ,il da batalim irc ?
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

LaMpiR

Član broj: 9930
Poruke: 1343
Via: [es] mailing liste



+2 Profil

icon Re: Sve to ok irc i chat , ali da li ste primetili da su ljudi previshe na tome...10.06.2006. u 14:36 - pre 217 meseci
Pa imas mogucnost da ignorises takve usere u mircu.
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
213.244.208.*



+69 Profil

icon Re: Sve to ok irc i chat , ali da li ste primetili da su ljudi previshe na tome...10.06.2006. u 22:27 - pre 217 meseci
pre bih da nadjem neku skriptu ako ikakva postoji ,ili ako pocxnem da stavljam ignore ,ode pola servera , iovako mi lista poduga.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

ColdKeyboard
Sasa Karanovic
Hardware and Firmware Engineer
Toronto, Canada

Član broj: 31924
Poruke: 868
212.200.139.*

Jabber: ColdKeyboard
Sajt: www.SasaKaranovic.com


+11 Profil

icon Re: Sve to ok irc i chat , ali da li ste primetili da su ljudi previshe na tome...11.06.2006. u 01:58 - pre 217 meseci
Da zemeni neku rec, npr BWE sa BRE u remotes dodaj sledece:

Code:

On *:TEXT:*:*: {
      if (bwe isin $1-) { echo $timestamp < $+ $nick $+ > $replace($1-,bwe,bre) | halt }
      elseif (neka-rec isin $1-) { echo $timestamp < $+ $nick $+ > $replace($1-,neka-rec,zamjena-za-neka-rec) | halt }
}


a ako hoces da ti ih nikako ne prikazuje samo u remotes stavi

Code:

On *:TEXT:*:*: {
      if (bwe isin $1-) { halt }
      elseif (neka-rec isin $1-) { halt }
}


Napamet sam pisao kod i nisam proveravao ali mislim da bi trebao da radi posao.


Pozdrav,
Sasa
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.vdial.verat.net.

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Sve to ok irc i chat , ali da li ste primetili da su ljudi previshe na tome...11.06.2006. u 09:02 - pre 217 meseci
Mislim da u X-chatu imas po defalutu mogucnost da zamnisx jednu rec sa drugom (bwe-bre, u-you..)
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Re: Sve to ok irc i chat , ali da li ste primetili da su ljudi previshe na tome...11.06.2006. u 17:58 - pre 217 meseci
ali gde je taj remote?
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Picsel
Beograd

Član broj: 39817
Poruke: 440
*.dyn.ravangrad.net.



+7 Profil

icon Re: Sve to ok irc i chat , ali da li ste primetili da su ljudi previshe na tome...11.06.2006. u 19:05 - pre 217 meseci
Alt + R za remote
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Sve to ok irc i chat , ali da li ste primetili da su ljudi previshe na tome...

[ Pregleda: 3522 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.