Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako podesiti firewall na Asus ruteru da bi imao highID na Emule???

[es] :: ISP :: ADSL :: Kako podesiti firewall na Asus ruteru da bi imao highID na Emule???

[ Pregleda: 3880 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boksi
Beograd

Član broj: 29415
Poruke: 91
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Kako podesiti firewall na Asus ruteru da bi imao highID na Emule???08.06.2006. u 21:20 - pre 217 meseci
Znam da je nesto u vezi port forwardinga,ali bi mi trebalo detaljno upustvo.Na neobee-ju sam,njihov ruter,aa6020BI,pa ako neko ima iskustva neka kaze.
Inace desava mi se da kad iskljucim firewall na ruteru prekine mi se konekcija.Jel imao neko iskustva sa tim????

Pozdrav
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Kako podesiti firewall na Asus ruteru da bi imao highID na Emule???08.06.2006. u 21:26 - pre 217 meseci
Lepo odeš na www.portforward.com pa potražiš prvo taj ruter (mislim da nema baš taj ali ima sličnih i verovatno rade na istom principu) i onda kako se na njemu otvaraju portovi za eMule. Ipak, možda je i firewall na ruteru razlog za LowID, tako je bilo kod mene i pored otvaranja portova dok ga nisam isključio.
 
Odgovor na temu

boksi
Beograd

Član broj: 29415
Poruke: 91
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Kako podesiti firewall na Asus ruteru da bi imao highID na Emule???09.06.2006. u 06:31 - pre 217 meseci
Da gledao sam na portforwadu i uneo kako tamo kazu ali nece.E sad sta se desava kad iskljucim firewall na ruteru izgubim konekciju.Da li je ruter pokvaren ili nesto drugo je u pitanju.Ne koristim nijedan drugi firewall,za AV koristim NOD32 i to je to.Da li neko zna nesto o ovome???
Pozdrav
 
Odgovor na temu

boksi
Beograd

Član broj: 29415
Poruke: 91
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Kako podesiti firewall na Asus ruteru da bi imao highID na Emule???09.06.2006. u 18:47 - pre 217 meseci
Provalio sam kako se podesava asus ruter koji se dobija od Neobee-ja pa ako nekoga interesuje neka pita.
Pozdrav
p.s.Radi Emule kao lud sad,ipak je bilo do firewall-a!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Kako podesiti firewall na Asus ruteru da bi imao highID na Emule???

[ Pregleda: 3880 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.