Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moze li mi neko reci nesto o ovim materijalima?

[es] :: Izdavaštvo :: Moze li mi neko reci nesto o ovim materijalima?

[ Pregleda: 2546 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ducka
Milos Dukic
Novi Sad

Član broj: 8386
Poruke: 596



+1 Profil

icon Moze li mi neko reci nesto o ovim materijalima?05.06.2006. u 22:02 - pre 216 meseci
Dali bi neko mogao da mi objasni koji su ovo materilaji " vinyl, paint mask, reflective vinyls, twill, heat transfer, and sandblast", naravno ako nije problem.
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

krafty
Marin Milanovic

Član broj: 97661
Poruke: 13
*.dialin.iskon.hr.



Profil

icon Re: Moze li mi neko reci nesto o ovim materijalima?13.06.2006. u 14:29 - pre 216 meseci
kolko ja znam, vinyl je folija (po mome za cutter), reflective vinyl je reflektirajuca, ona sta panduri imaju na autima, daje strava efekt po mraku, heat transfer to su preslikaci za majce ili sta drugo tj, to se pomocu topline ljepi na materijal, a ovo ostalo ne znam...valjda je pomoglo
 
Odgovor na temu

penda

Član broj: 95233
Poruke: 33
*.internet.krstarica.net.



Profil

icon Re: Moze li mi neko reci nesto o ovim materijalima?14.06.2006. u 22:49 - pre 216 meseci
jeli,KRAFTY vidim da se razumes u folije,kazi mi jer si neke od navedenih koristio ili samo cuo za njih??
Ne zezam se vec te ozbiljno pitam! Interesuju me ove za majice, i reflektujuce koliko su kod vas,reko bih da si iz hrvatske,hocu cene da uporedim,gde su povoljnije,pogotovo pegla me zanima ne mogu polovnu da nadjem.Cim se pojavi u oglasima isti dan se rasproda..
 
Odgovor na temu

krafty
Marin Milanovic

Član broj: 97661
Poruke: 13
*.dialin.iskon.hr.



Profil

icon Re: Moze li mi neko reci nesto o ovim materijalima?15.06.2006. u 10:11 - pre 216 meseci
ovu reflektirajucu sam nabavio iz njemacke, i bila je skupa, zaboravio sam kolko, mogu pitat pa ti kazem, a efekt po noci, stavis je na auto i po noci kad prode drugi auto onako svjetli, strava izgleda, a ovo za majce, upravo se i ja zanimam za to, nisam bas sve skuzio o tome, al ja mislim da postoji ta folija na koju se moze printat na odredenim printerima pa se moze stavit na majcu, al nisam siguran kako i sta, upravo se ja raspitujem o tome, a ima neka folija za cutere koja se moze stavit na majcu, al kolko ce to izdrzat pranja i rastezanja ne znam , to me najvise i zanima, ja cu se sve to raspitat pa cu ti javit, a cijena folije je kolko ja znam 2eura m2, sad ovisi i debljina i kvaliteta al je tu negdje
 
Odgovor na temu

krafty
Marin Milanovic

Član broj: 97661
Poruke: 13
*.dialin.iskon.hr.



Profil

icon Re: Moze li mi neko reci nesto o ovim materijalima?15.06.2006. u 10:12 - pre 216 meseci
e zaboravio sam, koristio sam crnu reflektirajucu foliju na crnom autu, ej bolesno izgleda, po danu bas ne vidis a po noci je strava, i folija je debela i nekako spuzvasta
 
Odgovor na temu

penda

Član broj: 95233
Poruke: 33
*.internet.krstarica.net.



Profil

icon Re: Moze li mi neko reci nesto o ovim materijalima?16.06.2006. u 00:06 - pre 216 meseci


[Ovu poruku je menjao penda dana 17.06.2006. u 12:39 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Moze li mi neko reci nesto o ovim materijalima?

[ Pregleda: 2546 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.