Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FreeBSD 4.3 ... da batalim ili .....

[es] :: BSD :: FreeBSD 4.3 ... da batalim ili .....

[ Pregleda: 3216 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zgubidan

Član broj: 119
Poruke: 258
212.62.52.*

Jabber: zgubidan@jabber.sk
Sajt: www.villainsupply.com


Profil

icon FreeBSD 4.3 ... da batalim ili .....23.07.2001. u 11:26 - pre 276 meseci
Nashao sam freebsd 4.3 i pokushao da ga instaliram.
-prvi problem: moram li da biram pakete rucno ... ima ih mali milion ... a nisam zapazio da moze neshto kao full instalacija .. mislim ima 'all' .. ali kad odesj na 'all' on ti da listu svih paketa koje morash rucno da cekirash, stvarno uzas, lakshe da mu stavish fullinstall .. pa posle skidash shta ti ne treba (mada me i to posle mrzi)
-drugi prob: ajde nekako sam i izabrao shta sve hocu ... i krenula instalacija .... i onda na nekom paketu ni makac.Dole pishe kao ... ceka na pkg_add ... i tako stoji pola pola sata, i ja ga naravno prekinem. Tako josh jednom i onda sam ga zajebo.
-treci prob: .... znam da ne treba postavljati pitanja u vezi podeshavanja winmodema u linuxu ... ali ovo je BSD :)))))))
Imam lucent .... znam da ima driver za free 4.2 ali shta je za 4.3.
Tigerheart ... ako znash neshto postuj ..

"If they can make penicillin out of moldy bread, they can sure make something out of you." -- Muhammad Ali
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: FreeBSD 4.3 ... da batalim ili .....23.07.2001. u 12:04 - pre 276 meseci
Pa od tih ALL paketa ti stavi samo neke.Ja sam licno stavio : bash,pine,fetchmail,amp i micq

A posle po potrebi mountujes cd pa odes u /path/to/mounted/cd/rom/packages i sa pkg_add dodas ono sto ti treba.Sto se tice modema,ako imas drivere za 4.2 ne znam zasto ne bi radilo na 4.3.
 
Odgovor na temu

zakic
Aleksandar Zakić

Član broj: 311
Poruke: 102
*.rcub.bg.ac.yu

ICQ: 89076459
Sajt: www.its.rs


Profil

icon Re: FreeBSD 4.3 ... da batalim ili .....23.07.2001. u 15:15 - pre 276 meseci
Nisi u pravu, mozes da instaliras koje ti pakete hoces i imas lepo po menijima da biras. FreeBSD 4.3 je odlican server a i desktop system, medjutim ako si totalan pocetnik malo ces se teze snaci, ja sam prelazio sa linuxa na FreeBSD i neke stvari su mi bile cudna ali kad skontas filozofiju onda ces shvatiti da je FreeBSD jako dobar OS.
Aleksandar Zakić
[email protected]
 
Odgovor na temu

zgubidan

Član broj: 119
Poruke: 258
*.ptt.yu

Jabber: zgubidan@jabber.sk
Sajt: www.villainsupply.com


Profil

icon Re: FreeBSD 4.3 ... da batalim ili .....23.07.2001. u 18:18 - pre 276 meseci
cccccc ..... ma znam da mozesh da instalirash pakete koje hocesh ... ali je zeshca gnjavaza !!!
Probao opet i opet stane .. ne znam koji mu je .. samo stane kod nekog paketa .. stalno razlicitog .. i ne radi ni hdd ni CD ... zaspao sam i kad sam se probudio i dalje stoji :)))))
Probacu sa minimalnom instalacijom, pa da mu dodajem posle shta mi treba !!!!!
"If they can make penicillin out of moldy bread, they can sure make something out of you." -- Muhammad Ali
 
Odgovor na temu

MoHicAn

Član broj: 43
Poruke: 1893
*.yubc.net



Profil

icon Re: FreeBSD 4.3 ... da batalim ili .....27.07.2001. u 16:57 - pre 276 meseci
Batali !!!
 
Odgovor na temu

[es] :: BSD :: FreeBSD 4.3 ... da batalim ili .....

[ Pregleda: 3216 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.