Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kviz-kviz imal' ko zainteresovan?

[es] :: C/C++ programiranje :: kviz-kviz imal' ko zainteresovan?

[ Pregleda: 4038 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xfactor

Član broj: 93722
Poruke: 2
80.71.151.*



Profil

icon kviz-kviz imal' ko zainteresovan?04.05.2006. u 09:18 - pre 218 meseci
Ljudi ovako...

Treba mi hitno napisan program u c++
Nista strasno samo jedan mali kviz ok? Hitno!!!

Treba mi nesto kao; na postavljeno pitanje "igrac" mora napisati odgovor... je li to moguce?!

u svakom slucaju ako mi mozete pomoci, posaljite mi na mail--->[email protected]

HVALA
 
Odgovor na temu

NrmMyth
Ivan Maček
Split

Član broj: 63456
Poruke: 849
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.dump.hr


Profil

icon Re: kviz-kviz imal' ko zainteresovan?04.05.2006. u 10:22 - pre 218 meseci
Sad cu ti reci sta si pogrijesio u prethodnom postu, pa ces zbog toga dobiti sipak:
Citat:
xfactor: Ljudi ovako...

Treba mi hitno napisan program u c++

Nikad nemoj govoriti da ti je hitno, jer onda svi vide da si ljencina koja radi u zadnji cas...
Citat:
Nista strasno samo jedan mali kviz ok? Hitno!!!

Opet "hitno" i to sa tri usklicnika... ccc...
Citat:
Treba mi nesto kao; na postavljeno pitanje "igrac" mora napisati odgovor... je li to moguce?!

"Jeli moguce", sad su tek svi vidli da ti veze nemas i ako ti netko pomogne kao da je bacio pamet u vjetar...
Citat:
u svakom slucaju ako mi mozete pomoci, posaljite mi na mail--->[email protected]

Ovo je forum i jedina stvar koja se trazi je da se na njemu pise o raznim stvarima, pa tako i tvom problemu.
Time sto si ostavio email, rekao si: "Neka mi to netko da i jebite se, idem ja!" ... ccc ... Ovo ti je stvarno lose bilo... :)
Citat:
HVALA

Ovo je jedino sta si dobro napravio, ali nakon ovoga prije nitko ti to i ne procita...

E i imas jedan post, nikako dobar znak...

Bar ces nesto nauciti iz mog posta. :)

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

itf
Zagreb

Član broj: 59794
Poruke: 993
*.fsb.hr.



+9 Profil

icon Re: kviz-kviz imal' ko zainteresovan?04.05.2006. u 12:57 - pre 218 meseci
Ovakvima je grijeh pomoći koji bi sve htjeli da dobiju na pladnju. No opet... razumimo čovjeka. Ipak mu je ovo tek prvi post ovdje pa nije upoznat sa situacijom :-)

Kolega xfactor, ne znam točno kako si ti zamislio ovaj forum, no nije tu netko da bi za tebe rješavao kvizove. Ukoliko trebaš pomoć u procesu rješavanja nekog problema to je onda sasvim druga stvar. Iz tvog posta se vidi da te uopće ne zanima znanje, već samo konkretan prozivod, pa ti zato mogu reći da si definitivno zalutao ovdje.
 
Odgovor na temu

xfactor

Član broj: 93722
Poruke: 2
80.71.151.*



Profil

icon Re: kviz-kviz imal' ko zainteresovan?04.05.2006. u 18:53 - pre 218 meseci
ljudi, ljudi.. da nesto razjasnimo..


JA NEMAM POJMA O C++ ok?


meni treba pomoc oko ovoga jer mi je to za skolu, ako ne zelite pomoci nemojte se ni javljati.. u ovom sam forumu samo zato sto nigdje ne mogu naci ovo -.-
 
Odgovor na temu

NrmMyth
Ivan Maček
Split

Član broj: 63456
Poruke: 849
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.dump.hr


Profil

icon Re: kviz-kviz imal' ko zainteresovan?04.05.2006. u 20:34 - pre 218 meseci
Da je po meni ti bi vec dobio ban... ali nije pa cu te zajebavat...
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
82.131.178.*



+679 Profil

icon Re: kviz-kviz imal' ko zainteresovan?04.05.2006. u 20:39 - pre 218 meseci
Po n-ti put:

Citat:
6. Ne tražite da Vam neko radi domaći zadatak

Ne očekujte da bilo ko obavezno odradi sav posao umesto Vas! Rado ćemo pomoći oko svakog problema u slučaju da Vam "gori pod nogama", pred neki ispit ili posao, ali morate da pokažete na delu da ste u stvari krenuli sa radom i zastali pošto ne znate kako dalje. Ako samo navedete zadatak i specifikacije, u zavisnosti od raspoloženja članova na forumu, možda će se naći neko da odradi kompletan posao, ali pošto to zavisi od entuzijazma samih članova, ne postoji garancija da će se i dogoditi! [ES] posetioci će Vam pomoći da bolje SHVATITE problem sa kojim ste suočeni, ali ponešto morate i sami da uradite!


lock...
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: kviz-kviz imal' ko zainteresovan?05.05.2006. u 22:25 - pre 218 meseci
@xfactor
HITNO!!!
Hitno mi treba 1000 evra!!! Nemam pojma o zaradjivanju i ako mislis da sam neopevani idiot - izvrsi samoubistvo!

HVALA
De si Deda...
 
Odgovor na temu

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.cmu.carnet.hr.



+25 Profil

icon Re: kviz-kviz imal' ko zainteresovan?06.05.2006. u 01:23 - pre 218 meseci
xfactor, tebi treba program koji ce korisniku postavit pitanje, zatrazit od njega unos sa tastature, provjerit je li ono sta je korisnik unio dobar odgovor, i ispisat mu tocno/netocno.

To su stvarno jako, jako elementarne stvari, i ako imas kvocijent inteligencije visi od sobne temperature u (C) mozes uz neku pocetnicku C++ knjigu, napravit to za dan-dva.

Jos cu ti i ovo kazat. Svaki odgovor moras spremit u pripadajucu varijablu tipa string. Onda, kad uhvatis korisnikov upit, usporedi to sta je on napisao sa tom varijablom, za to ce ti pomoc funkcije za usporedbu dva stringa.

Sad, vrlo sam ti pomogao, nabavi si literature onlajn, i trk napisi nesto. Ako zapnes, onda nam se javi.

Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: kviz-kviz imal' ko zainteresovan?

[ Pregleda: 4038 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.