Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Turbo Folk against all other:-)

elitemadzone.org :: MadZone :: Turbo Folk against all other:-)
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 19428 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Turbo Folk against all other:-)23.04.2006. u 10:26 - pre 220 meseci
auuuu.. sta uradi dado... al si ga nahebo kad naidju modovi....
@comissar
pa ne znam nekako vise zvuci kao neka klasika, znas harmonika je jedan ozbiljan i poprilicno tezak instrument ako ti jedini cilj sviranja nije razoblicavanje usiju slusaoca
opet nisi dao nove informacije o poreklu snimka
 
0

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Turbo Folk against all other:-)23.04.2006. u 11:10 - pre 220 meseci
Citat:
ad0lf: Sklon sam da i dalje glorifikujem simplifikovano iznosenje stavova u konverzaciji...

Ovo je trebala biti ironija,zar ne?Adolfe,Adolfe,dugo ti je neshto trebalo da ispishesh jednu prosto proshirenu rechenicu,samo se nisi drzao uputa,pa te besmisao i bezidejnost odvedoshe u nesuvislo lupetanje.
Citat:
brakeru, pa ti ako pricas kao sto pises, coveku ne preostaje nista nego da u tvom drusvu izvadi qrac i onanise dok god ti govoris o bilo cemu, cisto da se uklopi

A,ne u svakodnevnici se klonim mediokriteta,pa polemika sa takvim kao shto si ti izostaje.Ali lepo je videti do kojih granica ljudski duh moze da se sroza,iako gadjenje ne izostaje.(Nastavak pri kraju posta)
Citat:
brakeru KOMUNISTO, pitas se zasto... veruj mi, pametnom i to dosta

Verujem da je ovo aluzija na jednu od tema na kojo sam postovao.Ochigledno nisi razumeo,ali ti ne zameram,posle svega shto si ovde napisao,od tebe se to i ne ochekuje.

Kako vidim kompleksi i nedostatci se kod tebe manifestuju kroz neprikladne metafore(u stvarnosti je to verovatno chin).Adolescentska psiha je chudo,a nekad i ne napushta,zar ne,Adolfe?No dobro,chisto da ti pokazem koliko sam dobronameran-dok budesh chitao ovaj post pusti upload-ovan fajl!Enjoy it.
Je li ti kojim sluchem poznata svrha foruma?Da bi uchestvovao u nekoj raspravi nije dovoljna spremnost da vredjash,vec i odredjeni intelektualni potencijal koji bi obezbedio ideju i stav,kakvi god oni bili.Dakle,what the fuck are you doin' here?.I obavezno prochitaj naslov,pre nego....



[Ovu poruku je menjao braker dana 23.04.2006. u 12:25 GMT+1]
.
Prikačeni fajlovi
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
195.252.99.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Turbo Folk against all other:-)23.04.2006. u 11:26 - pre 220 meseci
Evo sta mene nervira kod TF-a:
1) 99,99% pesama peva o neuzvracenoj ljubavi, na ovaj ili onaj nacin
2) pola pesama su ukradene strane pesme (muzika)
3) "plasticne" pevacice koje su bez sminke, silikona i plastike raspadi od zhena (ni mushkarci nisu bolji)
4) uglavnom ljudi koji slusaju TF nemaju argumenata u raspravama i uvek su vise radi da probleme reshe pesnicama nego rezgovorom (ne, ne mislim na tebe Adolfe)
5) hitovi traju godinu dana, a onda? Setite se pesme Crno i Zlatno (ne znam koja qja je pevala) - beshe to hit pre par godina samo takav, cela Srbija je pevala to, dolazio sam u iskusenje da ubijem nekog kad cujem tu pesmu a sad - kad ste poslednji put culi tu pesmu?

...ima jos razloga zbog kojih ne podnosim TF, ali sada moram da idem, pa ne mogu da se setim jos razloga. O kvalitetu, ili bolje da napisem "kvalitetu" muzike necu ni da pricam, jer zaista svega ima tu samo ne kvaliteta.

Evo ja uglavnom slusam reggae, mada moze da prodje i grunge, rock, hard core, ... (prilicno sam siguran da gomila TF-ovaca [da, TF ovaca ] nisu ni culi za neke od ovih muzickih pravaca), i verujte mi da se i dalje slusaju pesme iz '60. godina (reggae je u pitanju), a kod TF-a se ne slusaju ni pesme iz '90.

Pozdrav

edit: braker, svaka cast

[Ovu poruku je menjao JaHvram dana 23.04.2006. u 12:27 GMT+1]
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

ad0lf
novi sad

Član broj: 71698
Poruke: 105
*.dialup.neobee.net.



+39 Profil

icon Re: Turbo Folk against all other:-)23.04.2006. u 12:29 - pre 220 meseci
jbg, odgovori su ponovljeni jer sam ih slao odmah posle backupa servera tako da se ja i isti nismo bas najbolje razumeli...
sto se tice komuniste, nije se odnosio na tvoje predjasnje postove vec na nesto drugo ali mislim da ja i ti nikako ne bi trebali nastavljati ovo zbog mnogo cega, sa cim ces se naravno i ti sloziti...ok
hajde budi pozdravljen...mozda nekom drugom prilikom, na neku drugu temu, ko zna...

 
0

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Turbo Folk against all other:-)23.04.2006. u 12:56 - pre 220 meseci
eto tako je bas u redu, zar ne? mislim covek se lepo povukao pre nego sto je ovo preslo u ideolosko pljuvanje (pazi ad0lf koji kritikuje komunizam nesto tu mirise na nacizam) i to je to!
restecpa
 
0

ad0lf
novi sad

Član broj: 71698
Poruke: 105
*.dialup.neobee.net.



+39 Profil

icon Re: Turbo Folk against all other:-)23.04.2006. u 14:03 - pre 220 meseci
cisto da spomenem sada kada je rasprava zavrsena...nikada nisam bio ljubitelj muzike o kojoj se raspravlja niti konzumirao istu, mada je zakljuceno da jesam sto mi nikako nije jasno zbog cega...
ovo nije zbog nekog pravdanja vec cisto da sledeci put ne donosite zakljucke olako...
ja bih se sada stvarno zaustavio
 
0

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.vdial.verat.net.



+172 Profil

icon Re: Turbo Folk against all other:-)23.04.2006. u 15:00 - pre 220 meseci
@Vole Domu: u pitanju je bila opklada, ja sam zastupao misljenje da TA stvar odsvirana na harmonici moze komotno da prodje kao neko brzo kolo (na nekoj svadbi npr.), izggleda da nisam bio u pravu. Tvoja arbitraza mi je izbila 500 din. iz dzepa..... :(
U pitanju je tema iz pesme Rattlehead od Megadeth..... :)

[Ovu poruku je menjao commissar dana 23.04.2006. u 16:01 GMT+1]
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
0

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Turbo Folk against all other:-)23.04.2006. u 17:23 - pre 220 meseci
jbg sorry... bas mi krivo sad...

[Ovu poruku je menjao Vole Domu dana 23.04.2006. u 18:24 GMT+1]
 
0

mtraj
Gerald Bostock
Not in Portland

Član broj: 17348
Poruke: 960
*.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Turbo Folk against all other:-)23.04.2006. u 19:55 - pre 220 meseci
Evo još jednog primera kako keybords mogu da zvuče ki 'armonika :)
Ja vas neću stavljati na muke, k'o commissar, već ću odmah reći o čemu se radi.
U pitanju je obrada blues standarda "Funny In My Mind (I Belive I'm Fixin' to Die) (org.autor Bukka White)
sa Robert Plant-ovog cover-albuma "Dreamland" iz 2002.
Prikačeni fajlovi
 
0

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.nat-pool.va.sbb.co.yu.



+172 Profil

icon Re: Turbo Folk against all other:-)24.04.2006. u 01:28 - pre 220 meseci
Jos zesci primer.


[Ovu poruku je menjao commissar dana 24.04.2006. u 02:30 GMT+1]
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
Prikačeni fajlovi
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Turbo Folk against all other:-)
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 19428 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.