Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere

[es] :: Windows aplikacije :: Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere

[ Pregleda: 4405 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere08.04.2006. u 14:36 - pre 219 meseci
Kad instaliram Winamp kasnije ne mogu da otvaram Foldere, umesto toga doda sve audio fajlove iz tog foldera u Winamp Bookmars. Da bi ga otvorio moram da idem desni klik pa open. Kad ga obrišem sve je normalno. Šta da prepravim da bi bilo normalno, a da ne brišem Winamp?
Čačkao sam nešto po Folder Options-u, stavio default na Open ali ponovo neće.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

silber

Član broj: 1605
Poruke: 97
195.252.90.*



Profil

icon Re: Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere09.04.2006. u 01:08 - pre 219 meseci
Problem si formulisao potpuno nerazumljivo, tako da ces odgovor dobiti veoma tesko. Na koje foldere mislis? Na sve foldere ili na one u kojima se nalaze mp3 fajlovi?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Re: Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere09.04.2006. u 13:16 - pre 219 meseci
Evo šta mi se dešava. Instaliram winamp. Odem u My Computer, zatim na C:\ i kad hoću da uđem u bilo koji folder (npr. Program Files ili WINDOWS) umesto što ga otvori (dakle akcija Open) on izvršava akciju ''Add to Winamp's bookmark list''. Isto se dešava na bilo koji folder na bilo kojoj particiji. Kad kliknem desnim klikom na bilo koji folder, umesto da je Open zadebljan, ono je Add to Wianmp's bookmark list.
Na kraju obrišem winamp i sve se vrati kako je bilo. A ja bi da koristim winamp pa zato tražim pomoć.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

Astral Projection

Član broj: 36254
Poruke: 714



+4 Profil

icon Re: Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere09.04.2006. u 16:34 - pre 219 meseci
Idi u Control Panel > Folder Options. Onda klikni tab File Types. Skroluj dok ne vidis (NONE) Folder. Klikni Advanced, Obiljezi open i klikni Set Default dugme. Ja mislim da je to to.. Ako to ne bude radilo klikni Advanced u (NONE) File Folder i obrisi Add to Winamp's Bookmark List. Trebalo bi da radi :)
:(){ :|:& };:
Peace, Love, Unity, Respect!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Re: Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere09.04.2006. u 17:32 - pre 219 meseci
Ne pomaže to, u tome je fora.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

Astral Projection

Član broj: 36254
Poruke: 714



+4 Profil

icon Re: Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere09.04.2006. u 19:59 - pre 219 meseci
Auh.. Pitaj Boga sta ti je to :P :P
Probaj da instaliras jednu verziju manje od te sto imas (e sad ako si me razumio :)) Ako imas 5.2 instaliraj 5.1. Ako to ne bude radilo baci.. :P
:(){ :|:& };:
Peace, Love, Unity, Respect!
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere09.04.2006. u 21:10 - pre 219 meseci
Napravio sam fajl mmwc.reg kojeg mozes skinuti odavde, a trebalo bi da ti resi problem
Javi dal radi
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Re: Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere09.04.2006. u 21:53 - pre 219 meseci
@Astral Projection
Probao sam nije htelo.

@mmwc
Probao sam i radi. :)


Hvala svima na pomoći.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Kada instaliram Winamp ne mogu da otvoram foldere

[ Pregleda: 4405 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.