Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko MSN Messengera, Hotmaila.....

[es] :: Instant Messaging :: Pomoc oko MSN Messengera, Hotmaila.....

[ Pregleda: 4950 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dule_bc
Novi Sad

Član broj: 75793
Poruke: 13
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Pomoc oko MSN Messengera, Hotmaila.....22.03.2006. u 14:38 - pre 220 meseci
Od prije dva dana imam problem sa MSN Messengerom, nece da se konektuje uz eror 80048820. Nakon sto pokrenem "Troubleshoot" sve odradi i dodje do "key ports" i tu nalazi neki problem. Pored ovoga nece da otvori ni www.hotmail.com (tako da ne mogu postu da provjerim) niti ostale microsoft sajtove, kao ni neke druge... to je odjednom pocelo tako... nikakve izmjene nisam radio. Gledao sam po forumima...za slicne probleme savjetuju da provjerim da li je sat tacan, pogasim firewall i slicno... sve sam radio ali nema pomoci. Inace koristim Adsl sezampro, cimer i ja smo umrezeni, njegov racunar je povezan na internet. Kod njega radi sve, hotmail, svi sajtovi... kod njega se mogu i ulogovat na moj accaunt na msn-u... Sve je radilo i kod mene a onda od jednom prestalo da radi. Ja sam probao ponovo kreiranje konekcije, mreze, reinstal mreznih kartica, pa cak i XP-ea... nista ne pomaze... Ako neko moze da pomogne.... hvala unapred!

P.S. Pokusat cu da nakacim slicicu da vidite kako izgleda taj eror prilikom konektovanja na msn, nadam se da cu uspjeti...

[Ovu poruku je menjao dule_bc dana 22.03.2006. u 15:42 GMT+1]
ja samo zelim da mi comp dobro radi...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ColdKeyboard
Sasa Karanovic
Hardware and Firmware Engineer
Toronto, Canada

Moderator
Član broj: 31924
Poruke: 868
212.200.139.*

Jabber: ColdKeyboard
Sajt: www.SasaKaranovic.com


+11 Profil

icon Re: Pomoc oko MSN Messengera, Hotmaila.....22.03.2006. u 19:28 - pre 220 meseci
Svi znamo kako izgleda glupi error message, samo drugi broj izbaci...

Ne znam sta da ti kazem, jesi li probao sa novom verzijom MSN-a
i ako je to tako samo na tvome racunaru, probaj srediti sa cimerom
da probash prebaciti internet konekciju na svoj racunar samo da probash
da li ima veze do toga, ako bude radilo onda kod njega ima firewall ili mreza
nije podesena kako treba pa ti zato mozda ne radi...

Ako mi josh nesto padne na pamet javit cu, a do tada ti probaj pa javi
kakvi su rezultati.

Pozdrav,
Sasa

 
Odgovor na temu

dule_bc
Novi Sad

Član broj: 75793
Poruke: 13
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Pomoc oko MSN Messengera, Hotmaila.....25.03.2006. u 21:18 - pre 220 meseci
pokusavao sam ponovo pravljenje mreze i sve to... ali nije pomagalo... tek nakon sto sam reinstalirao windows na cimerovom racunaru sve radi... i dalje ne znam sta je bio problem jer su sva podesavanja za mrezu bila jednaka kao sto su i sada...ali.. ko ce ga znati... ne vazno... vazno je da radi sada...

moze se brisati tema...


ja samo zelim da mi comp dobro radi...
 
Odgovor na temu

svezi

Član broj: 22406
Poruke: 34
*.static.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Pomoc oko MSN Messengera, Hotmaila.....25.10.2006. u 00:25 - pre 213 meseci
Isti problem i kod mene,od pre neki dan nece da se konektuje uopste na yahoo i msn... da li je potrebno da reinstaliram win ili postoji neko drugo (lakse) resenje?

 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: Pomoc oko MSN Messengera, Hotmaila.....

[ Pregleda: 4950 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.