Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postoje li ljudi u Srbiji koji se bave KRIPTOGRAFIJOM i zastitom podataka profesionalno?

[es] :: Security :: Kriptografija i enkripcija :: Postoje li ljudi u Srbiji koji se bave KRIPTOGRAFIJOM i zastitom podataka profesionalno?

[ Pregleda: 3862 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mlradak
Mladen Radakovic
Inproduct System
Beograd

Član broj: 46718
Poruke: 8
*.beotel.net.

Sajt: www.inproduct.net


Profil

icon Postoje li ljudi u Srbiji koji se bave KRIPTOGRAFIJOM i zastitom podataka profesionalno?04.03.2006. u 21:56 - pre 220 meseci
Ono sto mene zanima je mogucnost koriscenja smart kartica u identifikaciji korisnika, a za rad u programima koje (cu mozda da) napisem... Ideja mi je da napravim biblioteku koja bi omogucavala upis, ali i citanje podataka sa Smart kartica...

Ukoliko neko ima ideju gde i na koji nacin najlakse da dodjem do resenja, molim vas za pomoc...

Samo nemojte odgovore tipa: google... posto mi treba konkretnije usmerenje...
 
Odgovor na temu

PeraPisar

Član broj: 35583
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Postoje li ljudi u Srbiji koji se bave KRIPTOGRAFIJOM i zastitom podataka profesionalno?10.03.2006. u 15:44 - pre 220 meseci
NetSeT
 
Odgovor na temu

New user
Aleksandar
Vojvodina

Član broj: 4850
Poruke: 100
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Postoje li ljudi u Srbiji koji se bave KRIPTOGRAFIJOM i zastitom podataka profesionalno?28.03.2006. u 17:47 - pre 219 meseci
Giesecke & Devrient (www.gi-de.com).
Između ostalog kartice, softver, čitači.
Kome bude trebalo neka pošalje PM da ne reklamiram predstavništvo:)

Pozdrav,
Aleksandar
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: Kriptografija i enkripcija :: Postoje li ljudi u Srbiji koji se bave KRIPTOGRAFIJOM i zastitom podataka profesionalno?

[ Pregleda: 3862 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.