Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evropski Univerzitet u Beogradu

[es] :: Vodič za učenje :: Evropski Univerzitet u Beogradu

[ Pregleda: 7177 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Obi 1
Banja Luka

Član broj: 70955
Poruke: 1
*.teleklik.net.



Profil

icon Evropski Univerzitet u Beogradu20.02.2006. u 14:54 - pre 221 meseci
Zdravo svima.
Ovo mi je ,inace, prva postavljena tema uopste na forumima, a sama po sebi je jako "zahvalna".
Trenutno idem u treci razred gimnazije u Banjaluci i dvoumim se oko toga da li da odem na program kulturne razmene u Ameriku ili da ovde zavrsim gimnaziju pa da konkurisem na Fax za Internacionalni Management Evropskog fax-a u BG. Do pre par dana sam bio prilicno siguran da hocu da idem u US, tj. dok nisam naisao na web fax-a. E, saprezentaciju pomenutog da, problem je u tome sto sam ja taj fax samo video na netu, a koga god da pitam iz Bg, kaze da nije upucen. Zbog toga bih zamolio sve one koji znaju nesto o ovom fakultetu/univerzitetu da mi odgovore jer ce mi puno pomoci.
Hvala
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Evropski Univerzitet u Beogradu20.02.2006. u 17:03 - pre 221 meseci
a kako ocekujes da neko zna 10 hiljada skola u USA?

da imam iste informacije kao ti, zapalio bih u usa.

eto :P
 
Odgovor na temu

cuore_sportivo

Član broj: 109368
Poruke: 17
212.200.223.*



Profil

icon Re: Evropski Univerzitet u Beogradu01.12.2006. u 03:30 - pre 211 meseci
I ja prepurucujem definitivno USA.

Evropski univerzitet u BG-u je insitucija koja je osnovana sa jednim jedinim ciljem - uzimanje para ljudima.

A posle se hvale kako njihovi svrseni studenti nadju posao u dobroj firmi - naravno kada su mamica ili tatica direktori ili vlasnici jer malo je ljudi u Srbiji koji mogu da plate za studiranje 15000 eura (za 4 godine) a u to ne ulaze prijave ispita koje su bezobrazno skupe (koliko sam cuo 100e pa smanjene na 50e).

Ako hoces da studiras u BG-u tu ti je josuvek dobar EF Beogradskog Univerziteta www.ekof.bg.ac.yu koji je krenuo napokon u nekakvu reformu tako da ocekujem da ce za godinu-dve postati ponovo ozbiljna i moderna insiitucija za kakvu ljudi koji tamo rade sebe smatraju, kao i fefa - www.fefa.edu.yu i BBA - www.bba.bg.ac.yu

Ostalo - ne vredi (na zalost).

Nemoj ovo shvatiti kao pljuvanje ali samo pogledaj program studija "Evropskog Univerziteta" - tamo za 4 godine postoje 2 ozbiljna predmeta a 4. godina je samo za uzimanje para (nisam cuo do sada da se diplomski pise dva semestra).
 
Odgovor na temu

ikeike
guess who

Član broj: 147571
Poruke: 1
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Evropski Univerzitet u Beogradu04.06.2007. u 16:49 - pre 205 meseci
Ne bih se slozio sa gore iznesenim misljenjima. Ja sam ove godine diplomirao na tom univerzitetu i savetovao bih ti da ga upises. Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Evropski Univerzitet u Beogradu

[ Pregleda: 7177 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.