Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Secure & SecureWse

[es] :: .NET :: Secure & SecureWse

[ Pregleda: 2719 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rade Jaramaz

Član broj: 173
Poruke: 47
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Secure & SecureWse03.02.2006. u 12:14 - pre 221 meseci
Zdravo,

E ovako, napravio sam windows aplikaciju, klijenta koji se kaci na api/web servis na internetu. To sve lepo funkcionise dok ne dodje momenat kada je potrebno napraviti SecureWse(Secure) konekciju da bi se korisnik ulogovao. I ovo sam uradio i to sasvim lepo radi na mom racunaru, ali na drugom racunaru ne radi.

Znaci, imam problema sa pravljenjem Secure(SecureWse) konekcije.
1. Na mom racunaru sve lepo radi, ali na drugom ne radi. Na drugom racunaru dobijam poruku
"System.Web.Services.Protocols.SoapHeaderException: Microsoft.Web.Services2.Policy.PolicyVerificationException: WSE402: The message does not conform to the policy it was mapped to."

2. Na virtuelnoj masini na mom racunaru takodje neradi, dobijam poruku da je poruka istekla tj. "At least one timestamp has expired..." (ovaj problem i nije toliko bitan, ali mozda utice na problem broj 1)

Takodje postoji fajl "policy.xml" koji se nalazi u istom folderu kao i klijent program, u config fajlu je dobro podesena putanja do fajla "policy.xml". Fajl "policy.xml" je napravljen od strane ljudi koji su pravili api i sve radi ok na mom racunaru, tako da sumnjam da je greska unutar tog fajla.

Hvala Vam na pomoci :)


 
Odgovor na temu

Rade Jaramaz

Član broj: 173
Poruke: 47
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Secure & SecureWse03.02.2006. u 12:39 - pre 221 meseci
Resio sam problem na virtuelnoj masini, TimeZone nije bio dobro podesen. Sada ne prijavljuje gresku sa TimeStamp-om, vec ovu drugu.
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Secure & SecureWse

[ Pregleda: 2719 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.