Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Platne i kreditne kartice Erste bank (ranije Novosadska banka)

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Platne i kreditne kartice Erste bank (ranije Novosadska banka)

[ Pregleda: 6382 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladimirt
puno ime
Beograd

Član broj: 68578
Poruke: 292
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Platne i kreditne kartice Erste bank (ranije Novosadska banka)10.01.2006. u 10:49 - pre 222 meseci
Da li neko ima iskustva? Pretpostavljam da znate da je u toku kampanja za otvaranje računa kod njih (do 31.12.) u kojoj naravno nude brda i doline, ali ne bih voleo da me opet uvere kako ono što piše u novinama (ili na sajtu) je samo deo informacija -- tek kad otvoriš račun, dobiješ “dodatne” informacije koje predstavljaju hladan tuš jer uopšte nisu u skladu s prethodnim tvrdnjama, i to sve u stilu “da, ali...”
Mnogo je interesantnije ne znati nego znati. Kada znamo, svi znamo isto. Kada ne znamo, svako ne zna drugačije.
 
Odgovor na temu

branchy

Član broj: 72924
Poruke: 45



+1 Profil

icon Re: Platne i kreditne kartice Erste bank (ranije Novosadska banka)12.10.2006. u 11:23 - pre 213 meseci
Ljudi, BREŽITE od Erste banke kao Đavo od krsta.

TO SU LOPOVI. Radila sam za njih skoro tri meseca i dobila sam otkaz i to zato što sam se razbolela. Ni dinara od moje plate nisam videla.

Toliko sam ogorčena da ću da zovem sve novine koje interesuje moja priča i svima ću da pričam kako su LOPOVI.

Što se tiče sistema poslovanja, tek tu nemaju tri blage veze.

Šta da vam kažem kada im u marketingu rade diplomirani elektroinženjeri i astrofizičari.

Ma bešite odatle, nemaju oni pojma sa bankarstvom.
I did, what I had to do
And if there was a reason
Oh, there wasn't no reason, no
And if, there's something you'd like to do
Just let me continue, to blame you!
 
Odgovor na temu

tox!e
NS

Član broj: 20007
Poruke: 269
*.budisava.net.

ICQ: 267386221


+3 Profil

icon Re: Platne i kreditne kartice Erste bank (ranije Novosadska banka)16.10.2006. u 21:55 - pre 213 meseci
Kanda sam se onda i ja zaneo.Mi smo na faxu imali kao neku promociju za Visa Electron kartica koja bi trebalo da nam omoguci placanje ispita online.Jel je moguce to nekako otkazati,i preci kod druge banke, ili jel obicno fizicko lice moze imati vise kartica kod razlicitih banaka?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Platne i kreditne kartice Erste bank (ranije Novosadska banka)

[ Pregleda: 6382 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.