Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko postavke vec napravljenog menija za sajt

[es] :: Web dizajn softver :: Pomoc oko postavke vec napravljenog menija za sajt

[ Pregleda: 2289 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

The_carobnjak
Beograd

Član broj: 59967
Poruke: 16
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Pomoc oko postavke vec napravljenog menija za sajt18.12.2005. u 21:12 - pre 223 meseci
Ne umem da se snadjem u sledecem problemu. U programu NavStudio 2005 koji sluzi za pravljenje menija za sajt, napravio sam padajuci meni sa vise podmenija...bla bla bla. To nije bitno. Uglavnom kada sam save-ovo , prebacio sam to u folder. U folderu tom se nalaze > pbrowser_dom.js ,pbrowser_iemac.js, pbrowser_ie.js, pbrowser_opera.js, Glavni meni.js, pbrowser_safari.js<
Znaci posto sam napravio jedan meni, on je ovo podelio u 6 nekih fajlova sa ekstenzijom *.js. I sad kako ja to da ubacim u Dreamweaver. Ne znam kako to da izvedem. Ako znate da mi objasinte, biobih zahvalan. :)
 
Odgovor na temu

KnightOfDoom
Otpusten.
Beograd

Član broj: 27310
Poruke: 497
*.yubc.net.



+1 Profil

icon Re: Pomoc oko postavke vec napravljenog menija za sajt21.12.2005. u 23:50 - pre 223 meseci
Sigurno u tom programu imas objasnjenje kako se to radi.
Ako hoces da "pozoves" neki .js kucas:

<script type="text/javascript" src="taj_neki_fajl.js"> </script>

Probaj tako...ali moguce je da ne idu svi u body, mozda ti nesto ide i u head...
..:: MUZICKI-FORUM ::..
All Glory to The Hypnotoad !
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn softver :: Pomoc oko postavke vec napravljenog menija za sajt

[ Pregleda: 2289 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.