Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

opera i win.media player

[es] :: Browseri :: opera i win.media player

[ Pregleda: 2809 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maxfnm
Dragan M.
HIMALAJI

Član broj: 19204
Poruke: 82
*.sbb.co.yu.



Profil

icon opera i win.media player11.12.2005. u 14:56 - pre 223 meseci
Veliki problem imam a ne znam kako da resim....kada kliknem na neki video link koji koristi embeded video u wmv formatu opera pocinje da ga skida u temp.folder a WMP u isto vreme pocinje da ga skida i pusta u operinom prozoru,tako da dele bandwitch za isti fajl....kada kliknem stop na playeru opera i dalje skida video i to punom brzinom a ako stisnem stop na operinom browseru ona stane da skida fajl a media player nastavlja da ucitava video ali je brzina skidanja za 3 puta slabija nego sto to opera radi. dve stvari me interesuju: kako da samo player ucitava video da ne moram stalno da stopiram operu i kako da player nateram da skida video punom brzinom pogotovo sto transfer ide preko htp-a (ako moze opera punom brzinom sto ne bi mogao i player)isti je proxy,i bez njega je isto i sva sam podesavanja probao, i u IE je brzina losa....sta koci wind.media player da skida punom brzinom?

evo primer --http://www.alsawadibeach.com/html/resort-1.wmv ovo je za direktan download gde mi ide punom brzinom

http://www.alsawadibeach.com/html/resort_video_DSL.html a ovo je za embrded pustanje gde mi brzina stalno skace i opada i koristi trecinu mogucnosti
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.metrohive.net.



+3 Profil

icon Re: opera i win.media player14.12.2005. u 01:46 - pre 223 meseci
Predlazem da se tema premesti u Windows aplikacije jer sa videom ima samo indirektne veze a vise je vezana za Browsere...
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: opera i win.media player

[ Pregleda: 2809 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.