Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je ovo spam i kako da se skinem? :)

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: Da li je ovo spam i kako da se skinem? :)

[ Pregleda: 2381 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MAD-MAX
Marko Mitic

Član broj: 351
Poruke: 1060
195.252.107.*

Jabber: MAD-MAX@jabber.com
ICQ: 65811355


Profil

icon Da li je ovo spam i kako da se skinem? :)28.09.2002. u 14:03 - pre 262 meseci
Verovatno sam porgresio forum ali APP (Ako Prodje Prodje). Naime nekada davno sam se prijavio na Internodium-u i vec duze vreme bi da se odjavim ali, VERUJTE MI, to nikako nisam mogao da uradim! Citao sam FAQ i pratio korake ali jednostavno nece! I sta sad ja tu da radim?

P.S. Inace nikad nisam pisao ni citao ovaj forum pa ako je ovo off topic ne zamerite.
"If you do what you always did! - You will get what you always got!"
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Da li je ovo spam i kako da se skinem? :)28.09.2002. u 20:22 - pre 262 meseci
Naravno da nije spam kad si se sam prijavio. Pogledaj http://www.internodium.org.yu/mailman/listinfo/forum
ili pošalji mail na [email protected] (subject:unsubscribe).
Ako ti ponovo ne bude uspelo piši administatoru na [email protected].
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.beg.sezampro.yu

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Da li je ovo spam i kako da se skinem? :)30.09.2002. u 08:40 - pre 262 meseci
Ne bi se u potpunosti slozio sa Mihajlom. Mejling liste sem mehanizma za prijavljivanje koji onemogucava da vas neko drugi prijavi moraju da imaju jasan i efikasan mehanizam za odjavljivanje.
Govorim ovo uopsteno a ne na primeru Internodiuma.
Ukoliko to nije slucaj dovodi se u pitanje dobra namera pokretaca liste.

Sad o konkretnom slucaju, poznajuci Slobu i njegov rad uveren sam da mu namera nije bila da uzrokuje neprijatnosti bilo kom netizenu. Preporucujem da pratite uputstva koja je Mihajlo dao.

Postovanje
Miloje Sekulic
 
Odgovor na temu

MAD-MAX
Marko Mitic

Član broj: 351
Poruke: 1060
195.252.107.*

Jabber: MAD-MAX@jabber.com
ICQ: 65811355


Profil

icon Re: Da li je ovo spam i kako da se skinem? :)30.09.2002. u 09:54 - pre 262 meseci
Tako sam i ja mislio i koliko se secam poslao sam mail ali sam dobio samo mail o nekoj gresci i vise nisam pokusavao. U svakom slucaju hvala i pokusacu ponovi cim sledeci put odem na net iz XP-a jer mi mail u Linu ne radi.
"If you do what you always did! - You will get what you always got!"
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: Da li je ovo spam i kako da se skinem? :)30.09.2002. u 10:48 - pre 262 meseci
U takvim slucajevima lepo napisi poruku na mail listu i trazi da te skinu sa nje. Internodium je cenzurisana lista (ne nisam mislio moderisana) tako da ce Slobo sigurno videti tu poruku. To sto automatsko odjavljivanje ne radi je sigurno neka greska, a ne Slobova namera.

Inace, odgovor na tvoje pitanje je DA. Ako si pozeleo da prestanes da pratis neku mail listu a nisi uspeo da se odjavis, onda poruke koje sa nje dobijas jesu postale spam.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: Da li je ovo spam i kako da se skinem? :)

[ Pregleda: 2381 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.