Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kerio

[es] :: Zaštita :: Kerio

[ Pregleda: 1535 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
*.rvkds.net.



+1 Profil

icon Kerio25.10.2005. u 23:21 - pre 225 meseci
Ok, danas sam prvi put instalirao Kerio jer ga svi hvale. Prvo sam mislio da nije besplatan ali sam posle video da mu je 30 dana full varijanta ali da posle moze da se koristi FREE bez nekih mogucnost. Te mogucnosti mi deluju krajnje bitne, kao na primer neutralisanje pop-up prozora, ads-a itd. Da li je moguce da Kerio u besplatnom rezimu nema to? Da li je u toj varijanti vredan koriscenja?


Ili je mozda bolje da instaliram besplatnu varijantu ZA ?

U svakom slucaju, treba mi SAMO besplatno!!!

U bilo kom slucaju, da li mi mozete reci sta mogu da uradim sa konfiguracijom programa, odnosno sta bi trebalo da podesim a sto nije podeseno po defaultu. Znaci, samo ono najosnovnije, tipa koje portove da zatvorim itd. Inace surfujem 99,9% sigurno ali ipak. Ovo pitanje vazi za koji god firewall, ali ajde da pretpostavimo da cu koristiti Kerio.


P.S. Sad' citam da neki ljudi preporucuju Keria, ali verziju 2.1.5. Zbog cega je ona "bolja" ?




[Ovu poruku je menjao Ka2 dana 26.10.2005. u 00:42 GMT+1]
Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
*.rvkds.net.



+1 Profil

icon Re: Kerio26.10.2005. u 00:25 - pre 225 meseci
Instalirao sam Kerio 2.1.5 ali mi se cini kao da nemam firewall, eto toliko je jednostavan i prost.

On me samo pita da li nekim programima da dozvolim pristup internet-u ali mene zanima da li on blokira neke napade sa strane? Ovako mi deluje beskorisno.

Da li da mu zabranim neki port ili tako nesto?

Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Kerio

[ Pregleda: 1535 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.