Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kod odlogiranja sa sistema Firefox uzrokuje da se fs ne moze unmount

[es] :: Linux aplikacije :: Kod odlogiranja sa sistema Firefox uzrokuje da se fs ne moze unmount

[ Pregleda: 2535 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

s_tan

Član broj: 59915
Poruke: 229
80.71.147.*



Profil

icon Kod odlogiranja sa sistema Firefox uzrokuje da se fs ne moze unmount13.10.2005. u 12:12 - pre 225 meseci
Nadam se da nisam zakomplicirao u naslovu .
Naime, primijetio sam da kad mi Firefox ostane upaljen kada se odlogiram od sesije (logout, restart, shutdown), pojavi se prvo poruka KDE Crash Handler koja govori da se neka aplikacija srusila i nakon toga se sistem odlogira iz GUI-ja i zapocne shutdow proces. Ali tada uvijek zapne kad se fajl sistem treba unmount-ovati. Sistem se ne gasi vec ga moram rucno ugasiti, ali se onda kod boota pojavi poruka da sistem nije pravilno ugasen itd. itd. Primijetio sam da se ovo ne desava kad Firefox-a ugasim prije gasenja sistema. Takodjer, kada takav sistem rucno ugasim, on se prvi put nakon toga ne zeli dignuti tj. zapne nakon ucitavanja lilo-a. opet ga ugasim (ili restartam) rucno i tada sve fino proradi. Jeste li se vi susretali sa ovim problemom? Ima li rjesenja?

Mislio sam da mi se nije sta zeznulo u sistemu pa sam ponovo instalirao sistem, ali stvar je opet ista. Takodjer, isto mi se desava kod kuce.

p.s. kod mene je KDE 3.4, Mandriva 2006, Firefox 1.0.6
 
Odgovor na temu

mmirilovic
Mladen Mirilović
Čačak

Član broj: 10462
Poruke: 721
*.com
Via: [es] mailing liste



+1 Profil

icon Re: Kod odlogiranja sa sistema Firefox uzrokuje da se fs ne moze unmount13.10.2005. u 15:16 - pre 225 meseci
Ja koristim Slackware i nemam tih problema sa Firefox-om. Ali imao sam zato
drugačijih problema. Pojedini plugin-ovi su prouzrokovali da FF pada, ili da
ne može da se pokrene uopšte. Siguran sam da ni kod tebe problem nije u samom
FF-u, već u nekom njegovom pluginu, KDE-u ili samoj distribuciji.

Nisam bio od pomoći, ali eto.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux aplikacije :: Kod odlogiranja sa sistema Firefox uzrokuje da se fs ne moze unmount

[ Pregleda: 2535 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.