Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako poboljšati računar?

[es] :: PC Konfiguracije :: Kako poboljšati računar?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7414 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

manman
BG

Član broj: 55717
Poruke: 90
*.scnet.yu.



+4 Profil

icon Re: Kako poboljšati računar?19.09.2005. u 01:19 - pre 227 meseci
@tdjokic
Izvinjavam se ako sam bio malo ostriji, to mi nije bila namera, vec ...

Naravno da imas dovoljno razloga za takvo razmisljanje, kako si jos i u prethodnom postu bio naveo, mislim slazem se da to sigurno nije bilo tek onako.
Ali mislim da tvoja prica o poklonima gubi svaku smisao i poentu poklanjanja jer ne zelis valjda da kazes da treba voditi racuna O vrednosti poklona da te mere da to mora biti nesto vau! kako se primaoc ne bi ljutio zbog manje vrednog poklona.
Zar se ne kaze poklonu se u zube ne gleda a i da stavimo napomenu da u ovom slucaju onoj masini kao poklonu fali samo to sto nije bas nova. Znaci poklon nije krsh! vec naprotiv dovoljno je vredan da onaj ko ga ne moze priustiti shvati njegovu pravu vrednost upravo iz razloga sto ga sebi ne moze priustiti. Cela poenta moje price je u prethodnoj recenici.
Kada pomazemo nekom na ovaj i slican nacin logicno je da u 99% slucajeva necemo ispuniti necije prave zelje. Treba biti racionalan. Zar bi ti bio najsrecniji ako ti poklonim najnoviji mercedes, samo zato sto je u trendu?
Hajde da zatvorimo sve humanitarne org jer se cini da je sve vise gladnih u svetu. Hajde da dignemo ruke jer nemozemo svima obezbediti petosobne stanove, mercedese, najnovije kompjutere i televizore. Mozda avion za neku porodicu iz Afrike.
p.s. Malo smo otisli od teme, ali se nadam da ces uprkos losem iskustvu, shvatiti da nemogu biti demantovan jer pricamo o razlicitim stvarima.
 
Odgovor na temu

[es] :: PC Konfiguracije :: Kako poboljšati računar?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7414 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.