Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)

[es] :: ISP :: ADSL :: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)

[ Pregleda: 4416 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)14.09.2005. u 14:27 - pre 225 meseci
Od skora sam u blokovima, pa me zanima vasa preporuka za kacenje na net.
Varijante su mi ADSL i kablovski net( Radijus Vektor). Nekako sam vise za kabl, ali mi ovaj Radijus Vektor ne deluje bas pouzdano. Od ADSL provajdera najpre bih se odlucio za Beotel, jer imaju besplatan setup, ostali deru sa prikljucenjem. Radije cu npr. uzeti Verat (bar ce mi ostati modem) nego da dam 3000din za YUBC ili PTT. Sezam mi se nesvidja zbog gomile ljudi koji su vec tamo nakaceni, a posto su blokovi bili medju prvima u kacenju na ADSL najvise korisnika je bas kod ovog provajdera.

Znaci ono sto mi treba su iskustva ljudi iz tog dela grada, ocito je da veza zavisi od kombinacije koji provajder/koja centrala . Ako budem morao da svakih par sati radim rekonekciju, takav ADSL mi i ne treba.

E da, potrebni su mi i javna (makar dinamicka) adresa i slobodni portovi, mada mislim da je ovo dostupno kod svih provajdera.

 
Odgovor na temu

voka_gsw

Član broj: 24110
Poruke: 91
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)14.09.2005. u 14:33 - pre 225 meseci
Radijus Vektor kablovsku ne uzimaj ni slučajno..
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)14.09.2005. u 14:47 - pre 225 meseci
Cenim svako misljenje, ali bih voleo i neki argument uz to.
 
Odgovor na temu

voka_gsw

Član broj: 24110
Poruke: 91
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)14.09.2005. u 15:26 - pre 225 meseci
Bojim se da ne znam napamet onu web stranu koju su napravili njihovi "zadovoljni" korisnici.. al ovako, moj komša je kod njih, najkraće rečeno, net mu više ne radi nego što radi. Baš pre nedelju-dve mu danima nije radio, likovi ga odjebavaju svaki put kad ih zove da ih pita hoće li srediti to..

Potraži malo po [es] ili po benchu o radijus vektoru, bilo je priče o njima. Divljaci najgore vrste.
 
Odgovor na temu

voka_gsw

Član broj: 24110
Poruke: 91
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)14.09.2005. u 15:30 - pre 225 meseci
http://rvkds.i8.com/

Evo našao sam tu stranu, prostudiraj..
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.dialup.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)15.09.2005. u 07:58 - pre 225 meseci
Znam, citao sam to vec ranije , mislio sam da su se malo popravili u poslednje vreme ali iz iskustva tvog komsije ocigledno ne dovoljno. Ono sto mi se kod kablovskog neta ne svidja su veliki troskovi priljucenja, pa ne mogu samo da probam (kada bi davali probu od par dana bio bi super ali ovako...). Ista prica i sa ADSL provajderima: ako se zeznem puci cu lovu bezveze + proci ce 100 godina dok se ne prebacim na nekog drugog.
 
Odgovor na temu

mexico
Horhe Jose
Samozaposleni :-)
Mexico

Član broj: 37908
Poruke: 369
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)15.09.2005. u 09:05 - pre 225 meseci
Ja sam u blokovima, na centrali Bezanija i imam ADSL preko Beotel-a.
Radi bez problema.
Prema tome ADSL na toj centrali znaci radi OK. Izbor provider-a je tvoj.
Licno nemam sta da zamerim Beotel-u do sada. Postoje problemi sa ADSL-om na drugim centralama ali to nije bio problem do provider-a vec do tehnike u tim centralama. Tj. pogodilo se da sa uvodjnjem ADSL-a u centralu teku i neki drugi radovi pa je bivalo povremenih (a bogami i duzih) prekida.
Mexico City - The Best
 
Odgovor na temu

NBG
Beograd

Član broj: 7162
Poruke: 491
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)15.09.2005. u 11:43 - pre 225 meseci
ja kod sezama placam 2200 din 256/64 flat a kod beotela je to 1800 dinara?
768/192 je 3800 dinara a kod sezama 5200?
Ocemo da prelazimo lagano braco kod beotela?
 
Odgovor na temu

NBG
Beograd

Član broj: 7162
Poruke: 491
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)15.09.2005. u 13:29 - pre 225 meseci
a jos jeftinije verat i neobee ?
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)15.09.2005. u 14:16 - pre 225 meseci
Citat:

Ja sam u blokovima, na centrali Bezanija i imam ADSL preko Beotel-a.Radi bez problema.


Reci mi samo koji se modem ili ruter dobija? Otici cu za par dana kod njih pa cu proveriti, ali cisto da znam. Najverovatnije cu kod Beotel-a ali me i Verat mami sa 512k za 2450din. Posto sad ima da se nabavi modem za <20e, videcu sta mi se vise isplati.
 
Odgovor na temu

mexico
Horhe Jose
Samozaposleni :-)
Mexico

Član broj: 37908
Poruke: 369
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)16.09.2005. u 08:32 - pre 225 meseci
@indicator1

Dobio sam na "koriscenje" neki usb modem, "crypto".
Verovatno je naj, najjeftinija varijanta ali kao sto rekoh: radi.

Mexico City - The Best
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Koji provajder na Bezaniji (N.Beograd - blokovi)

[ Pregleda: 4416 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.