Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Keriom

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Problem sa Keriom

[ Pregleda: 2100 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DeepBlue

Član broj: 55528
Poruke: 67
62.108.114.*



Profil

icon Problem sa Keriom09.09.2005. u 16:45 - pre 226 meseci
Interesuje me da li neko zna koji je problem u radu ovog programa i zna li mozda resenje...naime, program je sve do danas radio sasvim lepo, ali mi je danas u jednom trenutku potpuno poceo da blokira rad interneta, ali bas potpuno. Nije mi jasno zasto, samo mi je u jednom trenutku prijavio, ako sam ja to dobro shvatio, novu wireless mrezu, sa nekim drugim IP, nije znaci ova 192.168.7.0 , nego neka druga, koju sam ja naravno blokirao jer nisam znao sta je. U tom istom momentu mi se pojavio i onaj baloncic koji obavestava da je wireless network connection connected successfully koji se i inace javlja s vremena na vreme...blokadu tada nisam radio da bude trajna, ali posto me je kerio konstantno pitao hocu li da dozvolim, dozvolio sam i to permanently. Posle toga imam pristup internetu, ali samo kada restartujem racunar sve do momenta kada promenim AP sa TEST na CENTAR 1 recimo, i onda se blokira sav izlaz na internet ukljucujuci i dial-up!!! Probao sam sa reinstalacijom Keria i to brisanjem config fajla, tako da ga namestam sve iz pocetka, ali ni to nije pomoglo jer ponovo nemam net ako promenim AP, tako da mi nista nije vise jasno. Kerio sam naravno morao privremeno da iskljucim jer nemam net dok on radi....

Ako neko ima ikakvu ideju sta bi ovo moglo da bude, please help!!!


PS: taj proces koji je trazio pristup internetu kada je prijavio tu "novu" wireless mrezu je Generic Host process for Win32 Services - ako to pomaze ista. Ne znam da li sam dao sve potrebne informacije, ali ako je neko voljan da pomogne, neka pita za dodatne detalje....


PS2: Kasnije sam otkrio da je jedini moguci nacin, za sada, da na net idem a da kerio "radi" u isto vreme, da u network security tab-u iskljucim onu opciju "Enable Network security module", ali mislim da kerio tada u sustini nista i ne radi jer me ni za jedan program ne pita hocu li da mu dozvolim da ide na net.
 
Odgovor na temu

mushu

Član broj: 68092
Poruke: 74
*.dial.b92.net.



+1 Profil

icon Re: Problem sa Keriom22.09.2005. u 19:13 - pre 226 meseci
Moj Kerio je podesen da me nista ne pita,sam sve uradi ljubim ga ja,i bre nemam nekih vecih problema,pa bar za sada
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Problem sa Keriom

[ Pregleda: 2100 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.